5 A doua fixă, lipici lichid din plastic sau cum să aruncați bani

5 A doua fixă, lipici lichid din plastic sau cum să aruncați bani

Un moment bun pentru toți comercianții.

Trimiterea în Ucraina a intrat într-o înregistrare de 12 zile sroki¸ mail nou livrate direct dverey¸'m mai multumit de această livrare.







Da, aceasta este prima mea recenzie, vă rog să nu aruncați papucii. Eu, ca mulți dintre ei, am cumpărat mult timp în China, dar ei nu îndrăznesc să scrie despre impresiile lor din diverse motive. Prin urmare, cererea pentru erorile găsite, care se vor găsi cu siguranță aici, va fi scrisă în mesaje private.

Parcela a sosit într-un pachet familiar în interiorul lipici, instrucțiuni detaliate și o valoare a capacității de rezervă de $ 1.32 pentru schimbare, compoziția adezivă, a ordonat ca toate lipici este numit, cumpărat „pentru o utilizare viitoare“.

5 A doua fixă, lipici lichid din plastic sau cum să aruncați bani

Pe "mâner" flauntts inscripția mandru "5 secunde fix" - se va lipi împreună în 5 secunde.
5 A doua fixă, lipici lichid din plastic sau cum să aruncați bani

5 A doua fixă, lipici lichid din plastic sau cum să aruncați bani

În partea superioară există un LED cu ultrasunete,
comutatorul are două poziții, strălucește ținând apăsat sau fixată la lumină constantă, al doilea mod este probabil nevoie pentru o lipire lungă, dintr-o dată o fisură mare!
5 A doua fixă, lipici lichid din plastic sau cum să aruncați bani







În partea inferioară sub capac, un butuc metalic este acoperit cu un alt capac de cauciuc mic.
Poate că este necesar să treci la teste.
De exemplu, a luat un profil de plastic tăiat de la el o bucată
5 A doua fixă, lipici lichid din plastic sau cum să aruncați bani

... și forțată să îndepărteze conținutul celor două suprafețe, pentru partea de sus și de jos fidelitate namazyukal, puternic presat și a început „Ultraviolet“.
5 A doua fixă, lipici lichid din plastic sau cum să aruncați bani

A fost 5 ...
5 A doua fixă, lipici lichid din plastic sau cum să aruncați bani

10 ...
5 A doua fixă, lipici lichid din plastic sau cum să aruncați bani

15 secunde, după câteva minute, compoziția nu te-a uscat niciodată, dar surprinzător sub greutatea ta piesa nu a căzut,
5 A doua fixă, lipici lichid din plastic sau cum să aruncați bani

Dar când ați atins-o, așa cum ați ghicit-o, a căzut.
5 A doua fixă, lipici lichid din plastic sau cum să aruncați bani

În acest experiment, nu m-am oprit, am încercat să lipici băț de lemn rupt un magnet pe frigider cu jucării, a făcut o gaură într-o sticlă de plastic cu apă, fără apă și, de asemenea, și multe altele. Aici nu a început să se răspândească toate aceste teste, este lipsit de sens. M-am gândit și brusc, cel puțin undeva ar funcționa, ceva material și lipici, dar nu a crescut împreună.

Există doar o singură opțiune

5 A doua fixă, lipici lichid din plastic sau cum să aruncați bani


Să rezumăm, deși totul este clar.

Pro:
- livrare rapidă prin poștă nouă;
- LED ultraviolet;
- a primit puncte în magazin.

Minus unul:
- Nu funcționează.

Concluzia este una - pentru costul total nu merită să fie luată, dacă este doar pentru 10 cenți pe punct.

Plănuiți să cumpărați +1 Adăugați la favorite Imagini de ansamblu preferate +67 +106







Trimiteți-le prietenilor: