94 Manipulați microfonul audi s3 (oem)

S line și asta este! ;)


Sunt încă aici și iaurtul meu alături, îmi place și mă slujește cu credincioșie! = D
Rechnikov are cel mai tare moment, acest timp de navigație. Deci, nu vă supărați pe mine și pe Kefir, pentru lipsa de știri în această perioadă. =)






Chiar sper că sezonul de iarnă va fi amintit de tine și vom încerca să facem tot ce vă place.
Și acum, întâlniți, un bun pe care l-am găsit pe Internet, pentru că nu prea scump, ceea ce este foarte fericit, mai ales că fabrica mea a fost uzată timp de 3,5 ani. Noua minge nu este deloc umană! Și toate cathausia a luat de la BZ Handle un cdp de la Audi S3 "S-Line" de la fratele său, bro, prietenul meu și doar o persoană foarte bună, Kirukha CHIKONTE. Mulțumită fraților separat și pentru solicitările de instalare. =))))
Utilizați manualul de la Audi A3 / S3 / Sportb. / Lim. / Qu
Partea # 8L0863278B JRMD - Mecanism de comutare (cutie mecanică cu 6 trepte)

Acum, S-Line cu prietenii mei R-Line

Pielea scoasă din cadru, nu se potrivesc în dimensiune.


Ei bine, în timpul verii, fiul meu a studiat mașina și, cu un studiu neatent, a rupt atașamentul pieptenei deflectorului din spate, un nou cadru pentru 5 kg de frecare. Și cumpărarea nu este umană, iar separat nu este în vânzare, era necesar să se colecteze. A creat o gaură de foraj de 1 mm și a pus o cârpă metalică, ușor zdrobită, care nu ar fi căzut și voila, ca o nouă! =)






Etichetă de preț: 1 500 ₽

Ca 191 Urmați

FakeHeader

Numai utilizatorii înregistrați pot participa la discuții.

Nu știți cum să scoateți placa cu numărul de unelte. Mi-am cumparat la fel, curentul este din lemn, acum ramane sa schimbam placuta la 6. Am o placă de 5 coli și o unelte 6: (

Buna ziua. Aici nu vă spun. nu a tras.

Arată minunat. Și cum să scoateți capacul din plastic, sub care este încastrat carcasa din piele? Am ceva de jingling acolo, vreau să aflu - du-te antiskripom, și cum să eliminați nu voi găsi - nu ar fi de dorit să se rupă.

Tăiați focul! Nu a avut-o accidental.

Din păcate, nu mai există!

Salutări! cum mingea se află în mână, este convenabil să comutați?

Salutări! Kaif! Orice ar fi venit, încercați să remorcați! =)))

sub mâncarea trage :))) nu am văzut de mult timp pot să mă mișc pe st1 :)

Bună Timoch, acum aveți o minge de golf pe mâner)))

=))) Bună ziua Vlad! Am avut o minge inainte de asta, insa, pentru biliard! ;)

mâna neochen. în special IMHO, în general nu le place bilele, și oblong. dar cred că aceasta nu este versiunea finală;)

Și ce este în neregulă cu ea? =) Mingea este mult mai convenabil decât un stick! ;)

în funcție de bastonul =) mingea nu poate fi răsfățată.
dar o minge ca aceasta nu este actualizată

=)) Ei bine, după cum se spune, gustul și culoarea!

aceste deflectoare sunt complet pline

Sunt total de acord cu tine, Den. (

Salutări. Bilele sunt cu adevărat foc! Însuși cu plăcere ar fi cumpărat, dar am un 5 mortar (((







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: