3 Mască de recenzii montagne jeunesse

3 Mască de recenzii montagne jeunesse

Masca Montagne Jeunesse - aceasta este cea mai cunoscuta masca, dupa parerea mea. Cât trăiesc - Îmi amintesc atât de mult, l-am folosit de mulți ani și de fiecare dată când cumpăr preferatele mele. Iată trei dintre ele, astăzi le voi spune puțin despre ele și le voi arăta pe față.







3 Mască de recenzii montagne jeunesse

Masca pentru fata Montagne Jeunesse Blemish Mud Argila Anti-imperfectiune Aloe Vera Willow - Aloe Vera și Willow

O vizualizare extinsă:
Fără o aromă strălucită și îmi place.
O dată dezamăgirea în culoare, și anume culoarea măștilor nu corespunde niciodată unei imagini, din păcate.
Eu folosesc întotdeauna această mască când am ajuns copt pe fața inflamației, pentru că aloe vera este un excelent liniștitor. Masca ingreuneaza perfect si netezeste pielea, indeparteaza vizual tot felul de neregularitati mici.
După mască, pielea devine proaspătă și odihnită, pentru că îmi place această mască.

Preț: 111 ruble
Perioada de testare: câțiva ani
Evaluare: 4

3 Mască de recenzii montagne jeunesse

Mască pentru față Montagne Jeunesse Mud Pac Anti-Stres Mer Morte - Minerale ale Mării Moarte

O vizualizare extinsă:
Curățați porii - aceasta este o realitate, dacă alegeți o mască cu minerale ale mării moarte. Mască pe bază de lut cu adaos de uleiuri esențiale. Mirosul placut de plante aromatice, sunt doar de așteptare din nou luminoase măști albastre nu corespund realității, în viață masca gri, puțin are tentă de albastru, dar nu prea mult. Masca nu este dens, ușor de aplicat și de a folosi sacul 1 poate fi la fel de mult ca 2 ori (la fel ca în pachetul de 20 ml). Miroase interesant, îmi amintește de colonia bărbaților.






Stau 20 de minute și o voi spăla. În timp ce așteptați, masca, desigur, trage fața, dar nu prea mult și puteți vorbi. Este spălat foarte ușor. Rezultatul este imediat vizibil - pielea este curată, moale, uniformă.
Nu provoacă iritare, nu usucă pielea, luminează ușor post-acnee. În opinia mea, aceasta este cea mai bună mască din brandul Montagne Jeunesse.

Preț: 111 ruble
Perioada de testare: câțiva ani
Evaluare: 5

3 Mască de recenzii montagne jeunesse

Mască de curățat-exfoliant Montagne Jeunesse Mască de curățare cu castraveți Castraveți cu extract de castraveți


O vizualizare extinsă:
Această mască este special pentru cei cărora le plac filmele mascate. Imediat vorbesc despre un imens (pentru mine personal) defect, și anume - despre miros. Imediat nasul miroase alcoolul și dispare curând, după câteva minute.
Masca - exfoliant, aceasta este o mascare-peeling? Dacă da, de ce nu există particule de răzuire? De asemenea, nu este clar, așadar am pus un obiectiv cu trei puncte.
Am spus deja despre miros, este insuportabil. Și cum rămâne cu coerența? Densitatea medie, o mască puțin groasă, dar foarte puțin distribuită pe față. Este necesar să se adapteze pentru a se aplica calitativ pe toată fața. Pe pachet, masca este verde deschis, dar în viață este transparentă.
A așteptat 20 de minute și a început să scoată această mască, bine, cel puțin merge bine.
Cleanse Mega nu am observat, dar masca indeparteaza excesul de sebum (doar combinat perfect pentru tenul gras) si strange porii.

Preț: 111 ruble
Perioada de testare: câțiva ani
Evaluare: 3

Sunt Vita, pentru mine pe "Tu"
Ai cumpărat ceva de la Montagne Jeunesse?
Distribuiți impresiile.

Mesaj către Administrator despre eroare

Text cu o eroare:

Mesajul dvs. (opțional):

Menționați utilizatorul

Adăugați o mențiune Anulați

Raportați o postare

Rudele și insultele

Materiale care încalcă legea

Postări interesante de la bloguri

Mesaje interesante din comunitate

Cea mai bună zi din comunitate

  • Nitevaya ridicare pentru corectarea ovalului. Experiența mea înainte și după. Un pic despre filers și botox 101 Kabanuchka
  • Crema pentru ochi 25+. Limoni Cremă ultra-hidratantă pentru ochi cu acid hialuronic Crema de ochi hialuronic ultra umed 4 BooBooGordon






Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: