24 Întrebarea din proiectul de lege

1. Ce faceți cu toate aceste inele - brățări, lanțuri, inele și alte cadouri pe care le obțineți de la fani? Nu aveți probleme din cauza lipsei de spațiu pentru depozitarea lor?






Da, de fapt este ... Am acest tip de bine, dar e minunat! Asemenea lucruri nu se întâmplă prea mult! Apropo, chiar am o valiză specială pentru aceste lucruri. Și lucrurile mele cele mai preferate sunt ținute acasă în cutii mari.

2. Sunteți bogat, faimos, și la vârf de succes cu grupul dvs. Te simti fericit sau ti-e dor de ceva?
Sunt foarte multumit de viata mea. Desigur, există întotdeauna ceva ce vreți și există ceva care vă tulbura. Uneori nu-mi vine să cred cât de norocos sunt! Și, în aceste momente, cred că nu am dreptul să plâng și să mă plâng de soartă. Deși uneori, desigur, o fac. Dar, în general, sincer ... Sunt foarte fericit cu viața, deși poate vrei să știi dacă sunt singură? Da, este!

3. Care sunt gandurile tale cand vezi postere cum ar fi "Vrem sa vedem ce este in pantalonii tai?"
... fratele meu este fericit în acest moment ...

4. Și aici este o altă întrebare care interesează multe: ce veți face dacă brusc veți fi atacați de un sughiț sau veți uita cuvintele?
Întrebare bună, dar, din fericire, sughițurile pe scenă nu s-au întâmplat cu mine. Dar dacă se întâmplă acest lucru, va trebui să cânți pentru mine. Știi toate textele cu inima, ca să te bazez pe tine în această chestiune. În general, nu am uitat niciodată textele. Ele apar în memoria mașinii.

5. Cum ar fi să fii un astfel de înger?
Ei bine. știi, eu zbor de obicei peste oraș, împrăștiind noroc peste tot și ocazional tragând săgeți de dragoste ... și în pauze fac cumpărături. Acest lucru este foarte convenabil, deoarece pot purta pachete pe aripi. Știi, e greu să mergi de secole ...

7. Nu știu dacă îți dai seama ... Dar sunteți o persoană extrem de carismatică și, ca urmare a acestui fapt, un număr mare de oameni vă doresc și visează despre tine - printre care sunt fete mici și mari, băieți adolescenți, bărbați și femei. Vă gândiți la acest lucru și, dacă da, care este opinia dvs. în această privință? Te sperie? Flatat? Sau nu-ți pasă?
Nu stiu .... Nu m-am gândit niciodată ... Nu pot să cred uneori! Wow. Dacă da, atunci este incredibil. Desigur, sunt foarte fericit, dacă este așa ... Deși nu se potrivește în capul meu.

8. Ce crezi despre caracterul tău? Vrei să schimbi ceva în tine? Care sunt punctele tari si slabiciunile tale?
Cineva va spune că sunt un mare egoist ... Dar nu aș spune că sunt prea egoist. Recunosc că nu purt de multe ori chitară și saci, dar numai în acest fel și această definiție nu mă convine. Suntem cu toții egoiști și este normal, dacă totul este moderat. Întotdeauna am crezut în mine și întotdeauna am știut ce vroiam și am vrut să fac ceea ce era planificat. Și dacă ceva merge împotriva planurilor mele, sunt foarte speriat. De fapt, aceasta este slăbiciunea mea. Și totuși - compromisurile nu sunt pentru mine! Sunt un perfecționist teribil și uneori mă face obosită. Mi-ar plăcea uneori să fiu mai relaxat, dar de obicei nu funcționează. M-am mutat perfecționist și încă foarte gelos.







9. Într-adevăr te îmbraci cu Tom? Ai o fată pentru două?
hahaha ... Desigur, uneori îl îmbrățișez pe Tom ca pe fratele meu. De fapt, Tom și cu mine am avut o dată o prietena, dar nu era în același timp. La început, Tom a făcut ceva răsucite și după un timp - eu. Dar asta sa întâmplat doar o singură dată.

10. Și ce credeți despre Fan Fixes, în care tu și Tom sunteți iubiți?
Nimeni nu este interzis să fanteze. Deși unele fantezii sunt absurde. Dar apoi sunt fanteziile ....

11. Ce răspundeți dacă copilul vă întreabă de unde provin copiii?
... întrebați-mi fratele meu este subiectul său preferat ...

12. Credeți în fenomene supranaturale (Viața după moarte, etc.)? Și care este atitudinea ta față de astfel de lucruri? Te-ai confruntat cu asta în viață?
Da, da. Există atât de multe lucruri inexplicabile în viață încât trebuie să existe ceva supranatural. Cred în destin și cred că dacă ceva nu se întâmplă cu noi, are ceva sens și nimic nu este accidental. De asemenea, nu cred că totul se termină cu moartea - trebuie să existe și altceva. În general, aș putea scrie un eseu pe această temă. Pe scurt, pe scurt - cred în fenomenele supranaturale și în viața după moarte.

13. Ați aranjat vreodată un concert pentru familie și prieteni?
Dumnezeule! Bineînțeles! Am făcut acest lucru de multe ori. Odată ce au jucat chiar o fată în DR direct în camera de zi. Adevărul a fost atunci că am fost numiți diabolici, nu TH.

14. Ce te poate face supărat?
Nu-mi place punctualitatea! Și chiar mai mult nu tolerez hackerii și oamenii care nu sunt serioși în legătură cu problema. Dacă fac ceva, vreau ca totul să fie perfect, iar dacă cineva distruge totul din cauza necinstei lor, mă face să mă supăr.
Pentru ultima dată când am crezut, am întâlnit mulți oameni care m-au mințit. Onestitatea în relații este unul dintre cele mai importante lucruri pentru mine, mai ales acum că oamenii sunt din ce în ce mai greu de încredere.

15. Aveți mii de fani care vă recunosc în dragoste. Credeți că aceasta este dragoste, și credeți că astfel de fanatici sunt în funcție de muzica voastră?
De fapt, nu știu dacă este dragoste sau nu. Fie ca fiecare să răspundă la această întrebare pentru ei înșiși. Principalul lucru este că te simți bine. Dragostea este un sentiment minunat care nu se întâmplă atât de des în viață, și nu mi sa întâmplat de multe ori. Dar sunt absolut sigur că fetele noastre le plac și aceste fete.

16. Ce nu iti place despre fete (caracter si aspect)?
Urăsc infidelitatea și minciunile. Și ar trebui să aibă mâini frumoase.

17. De ce l-ai lovit pe Tom la un concert la Hanovra în timpul spectacolului "In die Nacht"?
Pentru că idiotul nu mă privește. Mă uit mereu la el și se zbătută cu chitara. A meritat o lovitură.

18. Ce fete îți place cel mai bine - cu make-up sau fără?
Nu pot spune în general. Pe cine se duce. Deși, cred, fiecare fată ar fi fericită dacă nu ar avea nevoie de mult make-up pentru a arăta bine.

19. Cum ți-ai dovedi dragostea față de prietena ta? Îți poți imagina o situație în care îți înșeli prietena, chiar dacă o iubești?
N-aș schimba niciodată prietena mea! Acesta este cel mai rău lucru pe care vă puteți gândi.

20. Vrei să-ți schimbi părul? Dacă da, ce va fi?
Aș vrea să fac asta, dar nu o voi anunța. Dacă se întâmplă acest lucru, permiteți-i să fie o surpriză pentru toată lumea. Și apoi, astfel de lucruri se întâmplă spontan.

21. Parfum preferat / deodorant?
... Nu folosesc parfum și am avut tot felul de deodorante. Nu am preferințe speciale.

22. Ascultă, poți să ne spui, fetelor, de ce vă atingeți constant între picioarele voastre?
Asta. Haha. Nu fac asta. cel puțin nu în fața fetelor ....

23. Ești într-adevăr așa de bun despre sex? Sau aveți o parte sălbatică?
Ei bine. Aș spune că depinde de fată!

24. Ce trebuie să dați, pentru a vă permite să fii fotografiat într-un boxer?
hehe ... de fapt m-ai văzut deja în trunchiuri de înot. așa că hai să oprim asta deocamdată!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: