Găsiți puțin timp pentru a afla informații despre cum este mai bine să purtați un blender.

În legătură cu faptul că lama va fi introdusă deja în mass-media, atunci doar o opțiune de la propunerea mea, vă puteți pregăti în avans și nu să transpirați mai mult.

Luați în considerare acele seturi care sunt cele mai potrivite pentru mintea mea.

Numărul opțiunii 1
Set complet Grung sau doar un set purpuriu.

Efectul setului (armura, pantofi). Max. HP +150

Efectul setului (casca, mănuși). Toate atacurile +5 (extra atac - stare invizibilă)

Set de efecte (4 părți). Toate atacurile +2 (extra atac - stare invizibilă)

El ne va da 2 găuri pentru pietrele de incrustare, suprapunând astfel o parte din stat, o protecție medie când se ascuțează. Perekrafchivaetsya.
În mod separat, lucrurile nu oferă niciun bonus.
_____________________________________________

Numărul opțiunii 2
Seth Taritas sau un set negru plus un cap din setul albastru de Jeres.
Efectul obiectului. Rezistența la lovire / legare (decelerare)
Efectul obiectului. Max. HP +20, Max. MP / FP +20
Efectul obiectului. Acuratețea +2
Efectul obiectului. Dodge (în primii patch-uri a scris dodge 5)
Oferiți o protecție maximă la ascuțire, o gaură pentru inserarea pietrelor. Perekrafchivaetsya.
Efectul setului (2 părți). Max. MP / FP +100
Efectul setului (3 părți). Acuratețea +5

De ce nu, Ful Taritas. Ei bine, pentru 4 lucruri nu există bonus, deci este logic să luați un lucru dintr-un alt set, dacă totuși doriți să obțineți toate bonusurile de la Set Tarasas. Din moment ce eschivarea, acuratetea si hp / fp nu vor fi inutile, iar rezista la knodayunu, in opinia mea, este mai profitabila decat rezistenta la impingere, atunci in aceasta versiune este casca Casca.
Dar nimeni nu vă interzice să alegeți alt lucru pe care să-l înlocuiți.

Numărul opțiunii 3
Această opțiune, dacă doriți să luați 100 de php din setul Taritas (2 lucruri) și altceva, de exemplu, Grunil

Efectul obiectului. se eschiva
Avem 120ph, 20xp și Dodge.

Avem +5 la atac suplimentar, 2 pietre la cap pentru rezistențe, evaziune sau hp. De asemenea, 2 pietre în mănuși pentru viteză de atac, crit și așa mai departe (nu-mi amintesc toate pietrele de incrustație).

Numărul opțiunii 4
Din nou, Grunil + Taritas. dar într-o altă variantă.
Efectul obiectului. Rezistență la șocuri / zbor
Avem precizie de +2, rezistă la împingere (cum ar fi stun / stupefiant) și 100ph

De asemenea, 2 pietre pe corp și pe altele. Alte 2 pietre în picioare pe rezistență.

Numărul opțiunii 5
Această opțiune poate fi așteptată numai odată cu lansarea Valenciei și nu va fi în curând.
Seth Rohave sau doar un set verde.

Efectul setului (casca, mănuși). Toate Dodge +5

Efectul setului (armura, pantofi). Max. HP +75, Max. MP / FP +75

Set de efecte (4 părți). Toate Dodge +2

De asemenea, el ne dă 2 găuri pentru pietrele de încrustare în fiecare lucru.
Acest set, puteți, de asemenea, colecta ca plin, și prin combinarea cu alții, de exemplu, cu Grunil pentru 2 lucruri.

__________________________________________________ __________________________________________________

Opțiunile standard sunt armele lui Yuri.

Atac. 16-21
Efectul obiectului. Extras. daune (persoane) +5
Efectul de câștig. Atac, Precizie, Extra. Daune (Oameni)

Unii coreeni au luat arma Seles.

Atac. 10-14
Efectul obiectului. Extras. daune (persoane) +10

De multe ori luăm în mod excepțional precizie, pentru că există șanse să pierdeți chiar și mulțimile de nivel.
Arcul cornului de luptă neagră

Atac. 1-3 (nu-mi amintesc)
Efectul obiectului. Acuratețea +5
Efectul de câștig. Toate precizia
Când ascuțirea crește doar precizia. După zatochki +16 și mai mult va începe să crească și indicatorii de atac și de protecție.

Opțiunea ideală la care ar trebui să ne străduim.

Efectul obiectului. Viteza atacului +3

Se jignește cu șeful sefului din Valencia. Nu-mi amintesc exactitatea exactă și nu l-am găsit în baza de date. Dacă pe scurt, acesta dă 2 găuri, este ascuțit pentru a ataca și un bonus suplimentar. cool lucru mai scurt =)

Armura este în vârf în timp ce una, deși în Coreea au început deja la acea vreme să introducă un alt set de șefi, care este mai abruptă decât asta.

Set de efecte (4 părți). Atac de viteză +1, viteza de a aplica abilitățile +1
În fiecare lucru există 2 găuri pentru pietre inlay. NU REFLECTED.

De asemenea, fiecare lucru din acest set de armuri dă multă protecție atunci când se ascuțește. Despre un lucru de la seful de la + 15-16 va da armura la fel de mult ca set negru pentru +17 reciclat în gradul de aur (aurul dă un alt +5 apărare).
Dar, cu ascuțirea fiecăruia dintre aceste lucruri și arme, veți simți o durere violentă și veți petrece mai mult de o zeci de milioane de argint și apoi sute.

Pe pietrele incrustării, îmi cer scuze, dar nu este timp și acest scribbler trebuie să fie terminat. Hai să mergem repede.
În primul rând, accelerați viteza de atac la 5 - cel mai important lucru. Creta nu este atât de importantă, vezica urinară este încă foarte bună. Creta, după ce ne dorim.
În organism, în conformitate cu standardul, puteți împinge pietre la 100xp.
Head dodge sau rezista - la alegerea ta.
Mănușile atacă viteza sau criza, în funcție de ceea ce lipsesc.
În picioare sunt rezistențe.
Arma este din nou viteza de atac, dacă ați dispersat deja la 5, apoi crit sau atac suplimentar.
În piatra ofensată, care este dată pe quest-urile din norul din Media, oferind 100xp și 5 atacuri suplimentare. Dacă cumpărați pe copertină, atunci va exista un etichetă de preț de 3 + milioane. Versiunea bugetară a pietrei poate fi introdusă pentru daune suplimentare pentru golurile lezhicheskim, deoarece adversarii dvs. se vor afla cel mai adesea la picioarele voastre. Ei bine, sau la deteriorarea suplimentară a țintelor în aer, deoarece vezica urinară are multe abilități de a distruge aerul.

Pe scurt, apoi accelerați viteza de atac cu 5 și rezistați. Apoi terminăm hp, astfel încât să putem trăi mai mult în masă. Ei bine, acolo dansăm de uneltele noastre, pentru că având un set complet de șefi, pietrele sunt deja introduse de alții.