4 Lucruri utile care vă vor face răcitorul de vară

4 Lucruri utile care vă vor face răcitorul de vară

Este timpul să vă pregătiți pentru vară, să cumpărați piese utile care să vă ajute să o conduceți în mod activ. M-am dus la magazinul-pilot: Store in Moscova, cel care se afla in Atrium ATC, a privit ca este unul interesant.







Îmi împărtășesc gadgeturile și accesoriile mele de top, care vor fi utile în timpul verii. De la electroscatter la cureaua pentru Apple Watch.

Transportul electric este o modalitate foarte bună de a călători în jurul orașului în timpul verii. Rapidă, convenabilă și distractivă.

Acesta este un electroscale Yuneec E-GO2. Respirând mereu necorespunzător pe skateboard-uri, există ceva răzvrătit în această placă cu roți. Se pare cool, pe asta și unchiul de 30 de ani nu este rușine să călătorească.

4 Lucruri utile care vă vor face răcitorul de vară

Dispune de o punte compozită de 8 straturi, compusă din 8 straturi, cu o grosime de 12 mm. Cântărește 6,3 kg, ceea ce este mai mic decât majoritatea stimulatoarelor giroscoapelor. Purtați-vă confortabil, roțile nu interferează și nu faceți haine murdare.

El a luat-o sub un șoarece și la dus în metrou.

4 Lucruri utile care vă vor face răcitorul de vară

4 Lucruri utile care vă vor face răcitorul de vară

Este mai greu să mergi pe ea decât pe un giroscop. Trebuie să fii capabil să stai pe un patine obișnuit pentru puțin timp.

Accelerează la 20 km / h datorită unui motor de 400 wați. Există două moduri de mare viteză și sunt confortabile dacă sunteți un susținător al motto-ului "Voi mergeți mai liniștit - veți continua".

4 Lucruri utile care vă vor face răcitorul de vară

4 Lucruri utile care vă vor face răcitorul de vară

Rezervă de energie - 30 km pe o singură încărcare. Sistemul de recuperare acumulează energie în timpul frânării. Dar chiar dacă bateria este descărcată la zero, puteți să faceți skateboard-ul ca un skateboard normal. Ți-ai împins piciorul - și du-te!

Funny transport urban, unde puteți ajunge la lucru și puteți aranja pokatushki în weekend. Costă 39,990 ruble.

Vara este o ocazie excelentă de a dobândi o luptă.

4 Lucruri utile care vă vor face răcitorul de vară

În opinia mea, cea mai bună opțiune este DJI Mavic Pro. Compact, ușor, doar să învețe cum să zboare. Șuruburile se îndoaie, se potrivesc în orice geantă, rucsac și chiar în buzunar.

4 Lucruri utile care vă vor face răcitorul de vară

4 Lucruri utile care vă vor face răcitorul de vară

Viteza maximă este de 65 km / h, timpul de zbor este de până la 27 de minute. Acest lucru este suficient pentru a zbura 13 km. Intervalul de transmisie al semnalului este de până la 7 km, imaginea fiind difuzată la 1080 sau 720p.

Cinci aparate de fotografiat, GPS, GLONASS și sonar ultrasonic nu vor lăsa scuturile scumpe.

4 Lucruri utile care vă vor face răcitorul de vară

4 Lucruri utile care vă vor face răcitorul de vară

Chiar și un copil o să-și dea seama.

Cele mai multe dintre capacele super-sigure sunt uriașe, ciudate și strică aspectul iPhone-ului.

4 Lucruri utile care vă vor face răcitorul de vară

Dar am găsit cea potrivită - brutală, protejată, costisitoare.

Acest caz Element Case Black Ops - o serie limitată de acoperiri grele și elegant pentru iPhone 7. Același lucru este pentru 7 Plus.

4 Lucruri utile care vă vor face răcitorul de vară

4 Lucruri utile care vă vor face răcitorul de vară

Nu sunt un fan al unor astfel de accesorii agresive, dar acest lucru minunat în mâna mea stă perfect. În fabricarea capacului, aluminiu de aviație și un strat anodizat dur sunt folosite pentru a elimina efectul de orbire.

Materialele compozite speciale întăresc suportul policarbonat, creând un așa-numit "șasiu", care rezistă îndoirii și răsucirii.







În cazul în care iPhone va rezista unei căderi de la o înălțime de 1,5 metri!

Aceasta înseamnă că, dacă cade din buzunar sau din mâinile tale, nu va fi neatinsă. Laturile sunt ușor proeminente din față, astfel încât ecranul nu ar trebui să sufere nici.

4 Lucruri utile care vă vor face răcitorul de vară

4 Lucruri utile care vă vor face răcitorul de vară

În kit există un film de protecție și un capac ... da, un capac pentru o copertă. La început am râs și apoi am aflat că el merita 16,990 de ruble. Coperta pentru coperta este cu adevarat necesara.

Serios, este clar că majoritatea vor ordona un caz cu Ali pentru 200 de ruble și toată lumea va fi fericită. Dar dacă doriți un accesoriu special, care arată bine și protejează iPhone - prețul este justificat.

Înlocuiți ecranul rupt va fi mult mai scump.

Deci Element Case Black Ops, 16,990 ruble, uitați-vă aici.

Sezonul de mers pe jos, drumeții cu bicicleta și alte hobby-uri de vară de sport a început.

Din dulap am scos pantofi noi, am pregătit pantaloni scurți din seară. Și cureaua de pe Apple Watch este aceeași cu cea care a venit cu ea, doar șters. Este timpul să îl actualizați.

4 Lucruri utile care vă vor face răcitorul de vară

4 Lucruri utile care vă vor face răcitorul de vară

Cea mai bună opțiune pentru sport este cureaua Nike. Pe scară largă, aceasta este o curea de fluoroelastomeri normală, dar cu găuri. Și joacă un rol important.

Permite perfect aerul, deci ceasul nu este fierbinte. Apple Watch este de asemenea așezat bine, dar cureaua nu se lipeste de mâna.

Cu aceste găuri, ceasul arată original, și nu ca o brățară de fitness ieftină.

Ele arata misto, cu blugi sclipitori si orice alte haine de vara.

4 Lucruri utile care vă vor face răcitorul de vară

4 Lucruri utile care vă vor face răcitorul de vară

Sunt disponibile trei culori: negru-verde, alb și negru. Acesta din urmă a cumpărat un ceas negru din oțel Apple Watch.

Este chiar mai ieftin decât o curea sport obișnuită - 3 990 de ruble.

Aici este o colecție atât de diversă. Asta mi-a plăcut și mi-aș fi cumpărat. Mergeți în magazin, există reduceri la sfârșitul anului școlar.

Orice este diferit și pentru prețuri plăcute.

4 Lucruri utile care vă vor face răcitorul de vară

4 Lucruri utile care vă vor face răcitorul de vară

4 Lucruri utile care vă vor face răcitorul de vară

4 Lucruri utile care vă vor face răcitorul de vară

4 Lucruri utile care vă vor face răcitorul de vară

4 Lucruri utile care vă vor face răcitorul de vară

Publicăm toate distracțiile pe Facebook. Abonați-vă și puneți-l!

@ XPEH01. Ei bine, eu nu sunt specializat în drone, dar cred că adevărații experți cumpără ceva de la un fantom și de mai sus, iar Mavik doar joacă. Cel puțin, chiar am început să se gândească la achiziționarea Mavic și singurul lucru care a oprit acest sfat câțiva oameni să aștepte a doua generație, pentru că primul este deja un timp relativ lung în piață.

@ferrum. Deci, de ce aveți nevoie de ea? Scuzați-mă, căutați pe masă, dar evitați răspunsul la o anumită întrebare. Nu pot să înțeleg de ce și cum va juca o persoană obișnuită cu o dronă de 80k. Sau pe iPhone, contingentul cititorilor s-a schimbat dramatic și majoritatea pot acum să meargă liniștit și să cumpere o jucărie pentru o săptămână pentru 80k?

@ferrum. Iartă-i pe cei nenorociți. Înțeleg că întrebarea „de ce“ vă întrebați după faptul, ceva a făcut, pentru că am întrebat doar că, și nu despre profesionalismul și numărul de vânzări care nu sunt la toate argumentele pentru a achiziționa mult timp nu a răspuns la cea mai importantă întrebare.
Din nou, dacă nu înțelegi, am pus o întrebare la articol despre „4 lucruri utile care vor face mai rece de vară“, și eu chiar nu înțeleg cum zumzetul 80k va face (sau cel puțin un număr semnificativ de cititori) mea de vară mai bine .

@ XPEH01. Mi-am supraestimat în mod clar abilitățile logice. Ai o vară frumoasă!

Coperta cu site-ul off - $ 199.95 USD + 24-26 USD pentru livrarea unei biblioteci și este mult mai profitabil decât re: Store

@Gottex. Spigen Thin Fit Hibrid are aceleași funcții și costă de 10 ori mai ieftin.

De la bordură))) puteți săriți pe acest skateboard?

@ ilja007. Puteți, dar balustrada diapozitivului va fi deja dificilă, dacă este posibil :)

. Ai grijă cu utilizarea de proverbe, nu pentru a aduce un zâmbet din cauza pierderii sensului de a scrie)))), pentru că toți au continuat ... „victorii lentă și constantă - pe care merg, de la locul unde te duci.“

Ca întotdeauna, au fost postate niște rahaturi.

A găsit o greșeală de ortografie în știri?

Selectați-l cu mouse-ul și apăsați Ctrl + Enter.

  • 4 Lucruri utile care vă vor face răcitorul de vară

    De ce a dispărut FaceTime pe iPhone?

  • 4 Lucruri utile care vă vor face răcitorul de vară

    Ce să înlocuiți playerul standard pe iPhone

  • 4 Lucruri utile care vă vor face răcitorul de vară

    În MacOS, trăgând (evidențiind) trei degete a fost pierdut folosind trackpad-ul

  • 4 Lucruri utile care vă vor face răcitorul de vară

    Ce este mai bine: să schimbi complet geamul sau ecranul pe iPhone?

  • 4 Lucruri utile care vă vor face răcitorul de vară

    Configurați oprirea automată și alimentarea cu energie electrică pe Mac

  • 4 Lucruri utile care vă vor face răcitorul de vară

    Lipsesc note pe iPhone, ce ar trebui să fac?

  • 4 Lucruri utile care vă vor face răcitorul de vară

    De ce se blochează aplicațiile de pe Mac?

  • 4 Lucruri utile care vă vor face răcitorul de vară

    Ce trebuie făcut: MacOS vă cere să introduceți parola Apple ID, dar nu există nici o fereastră de intrare?







    Articole similare

    Trimiteți-le prietenilor: