10 Semne că sunteți un cuplu ideal 1

10 Semne că sunteți un cuplu ideal 1

Dacă toate aceste semne sunt prezente în relația voastră, felicitări: ați întâlnit adevărata ta dragoste!

A întâlni pe cineva care ți se potrivește perfect nu este o sarcină ușoară. Dar nu mai puțin greu de înțeles dacă el este cu adevărat același om cu care veți trăi împreună pentru mult timp și fericit. În această privință, am decis să colectăm 10 semne universale care arată clar că vă potriviți perfect unul cu celălalt.







TREBUIE SĂ FACEȚI NICIODATĂ

NU TREBUIE SĂ FACEȚI FĂCUT FĂRĂ ALEGERE

Te-ai învățat să-ți iubești defectele

Nu este surprinzător, odată cu apariția omul potrivit în viață liberă rochiile tăiate și blugi largi vechi vor fi eliminate în cel mai îndepărtat colț al dulap. Și toate pentru că dacă ai făcut anterior tot posibilul pentru a ascunde defectele din figură, după o întâlnire cu partenerul actual, care nu încetează să compliment fără cusur ta, din punctul său de vedere, forma, te începe să creadă că nu este atât de este departe de ideal.

Nu există astfel de lucruri pe Pământ, peste care nu puteai să râdeți împreună

Orice situație amuzantă, dacă a lăsat accidental pentru a da cheile atunci când sunteți în picioare pe veranda din fața casei, sau pană de cauciuc pe drum spre nunta surorile tale mai mari - toate acestea ar părea să cauzeze doar iritații ale situației percepute atât de tine numai cu umor. Și apoi devin chiar și mamele speciale ale cuplului tău.







Ați început să vă referiți la povestirile prietenilor cu privire la o altă problemă a UN

„El a început să manipuleze sentimentele mele“, „Eu în mod specific, nu am sunat timp de trei zile, de așteptare pentru primul pas de ea“, „el sa oprit m-ați invitat la întâlnire, și oferă din ce în ce șederea la domiciliu“ - toate aceste plângeri manual cei mai buni prieteni nu mai atinge inima ta : la urma urmei, cu partenerul dvs., puteți discuta orice subiect. În plus, nu este necesar să dovediți cine este responsabil în aceste relații.

Familia ei a făcut familia ta

În cazul în care majoritatea prietenilor se plâng că ei nu știu cum să se ocupe în mod corespunzător mama sa, și se tem să fie singur cu ea, esti fericit pentru a merge pe o resedinta de vara pentru iubita lui, pentru că știi că părinții săi vă va întâmpina ca propria lor.

NU SUNTEȚI NU SEPARAȚI PE TINE ȘI PRIETENII LUI

În multe perechi, fiecare dintre parteneri are o companie proprie, ale cărei membri se întâlnesc rareori în sărbători comune, cum ar fi Anul Nou sau înotarea casei. Dar acest lucru nu este cazul tău. La urma urmei, sunteți încântat să-i inviți prietenii la domiciliu sau să petreceți weekend-ul cu ei, chiar dacă omul dvs. a trebuit să plece de urgență într-o călătorie de afaceri.

IMPORTANT, ÎN TIMPUL DUMNEAVOASTRĂ, DUPĂ CUM VĂ ÎNȚELEGEM CU TINE, TREBUIE

El continuă să se uite la tine cu ochii iubitori, chiar și ținând cont de faptul că perioada de bomboane buketny dispărut de mult, și te trezești în fiecare dimineață cu care nu este prima lună, sau chiar anul.

NU AVEȚI NICIODORĂ ÎNTREBARE, TREBUIE SĂ LUAȚI PENTRU TINE ÎN SITUAȚIA ACTUALĂ

Chiar și fără a sublinia problema în vopsele, știți mereu că omul dvs. va fi acolo și în orice situație va deveni un sprijin. Și nu contează ce anume acest lucru va implica: momente de lucru, incidente neplăcut pe drum sau o asistență banală în afacerile interne - cu el, știi că niciodată nu va fi lăsat în pace.

sweatpants CHIAR Shirt si menta de lângă ea te întotdeauna simți cel mai bine

Dragostea este într-adevăr capabilă să transforme totul în jur. Deci, nu fi surprins că în compania omului ideal te simți binevenit 24 de ore pe zi și 7 zile pe săptămână. Și toate pentru că, chiar dacă nu arăți cel mai bun mod și tu însuți știi despre el, atunci el este capabil să spună cu sinceritate că ești cea mai sexy femeie din lume!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: