19 Imagini strălucitoare cu flori de cireș - ulei pe panza

19 Imagini strălucitoare cu flori de cireșe - ulei pe panza

În această intrare, colectez toate picturile mele cu flori de cireșe, atât noi, cât și vândute. Această colecție a fost creată special pentru cei care sunt aproape de tema Japoniei, primăvară, speranță și, desigur, sakura. Îmi place chiar să văd flori de cireșe. Spectacolul este uimitor, oprește tot dialogul interior și scufundă complet contemplarea în acest moment.







Pictura "Magnoliile și sakura"

Pictura a fost scrisă într-o atmosferă neobișnuită - care călătorește în Caucaz și este saturată de energia curată și puternică a munților.


19 Imagini strălucitoare cu flori de cireșe - ulei pe panza

19 Imagini strălucitoare cu flori de cireșe - ulei pe panza

În primele patru zile, soțul meu și cu mine am trăit într-un cort, într-un camping, la oameni buni, sub umbra vechilor stejari vechi. A fost o dorință de a începe o fotografie. Poate chiar și ramurile de stejar, sub care am petrecut patru nopți, au contribuit la faptul că am început această lucrare.

19 Imagini strălucitoare cu flori de cireș - ulei pe panza

Pictura a fost scrisă în două etape. A doua parte am continuat deja în apartament, pe care l-am închiriat și pentru 4 nopți. Ieri ieri, am scos ultimele pensule pe panza. Acum pictura se usucă, absoarbe aerul montan.

19 Imagini strălucitoare cu flori de cireș - ulei pe panza

În această dimineață se ridică o ceață umedă din râul Teberda, iar pe versanții munților, agățându-se de copaci, norii încet încet se scufundă. În aceste părți mi-a plăcut cu adevărat, iar imaginea finală a dat o putere incredibilă! Vreau să continui să creez!

19 Imagini strălucitoare cu flori de cireș - ulei pe panza

Nu vreau să plec în acest moment, mai ales că la domiciliu, potrivit predictorilor meteorologici, vor fi +33 grade! În timp ce aici, în munți, confortabil +23 în după-amiaza și +13 pe timp de noapte ...

Pictura "Noaptea de parfum"

19 Imagini strălucitoare cu flori de cireșe - ulei pe panza

19 Imagini strălucitoare cu flori de cireș - ulei pe panza







19 Imagini strălucitoare cu flori de cireșe - ulei pe panza

19 Imagini strălucitoare cu flori de cireșe - ulei pe panza

19 Imagini strălucitoare cu flori de cireș - ulei pe panza

Imagine "Dalat. Sakura în Tsvetu »

19 Imagini strălucitoare cu flori de cireș - ulei pe panza

19 Imagini strălucitoare cu flori de cireș - ulei pe panza

19 Imagini strălucitoare cu flori de cireșe - ulei pe panza

Dacă sunteți atras de palet voluminos palet cuțit, apoi imaginile mele vă va dori cu siguranță!

19 Imagini strălucitoare cu flori de cireș - ulei pe panza

19 Imagini strălucitoare cu flori de cireș - ulei pe panza

Pictura "Noaptea înfloririi"

19 Imagini strălucitoare cu flori de cireșe - ulei pe panza

Și, desigur, una dintre lucrările mele preferate este imaginea "Noaptea înfloririi". Aici, sakura este reprezentată de o cascadă, un peisaj montan și o noapte misterioasă, misterioasă. Am fost foarte mulțumit de imagine când l-am scris.

19 Imagini strălucitoare cu flori de cireșe - ulei pe panza

19 Imagini strălucitoare cu flori de cireșe - ulei pe panza

19 Imagini strălucitoare cu flori de cireșe - ulei pe panza

Următoarele imagini noi cu flori de cireșe

„Yunnan. Sakura înflorit »- ulei pe panza

19 Imagini strălucitoare cu flori de cireșe - ulei pe panza
Pictura "Yunnan. Sakura înflorire »

"Cântarea de primăvară a lui Sakura" - pictura în ulei pe panza

19 Imagini strălucitoare cu flori de cireșe - ulei pe panza
Pictura "Cântarea de primăvară a lui Sakura"

Și această imagine este acum în favoritele mele și nu o vând, pot scrie doar pe motive. Am decis să o păstrez pentru mine, pentru că mă place foarte mult. Nu știu, ceva în ea e special pentru mine. o atracție inexprimabilă.

Și această lucrare sa vândut foarte repede, are un fel de cămin, un confort cald. Bucuria de a trezi natura, reînnoirea după un sezon rece.

"Sakura pe Lacul Mae Kuang" - pictura in ulei pe panza

19 Imagini strălucitoare cu flori de cireș - ulei pe panza
Pictura "Sakura pe Lacul Mae Kuang"

Ei bine, încă o lucrare cu flori de cireș, scrisă în ulei pe panza. La Lacul Mae Kuang îmi place să merg în dimineața, în timpul călătoriilor mele de iarnă în Asia. În iaz sunt foarte calm și plăcut, aici mă simt cu adevărat în locul meu. Natura, păsările, pescarii care stau pe maluri, munții în depărtare - toate acestea îmi inspiră și mă acuză.

Spune-le prietenilor:







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: