10 erori la femeile seducatoare, o revista pentru barbati numita - maxim (max)

1. PUTEȚI LA TOATE ÎN TOTI

Cea mai simplă și mai eficientă modalitate de a nu obține o fată este să încerci să o placi în tot ceea ce faci și să faci ce-i cere. Tânăra doamnă adoră henpecked. În poporul comun acest lucru se numește "cârpă". O astfel de femeie va fi folosită mult timp pentru a-și rezolva problemele interne, alimentându-i cu promisiuni și avansuri. „Nick, draga mea, pentru a repara calculatorul meu?“ Sau „Dragă, arunca-mă la aeroport?“ Și mulți oameni, uneori efectua toate cererile pentru fete în speranța că, dacă el ar face orice ea le cere este pe cale să înceapă un roman, care, apropo, este puțin probabil să se întâmple, pentru că henpeckerii nu sunt excitați. Nu este niciodata incantata si nu va excita in secolele urmatoare.







2. CONVERGIREA VIZITEI LA INTERROGARE

Mulți oameni cred că, punând o femeie cât mai multe întrebări posibil, ei își vor atinge rapid locația. Unde lucrezi? Și pentru o lungă perioadă de timp? Cum te odihnești? Unde a fost? Ți-a plăcut? Și de ce? Fetele iubesc dialogul, atunci când lucrurile pe care le spun dau un răspuns plin de viață în interlocutor, și nu o altă întrebare. Scenariul ideal de comunicare - când sunteți atent la interlocutor, dar în același timp comunicați pe subiecte care vă încurajează pe amândouă. Spuneți-i despre ceea ce va face experiența ei sau va provoca curiozitate, bucurie sau simpatie. Împărțiți detaliile vieții dvs., de unde va lua respirația. Fă-o să asculte, deschizând gura, înghițind fiecare cuvânt pe care-l spui. Cu cât vă descrieți mai bine imaginea, cu atât mai puternică va fi fetița să vă cunoască mai bine.

3. ASPECTAREA DEFECTULUI

Femeile mor în fața unor oameni puternici (și acum nu vorbesc despre musculatura). Îi plac liderii, carismații, "războinicii" care au propria lor părere și propriile reguli. Ei adoră bărbații care știu ce doresc și sunt capabili să-și atingă obiectivele (chiar dacă sunt ele însele). Prin urmare, căutarea constantă a aprobării acțiunilor dvs. de către o femeie, în spatele căreia se află incertitudinea și timiditatea, este, de asemenea, o modalitate excelentă de a nu-l realiza. Este prostie când un om întreabă în mod constant o femeie dacă este de acord cu el. Este chiar mai proastă când un om nu știe ce dorește și, cu fiecare decizie, are nevoie de aprobare sau sprijin. De ce ar trebui să-și pună capul cu întrebările "unde să mergem?" Și "ce să facem?". Este mult mai ușor și mai plăcut pentru o fată să simtă alături de ea un bărbat care ia partea de leu a responsabilității pentru petrecerea timpului liber pe tine însuți. Dacă una dintre propunerile dvs. se dovedește a fi inacceptabilă pentru ea, ea însăși va spune despre asta.

4. AVETI CUMPARA ATENTIE PRIN GIFTS

Cât de des luați fata la restaurant, i-ați dat daruri și flori și ea a preferat un alt tip care nu ia dat jumătate din ceea ce tu? Metoda "Acum o voi arăta cât de generoasă sunt și se va îndrăgosti de mine", poate că a lucrat o dată mult timp. Dar în vremea noastră există o întreagă generație de fete care primesc în mod favorabil darurile oamenilor, zâmbind în spate și prinzând obrajii cu cuvintele "Ești atât de drăguț". După cum arată practica, această abordare funcționează pe un cerc foarte limitat de fete și este, trebuie să recunosc, foarte slabă. Dacă un bărbat este doar o pungă cu cadouri, atunci numai darurile vor fi luate întotdeauna de la el. Nu răspunde reciproc la sentimentele sale. De îndată ce începe să „sarcină cu cadouri“ femeie, ea suspectează imediat: „Nu cred că o să-mi place pentru cine sunt, așa că voi încerca să cumpere atenția și locația.“ Intențiile tale încep să te joace împotriva ta și sunt percepute de femei ca încercări slabe ale unui bărbat fără valoare pentru a obține o frumoasă prințesă - ea. Este o altă problemă când vrei cu adevărat să dai iubitei tale un cadou! De exemplu - ați văzut un pui de jucărie moale, care vă amintește de ceva foarte asemănător cu o fată. Astfel de daruri trebuie facute neaparat! Pentru că dau emoții de neuitat, ei o fac să zâmbească de fiecare dată când își amintește sau le vede.







5. PUTEȚI NECESITĂȚI DESPRE SENSELE DVS.

O altă greșeală foarte gravă este să vă dezvăluiți sentimentele într-o etapă foarte timpurie a comunicării. Femeile frumoase se bucură întotdeauna de atenția sporită a bărbaților. De regulă, aceste femei se întâlnesc de multe ori cu bărbații. Ei au o experiență extraordinară. Și ei știu ce să se aștepte de la un bărbat într-o relație. De aceea, modul garantat de a obține o femeie să fugă de la tine din toate unghiurile este fraza "Știi tu ... într-adevăr, chiar ca mine", în timp ce femeia nu este interesată de tine însăși. Aceste cuvinte pentru ea sunt un semn că arăți ca toți ceilalți care cad prea repede. Și nu se pot controla. Cu toate acestea, totul este clar. Nu sunt interesante. Comunicarea cu fata ar trebui să fie astfel încât, până în ultimul moment, sa îndoit: "Îmi place el? Și eu sunt destul de bun pentru el?

6. NU ÎNȚELEGEM DIFERENȚA DINTRE DVS.

7. Gândiți-vă că sunt doar bani și frumos

O altă greșeală destul de frecventă, din cauza căreia mulți tipi încearcă să înceapă încercările, chiar înainte de a începe. Fără îndoială, există femei cu anumite criterii de selecție. Dar majoritatea femeilor sunt mult mai interesate de personalitatea unui om decât de portofel sau de felul în care arată. În nici un caz nu poți pune o cruce pe fete frumoase, dacă nu ai o vilă în Spania și înălțimea ta este mai mică de 190 cm sau nu ai nici o asemănare. ca Brad Pitt sau Johnny Depp. Banii sunt doar o resursă, și deținerea ei nu face pe alții să te iubească. Motivul real pentru succes este personalitatea. Și acele emoții pe care le poți da alesei tale.

10 erori la femeile seducatoare, o revista pentru barbati numita - maxim (max)

8. NU FUNCȚIONEAZĂ

Acum voi dezvălui misterul misterului. O femeie știe mereu la ce te gândești și ce vrei. Femeile au citit uneori mai bine limbajul corpului, timbrul vocii și intonația decât noi. Știu că este extrem de greu de crezut, dar când stați la o întâlnire cu o fată și doriți să o sărutați, ea deja știe despre asta! Și dacă nu faceți nimic să o sărutați, și doar să vă așezați și să o priviți și să începeți să deveniți nervoasă - ea nu vă va ajuta singură. Din păcate. Dar trageți concluziile singure. bine?

9. CITIȚI SPECIALELE LOR

Uneori apare o fată specială în viața fiecărui om. Ei bine, nu ca toți ceilalți. Un om uită totul din lume și dă cu capul în piscina frumoasilor ochi și îmbrățișează blând. Și apoi se va întâmpla cel mai rău. Uita totul. Că trebuie să fie sedusă. Că ar trebui să fie fascinat. Totuși, el "sa îndrăgostit fără memorie" și este gata să sacrifice totul numai pentru ea. La urma urmei, cum ar fi ea, nu mai există. Și trebuie realizată cu orice preț. El devine prea încurcat de ea. El nu se culcă noaptea, nu se gândește la ea, caută în mod constant întâlniri, screează mesaje și mesaje online. Pur și simplu, el începe să se comporte ca un idiot complet. Uitându-se la prieteni și la muncă, începe să-i arate o atenție sporită, făcând o greșeală după o eroare. Din păcate, atunci când ea vede un om captivat de ea (frumusețea ei, un zâmbet sau o aluniță deasupra buzei), ea își dă seama imediat că ea este în controlul deplin asupra situației, și devine plictisitor pentru a juca. Nu mai există nici o intriga pentru ea. Ca și cum un pisoi, care a primit un arc în labe, în spatele căruia el a alergat de obicei și nu a putut prinde. Pentru ea, acest joc a fost deja jucat. Nu există căldură de pasiuni, așteptări, emoții, imprevizibilitate, care sunt atât de necesare pentru ca o fată să-și formeze atracția față de un bărbat. Pentru ea, un astfel de iubit iubit nu mai este un om.

10. RELAX, CUM SUNT FOARTE DOAR

Bazat pe materialele de la MirTesen







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: