1 Task Flashmob - fiți mai buni în 2018

1 Task Flashmob - fi mai bine în 2016

Chiar dacă ați făcut deja o schemă similară anul trecut, încercați să o compilați din nou. Totul curge, totul se schimbă. Poate că și prioritățile tale în fericire s-au schimbat.







Până data viitoare!

Trimiteți un articol prietenilor dvs.!

Vă recomandăm să citiți:

Irina | în | Răspunde Icon

Maria Heinz | în | Răspunde Icon

Irina, vă mulțumesc pentru felicitările și răspunsul dvs.!

Maria Heinz | în | Răspunde Icon

Maria, vă mulțumesc pentru participarea la proiect!

Anna | în | Răspunde Icon

Bună, Maria! Pentru mine, sfera cele mai presante de sanatate (un stil de viață sănătos, imunitatea de familie, de recuperare de la naștere), petrecere a timpului liber (să învețe să țină pasul cu restul))), odihna de familie) și, desigur, soțul și copiii mei, familia mea. Dacă în aceste zone am totul pentru zece ani, voi fi foarte fericit.

Maria Heinz | în | Răspunde Icon

Anna, seara bună! Vă mulțumim că v-ați alăturat și că v-ați împărtășit răspunsul.

Andrew | în | Răspunde Icon

Am doar două sfere: familia (o persoană iubită și un copil) și finanțele (mulți clienți la locul de muncă). Dar nu știu ce să fac pentru asta. Pe prima nu credeți că puteți combina doi factori, iar al doilea - ca și așa fac totul, dar nu există rezultate.

Maria Heinz | în | Răspunde Icon

Andrew | în | Răspunde Icon

Mulțumesc, Maria! Totul din jurul meu spune "pleacă", dar încă nu îndrăznesc. Probabil trebuie să decidă.

Maria Heinz | în | Răspunde Icon

În psihologia pozitivă, criteriul principal pentru alegerea unui loc de muncă este considerat posibilitatea de a-și realiza punctele forte. Avem succes în ceea ce suntem mai buni decât alți oameni. Poate că acest lucru vă va ajuta să luați decizia corectă.

Andrew | în | Răspunde Icon

Maria Heinz | în | Răspunde Icon

Andrew, vă mulțumesc pentru schema frumoasă și informativă! Cred că chiar și în situația dificilă, puteți găsi modalități pozitive de a rezolva problemele.

Irina | în | Răspunde Icon







Pentru mine, am identificat următoarele domenii în care doresc să fie mai fericit: viața privată (pentru a crea un termen lung relație armonioasă fericit), dezvoltarea spirituală și fizică (sport, articole, arta, carti, limbi), locul de muncă (carieră, dezvoltare profesională).
pentru prima sferă nu intenționez să fac nimic (în ceea ce privește găsirea unor astfel de relații). în dezvoltare, cel puțin a doua sferă - prima poate apărea de la sine.
pentru ultimele două sfere, în primul rând, am nevoie de auto-disciplină, de voință.

Maria Heinz | în | Răspunde Icon

Irina, vă mulțumesc pentru un răspuns atât de detaliat!

Liliya | în | Răspunde Icon

Bună ziua, Maria!

În acest an vreau să îmbunătățească statutul următoarele domenii ale vieții: viața personală (dezvoltarea relațiilor cu un iubit, un copil), auto-dezvoltare (Phys regulate in.yaz de sarcină, psihologie), finanțe (business).

Maria Heinz | în | Răspunde Icon

Lilia, mulțumesc pentru răspunsul și participarea la proiect!

Irina | în | Răspunde Icon

au o zi frumoasă!
Anul acesta este foarte important pentru mine în ceea ce privește auto-realizarea, de aceea: am devenit mamă și un ton în rutina de origine; Mi-am pierdut slujba anterioară, pe care am iubit-o foarte mult; Nu am timp, din cauza a ceea ce simt o dezamăgire regulată.
Prin urmare, vreau cu adevărat anul acesta: 1) să găsim echilibru și să reușim să iubim și să fim fericiți acasă cu soțul și fiul meu; 2) determinarea muncii care va aduce satisfacție morală și materială; 3) pentru a începe să conducă apelul (sport și np).
Pare ireală să combinați toate acestea, dar cred că totul este posibil, dacă într-adevăr doriți!

Maria Heinz | în | Răspunde Icon

Irina, vă mulțumesc pentru răspunsul dvs.! Ai dreptate, totul este posibil!

Irina | în | Răspunde Icon

Maria și toți participanții flashmob, salut. Vreau în acest an 1) să consolideze un sentiment de încredere; 2) să stabilească un sistem de nutriție care promovează cea mai mare din sănătatea mea; 3) aspect: vizitați în mod regulat coafor, faceți o manichiură, masaj, petreceți timp în aer liber))

Svetlana | în | Răspunde Icon

Bună ziua, Maria! S-au alăturat echipei flash.
Mele trei domenii: 1) Sănătatea copiilor - nu știu cum să-l pună în aplicare, prezbiterul merge la grădină și bolnavi alții în fiecare lună care infectează ... Am o adevărată virusofobiya unii. Dacă copiii nu se mai îmbolnăvesc, atunci nu mai am nevoie de alte lucruri - voi face totul și voi fi fericit. )
Ei bine și mai mult:
2) Cariera - plină de idei, dar din primul punct, această parte a vieții mele este lame
3) Sport - dimensiunea unui gigant, n-am fost, dar dupa nastere, este necesar să dezamăgesc, dar din cauza paragrafelor 1 și 2 nu :))))))
Iată cum este :) De fapt, nimic neobișnuit

Maria Heinz | în | Răspunde Icon

Svetlana | în | Răspunde Icon

Vă mulțumesc foarte mult, mâine dimineață pentru dvs. și încercați din nou. Și credeți că copiii au încetat să se îmbolnăvească pentru că au crescut de la vârsta de 13 ani sau au devenit întăriți, la urma urmei? Cât timp să aștept dacă asta cred eu, înainte de școală?

Maria Heinz | în | Răspunde Icon

Vârsta, bineînțeles, joacă un rol, mai precis faptul că erau bolnavi, decât puteau, dar bolile catarale nu mai dispăreau oriunde. Este ca la adulți - care ia măsuri pentru a întări corpul și imunitatea, este mai puțin bolnav. Copii, de asemenea.

Oksana | în | Răspunde Icon







Trimiteți-le prietenilor: