12 cartușe traumatice de calibru - o armă populară

rus431 a scris: a trebuit sa sparga osul))) Eu cred ca nu va simti, dar pentru a avertiza, totuși, aș folosi-o bine. Aici cartuș de corp de aparare. există o rețetă pentru gloanțe de plasticină, dacă este interesant de citit








Înțeleg că plastilina nu poate fi împușcată în frig. Și în timp, este pietroasă.

Și tu nu poți echipa singur un cartuș traumatic? Am văzut la televizor în statele în care poliția folosește traumatismul 12 cal. unde elementul de lovire este o pungă mică cu nisip, cu un stabilizator pe bandă. În mod specific, bate!

Poliția are o altă sarcină.
Nu înțeleg, colegilor, de ce aveți nevoie de traume în armele obișnuite.
Dacă sunteți gata pentru a trage omul din gladkostvol travmatiki înseamnă situație, astfel încât să uzhegotovy pentru fotografii lor pentru a fi judecat - timp (care, întâmplător, Poher - ce munitia trage, mult mai mult vor fi întrebări cu privire la legalitatea filmare); vezi „reale“ inamic arme nu s-au oprit, și va îndrăzni să trage, apoi a continuat atacul și cel mai probabil, pe care deja incearca sa-l omoare - doi. Ce vrei să atinge aceste travmatiki? Mai mult înfuriindu pe cei care te-au atacat cu intenții foarte onest?






Sunt 100% convins că cartușele traumatice din armele cu arbori cu lungimea lungă nu au sens pentru autoapărare. Acesta este un remediu non-letal al poliției. Exclusiv. Demonstrația de a se dispersa, mulțimea să se sperie, etc. și etc. Am o întrebare - de la cine o să te descurci cu un pistol normal și arme din cauciuc-plastic-cu nisip și săgeată?

Am o întrebare - de la cine te vei descurca cu un pistol obișnuit și arme din cauciuc-plastic-cu nisip și săgeată?


răspunsul meu este în propria dvs. postare:

Demonstrația de a se dispersa, mulțimea să se sperie, etc. și etc.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: