13 Lucruri despre care băieții se gândesc în timpul sărutării

Nu ai vrut niciodată să știi ce crede tipul tău în timpul primului sărut? Descoperiți acest secret și zâmbetul - ele sunt la fel de nervoase ca fetele.







1. "Cum aș aborda? Vrea să mă sărute? Mă voi apropia încet, ca să văd dacă vrea să se îndepărteze. Deci, nu a plecat încă, este un semn bun ... Dar încă nu vorbește despre nimic? Continuați să vă mișcați până când atingeți buzele noastre. "

2. Ce inconfortabil prezintă ... Gâtul meu sa îngustat, dar dacă vreau să-mi întorc capul, s-ar putea să-și schimbe mintea, da?

3. "Poate că ar fi trebuit să-mi mișcă buzele cu ruj igienic? Am chiar un ruj igienic?

4. "Nu miros mirosul din gura mea? La naiba, trebuia să mănânci o bomboană de menta înainte să te duci la ea cu sărutări.

5. "Trebuie să respir, dar brusc nu-i va place? Țineți-vă respirația .... Iadul, capul meu se rotește deja. Trebuie să respirăm. La naiba, acum respir prea tare și e înfiorător!







6. "Am dinți strâmbi? A fost necesar să ascultați un ortodont și să puneți un fixator pentru noapte ... "

7. "Poate că este timpul să includeți un sărut în sărut? Sau lăsați inițiativa în spatele ei? Vreau doar să o fac. Este clar că suntem încă în diferite etape ... Poate că i-a plăcut manevra mea?

8. "Oh, e un paianjen pe perete. Sau este o umbră din frunze? Nu, păianjenul ... Sau, la urma urmei, umbra. La naiba, trebuie să aflu!

9. Unde trebuie să-mi pun mâna? De asemenea, ei determină ce fel de sărut. Dacă le-am pus pe ea pe fund, va fi super-sexual, dacă pe coapse - obișnuit ... Dacă-mi pun mâinile în părul ei, acesta va fi considerat un sărut pasional? Unde este un loc neutru pentru mâini? Genunchii? Se pare că nu voi renunța niciodată la gesticulare, ca un profesor vechi, jumătate nebun! "

10. În general, fetele îmi plac modul în care mă sărut? Fata pe care am sărutat-o ​​pentru prima dată în clasa a 10-a plăcut ... Dar dacă mă mințea din minciună? Dintr-o dată toate fetele cu care m-am sărutat, abia l-am tolerat și tocmai nu m-au dezamăgit de vestea că eu mă sărut ca un pit bull!

11. "WAIT, Eu, ce vreau ca un școală?"

12. "Ne-am sărutat timp de 30 de secunde, poate că este timpul să vă mișcăm mâna la piept? Cu mâna pe piept este pariul cel mai riscant al omului. "

13. "Așa, nu era indignată, toată banda! Cât de obosit este maxilarul. "







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: