2140 din 412)

Buna ziua tuturor!
Se întreabă adesea dacă este dificil să se schimbe chipul celui de-al 412-lea la 2140, înainte de a se înlocui, el însuși ia întrebat pe mulți. dar în cele din urmă încă a trebuit să înțeleagă locul, este mai ușor)







În principiu, toate fixări este aproape identic, cu excepția copertine capota, aceasta a fost singura complexitate (dacă este setat faruri 2140 pătrat, trebuie să se gândească mai mult cu șaibe de puncte de mai jos descriu în detaliu). Inițial am vrut să taie partea superioară a televizorului, și pentru a suda al 40-lea, dar această versiune a părut prea greu, sa decis să detaliați pe copertine și punctele de sudură de sudură, care a fost făcut)

Nu există fotografii normale ale procesului, dar rămân câteva fotografii:

2140 din 412)

2140 din 412)

stânga baldachin, are nevoie de un al treilea punct de sprijin, tk. scutul la care este sudat după ce o mașină de tăiat oase joacă un pic și capota pe umflături se agită

2140 din 412)






pare atât de închisă

2140 din 412)

se deschide în mod normal, limitatorul este, de asemenea, potrivit. acum există o latură, nicăieri nu intervine nimic)

La instalarea șorțului, există 2 probleme, unul dintre ele fiind faptul că partea superioară a ochelarii este înșurubată la televizor și este pe 412 de altă formă, nu am avut această problemă, deoarece Le-am tăiat cu totul datorită instalării altor faruri, a doua problemă este foarte minoră, trebuie să găuriți o gaură:

2140 din 412)

săgețile roșii denotă deschideri pe șorț, o gaură nouă, galbenă, în această formă este înșurubată pe piulițele native încorporate.

și un pic despre farurile ca au decis ce voi face fata 40-lea, a vrut pe farurile rotunde în acest fel înainte, și a stat în mașină, aceasta a avut 412 pahare taie o parte, care sunt fixate dimensiuni cu semnale rândul său, și să facă noi metode de montare, fotografiile ancorelor inferioare nu sunt prezente, doar partea superioară și apoi nu toate sunt fixate în 4 puncte

2140 din 412)

săgeata arată punctul superior al fixării farului drept

2140 din 412)

pe această fotografie pe partea stângă







Trimiteți-le prietenilor: