12 Plantele vor dezvălui misterul viitorului

Magic of Herbs Magic este folosirea energiilor naturale pentru schimbările dorite. A apărut atunci când oamenii vechi au descoperit în jurul lor forțe invizibile. Oamenii știau despre fenomenele de gravitate, electricitate și magnetism mult mai devreme decât aceste concepte







Ierburi și nauzy pe bază de plante Din cele mai vechi timpuri, bunica și mama a învățat nepoatele și fiice metode de unguent pe bază de plante pentru a trata ranile, fierturi magice și farmece puternice de gătit. În mituri și legende europene amintim adesea vrăjitorilor, oameni,

Sarcina 14.1 Creați o trecere de a dormi în vis - o ușă a secretului. Adio După ce și-a dat seama într-un vis, găsește un loc unde să adormi într-un vis. Înainte de a adormi într-un vis, imaginați-vă un coridor cu ușile. Duceți-vă la capăt, astfel încât să rămână 3 uși: una - în fața voastră, una -

Ce secrete poate spune husky de sanie Stalin? Muzeul Turuhanska Svetlana cercetătorul (?), Mi-a spus că a înregistrat caz, când Stalin a reușit să obțină de la un câine de sanie Kureyka Turuhanska la trei (!) Chasa.Muzh angajatului provin dintr-o familie,







La cules de ierburi alimentară, dacă mă duc acolo, pentru dimineața și zoryam seara, se spală rouă, tampoane învăluindu-nori, indiferent dacă produsele alimentare, mă duc în pădurea întunecată, în câmp deschis, dar într-o pădure întunecată, în câmp deschis este în creștere depășirea-iarbă. Mirosul - iarba! Nu te-am udat, nu ți-am dat naștere, ți-am dat naștere

Ce spun oamenii pe certificat misterele preoților indian și HPB vesticii cunoștințe mai specifice despre Maeștrii Est a devenit disponibil numai prin lucrarea ucenicilor lui Shambala, la început - HP Blavatsky, și apoi - NK și EI Roerichii.

Capitolul 1. Colectarea plantelor medicinale Din cele mai vechi timpuri, știm despre proprietățile magice ale plantelor. Strămoșii noștri îndepărtați le-au folosit pentru mâncare, folosite pentru nevoile economice și pentru protecția împotriva dușmanilor. Plantele au servit ca farmec pentru casa și adăpost, și, de asemenea, ca eficace

plante aromatice Scopul lui Dumnezeu Cu trecerea timpului, am colectat plante, bunica tratati pacientii, am urmarit munca ei, a amintit obyasneniya.- Fiecare plantă nu este întâmplător că în această lume - ea a învățat, arătând iarbă. - Sarcina ta este doar pentru a înțelege esența lor naturală, scopul lui Dumnezeu.

"Și spiritul ierbii sa întors în jurul mouse-ului ..." Zi de zi, m-am dus la copac, am pus bucăți de pâine sub el, lăsat laptele într-o mucegai de nisip. Am stat mult timp sub aspen, am vorbit cu ea, am sunat la un asistent. Copacul tăcea, nimeni nu venea. Pe lunca să vorbească cu ierburi, bunica nu a făcut-o

Vraja "păzește-te" Ai dezvăluit secretul tău cuiva și acum ești neliniștit în sufletul tău. Deși, poate, ați acționat din motive bune, acum întreaga lume poate învăța că încă mai dormiți cu jucăria preferată moale. A păstra prieteni și cunoștințe din







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: