23 răspunsuri pentru notele greșite la adresa: Moscova, Ostankino, str. Academician Korolev, 12

Mulțumită lui Dmitri Krylov pentru notele lui. Totul este atât de frumos, calm și original! În timpul nostru de stres, relaxare minunată! În plus, pe "notele de călătorie" și pe călătorii, mă uit, bine, vreau să merg acolo. Și este o poveste bună despre locul unde am fost deja și unde locuiesc acum. Este păcat că programul nu merită o problemă specială a Notelor, dar știm când a ieșit, așa că întotdeauna ne uităm. Mulțumesc. Veronica. Croația. Zagreb.







Cu PRIVETOM din Dusseldorf! Olga Scarlett Dr. Alex Khenkin, sunteți ferestrele noastre în lume. recunoștință mare pentru blândețea, toleranța, umorul tăios, inteligența. În opinia dvs., sunteți singurul la televizor care oferă posibilitatea de a vă relaxa de pe întregul BOHEMA al primului canal. Îmi pare rău că programul tău este atât de scurt. Vreau să văd stilul tău de comunicare. Noi deja urmăm pe urmele descoperirilor voastre!

Mare transfer! Vă mulțumesc cu sinceritate DK! Un astfel de lider inteligent, calm și plăcut încă arată! Dintr-o singură voce vrea să trăiască și să călătorească. Un sentiment de umor, auto-ironie, tact, vreau să spun: Dumnezeule, ce bărbat! Ei bine, și așa mai departe :))) Vă mulțumim pentru transfer!

Bună, Dmitry. Sunteți singurul la televizor (dar, poate, N. Drozdov), care nu folosește coloranți și pulbere, preferând să rămână drept. Chiar îmi place asta, cred, și nu numai pe mine. Cu câțiva ani în urmă (acum am 58 de ani) am decis să-mi abordez serios coafura. Parul gri și pierderea excesivă a părului au ajuns. Voi omite detaliile, dar am găsit ceva. Ideea se bazează pe regenerarea proceselor celulare. Este foarte simplu: masajul scalpului cu frecarea infuziei unor plante medicinale. Nimic de mâncare și de băut nu este. Data viitoare ›

Vă mulțumim pentru răspuns la scrisoarea mea, pe care nu ai răspuns, de ce atunci ați menționat cuvântul „scris“ Da, cred Dmitri, că, probabil, nu va până scrisorile noastre. Dmitry, transferați despre Kataluniyu folosit cuvântul MONTSERRAT și Ei au spus că a fost de munte tăiat, l-am întrebat pe internet este scris acolo MONTSERRAT- mont de forma serra, ceea ce înseamnă în limba catalană: muntele sub forma unui ferăstrău.

În programul despre Peru, el a spus cu tristețe despre diferența dintre lama. Și apoi a deplâns numărul mare de turiști. Ei bine, nu m-aș duce singur! Sau este posibil pentru el, cel ales? Foarte plictisitor și trist. Primul canal! AU! Schimbați prezentatorul.

Urechea de la Ostrovsky - Schelokovo (cu accent pe prima silabă) se aude. Pe pământul Kostroma există Shchelkovo (accent pe silabă).

Din anii 90, nu pot să mă împiedic pe acest dialect urât, nazal în aer. Nu doar sub formă de rulouri profesionalism, mai ales în primii ani jarred refren reamintire constantă în toate programele Umbland: „Oh, cât de bine aici și roșii soarele galben și verde, și modul în care lucrurile nu sunt atât de rău în nespălat Rusia“. În ultimii ani, din fericire a existat un obicei de „alunecare“, această oroare - așa că nu pot spune cum dl Krîlov a evoluat, dar cred că nimic nu sa schimbat. În general, aici este imaginea colectivă a "trădătorului național".







Dmitri Krîlov are asa zavralsya ca minciuna ostentativ să-i pe toți cei care plătește (Tours date), care sponsorizează și, cel mai important, „apele“ de oameni cu murdărie pe care le-a avut nimic de a face nu-i rău. Nu numai că are îndrăzneala să mintă, deci cine ia dat dreptul să distorsioneze limba cehă, deși, cu pronunția sa, nu vorbește prea bine limba rusă. Dar conștiința unei astfel de persoane nu se chinuie, accidental, deși - unde este el, unde este conștiința? În general, nu plasați un astfel de program pe primul canal al țării.

Din anii 90, nu pot să mă împiedic pe acest dialect urât, nazal în aer. Nu doar sub formă de rulouri profesionalism, mai ales în primii ani jarred refren reamintire constantă în toate programele Umbland: „Oh, cât de bine aici și roșii soarele galben și verde, și modul în care lucrurile nu sunt atât de rău în nespălat Rusia“. În ultimii ani, din fericire a existat un obicei de „alunecare“, această oroare - așa că nu pot spune cum dl Krîlov a evoluat, dar cred că nimic nu sa schimbat. În general, aici este imaginea colectivă a "trădătorului național".

Dezamăgit DC. Terenul cu sânge de șarpe, cu toate detaliile, a cauzat o impresie deprimantă.

Dmitri Krîlov are asa zavralsya ca minciuna ostentativ să-i pe toți cei care plătește (Tours date), care sponsorizează și, cel mai important, „apele“ de oameni cu murdărie pe care le-a avut nimic de a face nu-i rău. Nu numai că are îndrăzneala să mintă, deci cine ia dat dreptul să distorsioneze limba cehă, deși, cu pronunția sa, nu vorbește prea bine limba rusă. Dar conștiința unei astfel de persoane nu se chinuie, accidental, deși - unde este el, unde este conștiința? În general, nu plasați un astfel de program pe primul canal al țării.

Bună, Dmitry. Sunteți singurul la televizor (dar, poate, N. Drozdov), care nu folosește coloranți și pulbere, preferând să rămână drept. Chiar îmi place asta, cred, și nu numai pe mine. Cu câțiva ani în urmă (acum am 58 de ani) am decis să mă ocup de serios. Parul gri și pierderea excesivă a părului au ajuns. Voi omite detaliile, dar am găsit ceva. Ideea se bazează pe regenerarea proceselor celulare. Este foarte simplu: masajul scalpului cu frecarea infuziei unor plante medicinale. Nimic de mâncare și de băut nu este. Data viitoare ›

Vă mulțumim pentru răspuns la scrisoarea mea, pe care nu ai răspuns, de ce atunci ați menționat cuvântul „scris“ Da, cred Dmitri, că, probabil, nu va până scrisorile noastre. Dmitry, transferați despre Kataluniyu folosit cuvântul MONTSERRAT și Ei au spus că a fost de munte tăiat, l-am întrebat pe internet este scris acolo MONTSERRAT- mont de forma serra, ceea ce înseamnă în limba catalană: muntele sub forma unui ferăstrău.

Creatorul legendarului ecran de televiziune. În analele marilor descoperiri de importanță mondială, un loc aparte aparține fondatorului televiziunii alb-negru, fondatorul televiziunii color și fototelegrafiei Hovhannes Abgarovich ADAMYAN. Este timpul să aduceți un omagiu marelui inventator. În legătură cu cea de-a 55-a aniversare a televiziunii armeene, este necesar să se înființeze un monument pătrat și erect al fiului remarcabil al poporului armean. Hovhannes Adamyan a aparținut familiei armeane nobile Adamantsev. Strămoșii săi din satul Jagazner. Data viitoare ›

Dragă Dmitry! Îți place foarte mult programul tău, trăim în Turcia, în orașul Mersin. Aceasta este o stațiune de elită din Turcia, aici "întreaga Europă" și chiar și americanii, dar există foarte puțini ruși. Toți cei care vin aici sunt total extatici față de climat, de la mare, aerul este magnific și câte atracții istorice! Vă vom duce în toate locurile istorice (Tarsus, unde Antony sa întâlnit cu Cleopatra, poarta Cleopatrei, Antakya (aici prima biserică creștină, cea mai veche mănăstire), cea mai veche biserică. ›

Bună ziua! Popularitatea transferului lui Dmitri Krylov a trecut mult timp de granițele Federației Ruse! Există oameni interesați de o insulă din Marea Mediterană. Ne-ar plăcea foarte mult să găzduim un astfel de oaspete ca Dmitri Dmitrievich. Dacă este posibil, contactați-ne prin e-mail. Mulțumesc!

Nu cu mult timp în urmă, într-una din emisiuni, a fost menționat primul număr al notei lui Neputev din Londra. Și vorbind din nou despre Londra, a atras atenția asupra unei universități internaționale, foarte veche, foarte faimoasă, cu o arhitectură atât de veche. Sa spus că există o mulțime de studenți din întreaga lume și există doar câțiva din Rusia. Amintește-mi, vă rog, numele acestei universități. El a fost foarte interesat de mine. Vă mulțumim anticipat. Cu stimă, Inessa, arhitect-designer, Rostov-on-Don. mailto: [email protected]







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: