44 Dimensiunea este s sau m - intrări populare

Fetelor, colectez rândurile acelor lucruri pe care aș vrea foarte mult să le obțin. Disponibilitatea este încă necunoscut, prețurile prea, dar ele sunt, de obicei, în regiunea de 1000 de blugi, un pic mai puțin pentru fuste și veste. Îmi place foarte mult hainele de brand: calitate uimitoare, modelul frumos :) În imagini se pare mult mai rău decât viața, uneori chiar foarte surprins (într-un mod bun) :) :) Alăturați-vă Comenzile sunt acceptate numai cu persoanele de contact. Răsfoiește org pe cont propriu :) Org L @ do. DIMENSIUNI: pe baza experienței anterioare de cumpărare.







daca ma poti scrie din primele pantaloni, ca inca 27 sunt inca dispusi, eu sunt inca stins in 26 :)))

Costum de baie MA (Franța). 44. (38 americas) Frunze - cupa solidă turnată cu torsiune decorativă "sultan", curelele sunt reglabile. Plavochki cu aplicații pe laturi, în spatele pur negru. Costum de baie 1380 руб. LIVE FOTOGRAFII:

și totuși există o rețea dimensională a acestei firme.
chiar sub butoanele de alegere a mărimii există o diagramă saz, faceți clic și urmăriți. traduce inci în cm și se potrivesc cu parametrii.
există o rețea digitală, deci arătați:
0-2 este dimensiunea XS sau 42
4-6 este dimensiunea S sau 44
8-10 este dimensiunea M sau 46-48
într-un fel. poate fi aproape o relație exactă cu dimensiunea noastră, dar dimensiunile digitale și alfabetice sunt exacte.







există recenzii, dacă se bazează numai pe ele. este această legătură, judecând după recenzii, puțin mai mare, nu foarte, foarte caldă, de lungă durată. Scrie că blana nu este foarte bogată :)

a trimis o comandă pentru un sub

Și a dresat pe 44-46 ce să ia?

Întrebare în sistem scris)

Aici mi-am strâns toată colecția de haine, care nu sunt uzate, purtate o dată, etc. pretutindeni totul este semnat. De obicei, acestea sunt lucrurile în care izbugneste inițial rele, inainte de sarcina (dar a cumparat :)) sau acestea sunt lucruri pe care atunci când achiziționați plăcut, și apoi într-un fel nu este purtat. sau cumpărate în timpul sarcinii. Principalele: etichete nu sunt chiar în unele locuri tăiate de la zero, etichete, m-au freca, eu nu le place, folosit pentru a tăia în prima zi a achiziției (acum cred că prima săptămână sau două :)), în general, de lucruri văzute asta.

ATENȚIE ATENȚIE. Cine nu este prin reguli este ridichea! Vom trimite moderatorilor! 1. Descrie-ți în mod clar pe Wanderer. Hottie trebuie să fie nou! Dacă doriți să luați în considerare propunerile folosite - scrieți-le imediat, pentru a renunța la propuneri pentru o întreprindere și pentru a nu bloca confuzii. 2. Pentru cei care oferă ceva ca răspuns la Kotelka - numai lucruri noi sunt oferite de achizițiile de JV-uri sau ZSH, toate celelalte opțiuni sunt oferite pentru un slob. 3. Fraze * Uitați-vă în album * și altele asemenea.

Kombez d / câini XS pentru dimensiunea S sau M. Culoarea pentru băiat.

Rochie B * e * s * k pe 44 p (Mark 46, dar malomerkka, sunt pe șold 100 back-end) New, JV

Lupii: o pungă de școală pentru o fată adolescentă (voluminoasă), pentru aceleași pantofi de toamnă de până la 38 de dimensiuni

7ya.ru - proiect de informații cu privire la probleme de familie: sarcină și naștere, părinți, educație și carieră, economie, timp liber, sănătate și frumusețe, relațiile de familie. Lucrarea site-conferințe tematice, blog-uri, a menținut ratingurile de grădinițe și școli, articole de zi cu zi publicate și concursuri.

Dacă găsiți erori pe pagină, probleme, inexactități, vă rugăm să ne anunțați. Mulțumesc!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: