300 de dolari pe oră

Clubul următor. Fetele cu picioare lungi de-a lungul barului și pe ringul de dans. Mulți dintre ei pot fi confundați cu prostituatele. Dar cum este înfățișarea înșelătoare?

Este vorba despre modul în care corespondentul TUT.BY a luat două blonde pentru "fluturi" și sa înșelat.






- Fetelor, poate putem continua petrecerea?

- Nu, nu mergem nicăieri.

- Nu lucrați?

- Pentru astfel de cuvinte poți să-ți alegi. Suntem doar fete obișnuite ... Dar, știi, sunt multe curve aici, dacă vrei.

Am găsit fetele pentru bani în Următorul. O bruneta tanara si foarte frumoasa, de 25-27 ani, a acceptat sa paraseasca clubul cu un corespondent al TUT.BY pentru "300 de dolari pe ora". "Maximul pe care ți-l pot oferi este de 50 de dolari. Acesta este ultimul meu cuvânt", a spus fata. Când a fost întrebat de ce atât de scump, dacă nu, este responsabil pentru Cupa Mondială: „Eu Singur, lucrez pentru mine vreau întotdeauna o rată mai ieftin - du-te în stradă, în cazul în care fetele sunt mai ieftine ...“ Dar nu există prostituate pe străzile centrale din Minsk, nu există unde să meargă la turiștii sexuali - aceasta a fost scrisă luni de TU.B. Fanii hochei din Rusia, pe care i-am întâlnit în anul următor, tariful de 300 $ / oră, de asemenea, a fost considerat ridicat. "Suntem mai ieftini la St. Petersburg". "Și fetele voastre ponta se pregătesc, trebuie să le trateze cu cocktail-uri". Dar ei tratează, plătesc, iau un taxi împreună cu "fluturii" din Belarus. Am văzut că o companie matură a rusilor a scos trei fete și toți au părăsit clubul pentru o petrecere privată.







- Și unde altundeva în prostituatele din Minsk?

- Obiectivele "Fete pentru o noapte în Minsk".

300 de dolari pe oră

Corespondentul TUT.BY a venit să viziteze Valeria și a aflat că în timpul Cupei Mondiale nu a fost mult schimbat pentru ea. "Lucrez cu clienții din Belarus. Tarifele au crescut nu pentru că campionatul și în orașul străinilor au devenit mai mult, ci pentru că prețurile sunt în creștere". Poliția "presează" prostituatele care lucrează acasă? "Nu vă treziți până nu este liniște".

În timpul conversației, Valeriya se uită de câteva ori la ușa din față la aterizare: "Ai venit singur cu întrebări sau cu un grup de sprijin?". El se îngrijorează și se grăbește să termine întâlnirea.

- De ce ai nevoie de o prostituată?

Această întrebare din partea interlocutorului din Următorul se poate întreba pe oricine care merge la clubul din Minsk sau la bar în căutarea unei fete.

Deoarece sexul este gratuit, dacă arăți bine, aveți obiceiuri decente și aveți ocazia de a trata o fată cu un cocktail, pentru a găsi chiar mai ușor decât sexul pentru bani. În clubul de noapte "Titan" fetele și fetele mai mari se oferă în mod activ. Zâmbitor, ochii împușcat, atingeți corpul ... Fani din Letonia, care a fost foarte mult în „Titan“, în noaptea vizitei noastre, dragoste ușor legat cu o continuare.

Campionatul pentru fetele noastre, nu este vorba despre prostituate, este o sărbătoare. Visa barierele au scăzut și mulți oameni au apărut în oraș: elegant, pozitiv, solvent. Fetelor cu care am vorbit, spun ei, nu avem acei (bărbați, o ocazie de reflectat). Și fetele sunt gata să se dea oaspeților, pentru că atunci când se va repeta această sărbătoare?

Ne-a părut că după campionat nu vor exista doar amintiri, ci și copii.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: