19 Recenzii despre groapa sushi la moscow, marino, ballarkovsky boulevard, 10, к

La ora 21:00 au comandat sushi. La ora 22.45 nu au fost încă aduse și au decis să-i cheme să cerceteze ordinea. Ca urmare, ne-au spus că nu găsesc un curier care a luat comanda noastră. După o așteptare lungă, ni sa spus că curierul nu se simțea bine. Pur și simplu serviciu dezgustător. Seara este ruinată. Nu poți fi atât de iresponsabil!







Soțul meu și cu mine am fost clienți regulați ai acestei companii în ultimii 2 ani. În primele zile am fost foarte mulțumiți de livrare și eficiența, iar gustul și aspectul alimentelor. Cu toate acestea, în ultimul an calitatea a început să se rostogolească pe pantă. Sunt chiar dispus să închidă ochii la faptul că serviciul de livrare care le-au puțin vorbind în cetățeni ruși, care au întotdeauna „nici o schimbare“, în ciuda faptului că, în avans, atunci când comanda este discutat acest punct. Dacă mai devreme au adus în 40 de minute, acum sunt standarde. Data viitoare ›

Au fost clienți ai acestei companii de mai mult de 6 ani, pentru prima dată a adus sushi de pește putrezit, a deschis pachetul - mirosul este bătut. Da, băieți, îmi pare rău, se pare că ai decis să salvezi bucătarii. Senzația că tadjicii bețivi se aflau în cel mai apropiat subsol pe genunchi era sushi.) Tin!

Când a sosit curierul, nu a avut, se presupune, să renunțe la 150 de ruble blocate pe un freebie. Ordinul nu a raportat sosul de nuci. L-au sunat pe operator, a spus neclintit că noi înșine trebuie să ne avertizăm despre predare. Sushi - formă urâtă, nu gustos, arata si miros de nu proaspete alimente. Am încercat puțin și i-am dat-o câinilor, iar scoici, în general, au un miros urât. Nu cumpărați sushi de la această companie, dacă nu doriți să vă otrăviți.

Astăzi am primit o ordine dezgustătoare. Se pare că au făcut-o în cel mai apropiat subsol.

Ea a fost client al acestei companii de peste 3 ani. Nu le voi mai ordona niciodată. Ordinul a așteptat mai mult de 3 ore. Curierul a sunat de câteva ori și a spus că era deja lângă casa noastră. Apoi sa dovedit că se afla pe o altă stradă (similară cu numele). Apropo, nu este prima dată. Ei bine, așteptăm. După 3 ore de așteptare, curierul sună și spune că el, ordinul nostru, a fost furat de la el. Bine, orice se poate întâmpla. Îi sun pe fată de expediere, sperând să audă o mulțime de scuze și o promisiune că ordinul va fi prin intermediul. Data viitoare ›







La ora 21:00 au comandat sushi. La ora 22.45 nu au fost încă aduse și au decis să-i cheme să cerceteze ordinea. Ca urmare, ne-au spus că nu găsesc un curier care a luat comanda noastră. După o așteptare lungă, ni sa spus că curierul nu se simțea bine. Pur și simplu serviciu dezgustător. Seara este ruinată. Nu poți fi atât de iresponsabil!

Soțul meu și cu mine am fost clienți regulați ai acestei companii în ultimii 2 ani. La început erau foarte mulțumiți de promptitudinea livrării, de gustul și de aspectul felurilor de mâncare. Cu toate acestea, în ultimul an calitatea a început să se rostogolească pe pantă. Sunt chiar dispus să închidă ochii la faptul că serviciul de livrare care le-au puțin vorbind în cetățeni ruși, care au întotdeauna „nici o schimbare“, în ciuda faptului că, în avans, atunci când comanda este discutat acest punct. Dacă mai devreme au adus în 40 de minute, acum sunt standarde. Data viitoare ›

Au fost clienți ai acestei companii de mai mult de 6 ani, pentru prima dată a adus sushi de pește putrezit, a deschis pachetul - mirosul este bătut. Da, băieți, îmi pare rău, se pare că ai decis să salvezi bucătarii. Senzația că tadjicii bețivi se aflau în cel mai apropiat subsol pe genunchi era sushi.) Tin!

Când a sosit curierul, nu a avut, se presupune, să renunțe la 150 de ruble blocate pe un freebie. Ordinul nu a raportat sosul de nuci. L-au sunat pe operator, a spus neclintit că noi înșine trebuie să ne avertizăm despre predare. Sushi - formă urâtă, nu gustos, arata si miros de nu proaspete alimente. Am încercat puțin și i-am dat-o câinilor, iar scoici, în general, au un miros urât. Nu cumpărați sushi de la această companie, dacă nu doriți să vă otrăviți.

Îmi place mâncarea japoneză și am folosit serviciile acestei companii de mai multe ori. Am comandat rulouri și am fost plăcut surprins de calitatea produselor. Foarte gustos, de înaltă calitate și nu prea scump. Cu livrare au existat unele probleme - acestea au fost livrate mai târziu decât timpul stabilit pentru o jumătate de oră. Dar a fost seara, așa că nu am făcut nicio pretenție specială - blocaje de trafic.

Ea a fost client al acestei companii de peste 3 ani. Nu le voi mai ordona niciodată. Ordinul a așteptat mai mult de 3 ore. Curierul a sunat de câteva ori și a spus că era deja lângă casa noastră. Apoi sa dovedit că se afla pe o altă stradă (similară cu numele). Apropo, nu este prima dată. Ei bine, așteptăm. După 3 ore de așteptare, curierul sună și spune că el, ordinul nostru, a fost furat de la el. Bine, orice se poate întâmpla. Îi sun pe fată de expediere, sperând să audă o mulțime de scuze și o promisiune că ordinul va fi prin intermediul. Data viitoare ›

Mâncare japoneză foarte gustoasă. Rulouri foarte gustoase și sushi, ele sunt făcute frumos. Dacă nu înțelegeți meniul (ceea ce este dificil, deoarece totul este foarte inteligibil și cu ilustrații), chelnerul este foarte bine versat în sortimentul de mâncare.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: