14 Comentarii despre zooprofi la Мытищи г, троицкая улица, 9

Cu mare recunoștință la clinica de personal „Zooprofi“ pentru nașterea celei de a treia generație de pui mei în aceste ziduri :) de mare profesionalism, fler extraordinar și manopera rafinat medic chirurg ajutat să se nască la mulți copii! Operația cezariană se echilibrează la limită. Niciodată nu știți cu siguranță, cereți și rugați-vă. Draga mea Natalia Yuryevna, Margarita Serghena, Olesya! Mulțumesc. Multumesc pentru tot. Eu fara tine nu mai pot.) Cu recunoștință față de întreaga echipă, Ales Kalinin.







Am aplicat la această clinică timp de cinci ani și sunt foarte mulțumit că am găsit doctori atât de minunați. În ciuda ocupării mari a medicilor, întotdeauna primesc consultații competente. Și totuși, câinele meu chiar le lasă să-și taie unghiile!

Prima dată când câinele a făcut o operație de urgență, a scos capsula din stomac. A doua oară când câinele a fost salvat când a mâncat otravă pe stradă. Vă mulțumesc foarte mult pentru câinele Chishi și stăpânii ei!

Multumesc! Ne-am familiarizat cu clinica Zooprofi în această toamnă. La inceput, cainele nostru a fost salvat de la moarte, imediat ce a stabilit diagnosticul si a petrecut minunat operatia. Apoi au salvat pisica cu aceeași problemă (așa că am fost "norocoși"). O lună mai târziu, câinilor li s-au dat viermi Milbemax, din care aproape a murit Dana. Și din nou mulțumesc lui Zooprofi! Salvat! Am primit multe sfaturi și recomandări necesare. Și cîte vieți mai pufoase am văzut cu ochii noștri! O astfel de dragoste pentru animale, un asemenea profesionalism nu o facem. Data viitoare ›

Kisu a fost sterilizată în această clinică. Operațiunea a fost făcută de Margarita Serghena! Totul a mers repede, cu explicații detaliate preliminare. Kisu a fost scos din anestezie, abia atunci au dat-o acasă. La sfatul medicului, cusăturile au fost aplicate, care nu ar trebui eliminate. Cu o astfel de cusătură pe o pisică nu purta pături, nu este necesar. În cea de-a doua zi, Kisa a încercat să joace, al treilea alerga deja în jurul casei într-o stare excelentă și jucăușă.) Mulțumesc foarte mult, am fost foarte mulțumit! P.S. În Zooprofi trăiesc câțiva Kotikov și un câine, asta. Data viitoare ›







În această clinică, personalul amabil și simpatic. Mi-au ajutat pisica la prima recepție, au făcut toate procedurile necesare și au tratat cu răbdare natura pisicii mele. Mulțumesc!

Veteranii și asistenții veterinari lucrează în centru. Da, au calificări diferite, dar își consolidează constant abilitățile. Am fost foarte ajutat atunci când am recuperat pisica după o operație pe intestin. Vă mulțumim Natalia Yuryevna (Vă recomandăm!), Margarita Sergheevna și Andrey pentru pisica noastră Chunyu.

Nu ne-a plăcut clinica. 1. Animalele care trăiesc permanent în această clinică (pisică și pisică) se plimbă liber în jurul clinicii (merg pe strada lor), am fost avertizați că KOT nu este adecvat și se poate grăbi la alții. 2. Primirea animalelor este efectuată de mai mulți specialiști, dar mai mulți simultan, întrerupându-se unul pe celălalt, introducând astfel în eroare proprietarii animalelor. Tocmai am adus animalele de companie, pentru vaccinarea profilactică, animalele noastre au găsit multe boli simultan. Am fost descurajați. 3. Politica prețurilor. Data viitoare ›

Susțin recenziile negative anterioare. Manipularea fără suflete a animalelor și concentrarea pe obținerea de bani. Tânăra noastră pisică sănătoasă a murit după sterilizarea sângerării teribile, pe care Maxim Alexandrovich a decis să o oprească pe Almagel. Mai târziu, Natalia, desigur, spun că suntem de vina pentru moartea pisicilor, iar operațiunea a avut succes (!), Tratamentul a fost administrat în mod corect și chiar ea personal ar fi numit medicamente hemostatice. Draga noastră a pus o ciumă. Data viitoare ›

Timp de două zile au ucis un animal de companie sănătos, cu siguranță nu-și recunosc vinovăția. O operație banală, dar nici măcar o zi, sângerarea internă sa deschis. Ca întotdeauna, bineînțeles, animalele de companie sunt de vină, sărind la tine, dar ce lucru neprofesional în capul tău nu a venit la tine? Ei spun că este foarte frumos, profesionist, dar în realitate totul sa dovedit a nu fi așa. De mii de ori îmi pare rău că s-au întors la tine. Dumnezeu este judecătorul tău!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: