7 fraze pe care omul dvs. vrea să le audă

Cum vă imaginați un om ideal? Majoritatea vor răspunde că trebuie să fie un interlocutor interesant, grijuliu, afectuos și pasionat, interesant ... și multe altele. Dar pentru a obține ceva, trebuie să oferiți mai întâi ceva - aceasta este legea universului. Și o femeie înțeleaptă înțelege asta.







7 fraze pe care omul dvs. vrea să le audă

Deci, ce vrea bărbatul tău? În plus față de o cină delicioasă, ordinea în casă și satisfacția sexuală, un bărbat vrea să știe că este iubit, apreciat, respectat. Iar cel mai bun mod de a arăta atitudinea ta este să-i spui celor dragi cuvintele potrivite.

Cuvintele tale pot face un om un Dumnezeu sau ... îl provoacă suferind. Și asta va depinde de relația ta cu el. Deci, ce doresc reprezentantii jumatatii puternice a omenirii sa auda de la femeile lor?

Vă aduc la cunoștință unele dintre cele mai frecvente fraze care vor suna pentru muzica omului tău. Și bineînțeles îmbunătăți calitatea relației tale!

1. Cum vă simțiți?

Variante ale acestei fraze:

· Cum vă pot ajuta?

· Cum pot să vă ușurez condiția?

· Ce doriți acum?

· Ce doriți?

· Pot să fac ceva care să ne facă amândoi mai buni?

El vrea cu adevărat preocuparea pentru el. Îngrijirea oferă omului dvs. un sentiment al profunzimii și puterii relației voastre. La urma urmei, clarificați faptul că bunăstarea fizică, morală și emoțională este importantă pentru dvs. Asta spun oamenii, care aud aceste fraze:

· "Mă simt ca o persoană, despre care îi pasă, pe care ei o ascultă, o aud și o înțeleg".

"Am înțeles că are grijă de faptul că mă simt într-o situație dificilă și că într-adevăr vrea să mă ajute".

2. Sunt în siguranță cu tine.

Variante ale acestei fraze:

· Ați rezolvat această problemă atât de ușor!

· Sunt încântat de modul în care ați ... (ați fixat televizorul, ați configurat calculatorul, l-ați uitat pe cârlig, ați atras cablul de șnur ...)

Mi-ai luat încărcătura de pe umeri.

· Nu puteam face asta singură!

Ai făcut o treabă minunată pentru mine.

Când un bărbat te iubește, vrea să simți confort, siguranță și siguranță lângă el. Lăsându-i să știe că eforturile sale nu au fost irosite, îl inspirați să continue să depună eforturi în această direcție. Acesta este modul în care oamenii răspund la aceste cuvinte:

"Mi-am dat seama că am creat o bază bună pe care să construiesc mult mai mult, să dezvolt relațiile noastre".

· "Aș face și mai mult pentru ea!"

3. Vă sprijin.

· Sunt mândru de tine.

· Puteți să o faceți cu siguranță!

· Sunt oricum cu tine.

Nu-mi pasă ce gândesc ceilalți, știu că ești mai bine și sunt sigur de tine.

· În ochii mei, sunteți, în orice caz, un om minunat (puternic, talentat, deliberat ...).

"Soția mea este cetatea mea", actorul celebru faimos Evgheni Zharikov a parafrazat faimoasa expresie înaripată. Cea mai bună imagine, adică suportul, este greu de găsit.







Omul tău ar trebui să știe că poate conta pe tine. Întotdeauna. Și în momentele în care el își asumă riscuri și când toarnă șampanie pentru a sărbători victoria.

Dar omul este întruchiparea puterii. Avem nevoie de sprijin?

Ești important pentru omul tău ca nimeni altul. Și când o susțineți, credeți în ea și fiți mândră de ea, devine și mai puternică:

"Sprijinul ei îmi dă încrederea că pot rezolva multe probleme".

"Am putere."

· "Mă simt gata să rezistă condițiilor dure în care am fost plasat".

4. Să mergem undeva.

· Să avem un picnic!

· Să jucăm tenis (plimbare cu bicicleta, înot ...)

· Să mergem într-o excursie.

· Să mergem la festival.

Să rămânem acasă și să luăm cina.

Omul tău vrea să-ți petreci timpul cu el și nu numai în cazul unor lucruri importante și utile. Shake-up, comutarea, jocul, sarcina pozitivă a emoțiilor este necesară pentru el ca aerul! Relațiile devin insipide și se transformă în rutină dacă tot timpul urmează modelul de "acasă, muncă - acasă, week - end - televiziune".

Prin urmare, aranja sărbători mici. Și să nu vă agățați de un singur lucru. Dacă vă duce de obicei la o cafenea sau la un restaurant, faceți o recepție acasă. Și dacă gătiți și un fel de fel de mâncare pe care îl aveți la dispoziție sau pe care îl doriți, veți câștiga de două ori!

Și cum oamenii?

· "Plăcerea din timpul petrecut împreună, atât de răcoritoare în relația noastră!"

· "De obicei, după astfel de evenimente, avem un sex special".

5. Te vreau.

· Mă faci așa!

· Când faci asta, pierd controlul ...

Sunt nebun de mirosul vostru ...

• Ce am oprit ultima oară?

Omul tău dorește să știe că este încă dorit pentru tine, te emoționează și nu poți să aștepți până când ești cu el în pat. Și nu neapărat de fiecare dată să sperăm că inițiază sex. Faceți primul pas! Lasă-l să știe cât de mult îl vrei. Nu riscați să fiți intruși sau nemuritori.

Barbatii sunt incantati de aceasta:

"Mă ajută să mă simt puternic din punct de vedere sexual".

· "Mă aprinde!"

"Știu că sunt interesant, de dorit, adaugă căldură relației, ne apropie."

6. Mulțumesc!

· Sunt foarte recunoscător pentru tine!

· Nu am cuvinte ...

· Nu pot să-ți spun cât de mare ai făcut!

· Ajutorul dvs. este atât de important pentru mine!

· Preocuparea ta mă face cu adevărat fericită.

· Sunt foarte încântat că te-ai gândit la asta.

Un număr foarte mare de bărbați doresc un lucru simplu: să fie apreciați pentru ceea ce fac. Știe că ai nevoie de el. Vrea să te ajute. Un om iubitor vrea să te facă fericit, îl are în sângele lui.

Așadar, să vă exprimați cu sinceritate recunoștința față de el. Nu fi zgârcit! Acest combustibil, care îl stimulează să continue în același spirit:

"Știu că munca mea și rezultatele mele vor fi foarte apreciate. Prin urmare, sunt gata să depun eforturi ".

"Recunoștința ei este un semn pentru mine că o fac fericită, ceea ce înseamnă că sunt un om real!"

"Când fac ceva pentru ea, ea se simte specială și este gata să ofere mult în schimb."

7. Te iubesc.

· Îmi place când zâmbești.

Îmi plac mâinile.

Îmi plac brațele.

· Îmi place să te uit la tine când faci artă.

Îmi place vocea ta.

Îmi place să ascult cum dormi într-un vis.

Îmi place aspectul tău confuz.

Îmi plac cămășile, legăturile și șosetele.

Când spui "Îmi place ...", te întorci la el cu inima ta. Și inima lui răspunde ca răspuns. Se simte cu întreaga sa ființă că dragostea ta este neclintită și necondiționată. El încetează să se teamă de vulnerabilitatea lui și își găsește capacitatea de a-și exprima dragostea în schimb. Nu asta vrei?

"O femeie care poate spune deschis și puternic despre dragostea ei este un dar al soartei".

"Pentru mine, cuvintele sunt foarte importante. Dar dacă aceste cuvinte sunt însoțite de un aspect plin de iubire sau chiar de o atingere sau de o îmbrățișare delicată, este doar un buzz! "

Deci, dacă vrei să-i arăți bărbatului cât de mult înseamnă pentru tine, folosește toate frazele în cauză. Lasă instinctul tău înțelept să-ți spună cum și în ce combinații să o faci. Și vei deveni pentru el unic și inimitabil.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: