038 - Montarea carcaselor de ușă de la 2114 la 2109 pe șuruburi cu auto-filetare cu izolație pre-vibro-zgomot

Tot timpul zilei! Se pare să spună, dar din nou ... La începutul lunii mai, am cumparat usi interior din 2114. Sunt piei obosite scârțâind usi pe 2109, astfel încât primul lucru după achiziționarea de piei am aventurat să caute așa-numitele „capace“ pe Gazelle. Îmi căutaam surpriza de mult timp, în cele din urmă am găsit-o desigur!






Am luat cu rezervă:
30 buc. pistoane din Gazelle (set: piston, șurub, priză) - 16 ruble * 30 = 480 ruble
30 buc. clipul raftului cu / aproximativ 2108 - 5 ruble * 30 = 150 ruble


Apoi m-am uitat la scânduri și mi-am dat seama că ...
1 - Velierul nativ a fost mult timp înfundat de murdărie și chiar a dispărut.
2 - Cu o astfel de culoare și material, placarea nu se potrivește în interior!


Sa decis să rupă cărțile și să le trageți în ceva! M-am gândit, m-am întrebat, am mers în jurul locurilor de parcare și m-am uitat la ferestrele zgomotului și la pete și mi-am dat seama că Alcantara nu era cu siguranță acolo! De ce? Pentru că, este frecat și se lipeste ca și cum nu știu ce! Poate, piele, și chiar perforate? NU! Prea multe jambs după lipirea tuturor neregulilor, și cum în opinia mea nu în subiect! Atunci covorul? Covor nu am vrut să sculpteze, deoarece unele uși sunt similare cu cizme vechi, murdar și ponosit))) Dar uita la raftul acustic, pe care m-am spălat în jos și tavan, am realizat că cizmele mele nu) va pentru că roabă pylesoshu pe de două ori pe săptămână) Deci, am decis să merg la covor! Da, chiar și plafon gri Covor, și chiar raft gri covoare, iar acum, de asemenea, va harta)) mmmmmmm, frumusete, probabil, va.)))






M-am dus pentru un covor 1 pm = 1m * 1.4m = 180 ruble - aceasta este doar pentru 4 cărți!
Apoi m-am gândit cum să iau cărți? Am scris câteva persoane de pe Drive2, presupuse, "cum ai luat cărțile, spune-mi că nu sunt deloc detașabile?" - la care a primit răspunsul - "totul este eliminat acolo". MULTUMESC PE OAMENI, EȘTITI UN COMENTAR! În lacrimă scurt am fost cumva frică, așa că am luat un pic de foraj și de foraj 8, și puneți-o suduri găurite - carte de sami.Nu a căzut și apoi ca de obicei, dispozit ...


Înapoi, rezolvăm totul cu un pistol fierbinte!
M-am uitat la ușile dezmembrate și cred că "cu bună știință am înlăturat placarea, trebuie în același timp și să fiu zăpadat de atunci". Ei bine, m-am dus la zgomot:
4 foi iSilver - 230 ruble * 4 = 920 ruble
2 coli SPLEN 4 - 200 ruble * 2 = 400 ruble.
Am făcut zgomot ...


Ușile sunt mult mai grele când sunt închise, dar sunt acum închise fără un sunet VAZ!
Apoi a fost instalarea de piei cu foraj preliminar la "pistoane". Ați condus ...
Pentru aceasta avem nevoie de:
1 - burghiu de 10 (am luat 10 deoarece am un maxim în burghiu, și ei spun că cele mai 13!)
2 - kitul nostru (piston, ștecher, șurub)
3 - cleme ale raftului.
Unde pregătesc? Am forat unde am crezut ca este potrivit! În cele din urmă, am făcut 5 găuri pe fiecare ușă din spate!
Apoi, trebuie doar să-i dați totul! introducem clipuri în ușa însăși (cu siguranță nu în fiecare gaură, ci doar în cazul în care găurile au fost făcute pe placare ").
Ne prindem!


Și, desigur, întrebarea frecventă despre stilou! în cazul în care să-l prinde, pentru că nu există nici o gaură? - cum spun mulți. Da, este acolo, doar unii nu au sculpturi în ea! Cine nu are sculptură poate folosi din nou cu un clip din 2108! introduceți doar în gaură, selectați șurubul de pe lungimea șurubului nativ și înșurubați-l! Pixul rămâne la fel de mort ca înainte!
Albastru înconjoară locul în care partea superioară a mânerului de scurgere a fost înșurubată!
Roșu, cu o săgeată, este un loc în care șurubem mânerul de pe pielea nouă!
Despre ușa din față voi scrie în următorul bzh, din moment ce acestea nu sunt încă pregătite) Vor fi întrebări, scrie! Voi răspunde cu bucurie și vă voi îndemna! Aboneaza-te, nu ma deranjez)

Etichetă de preț: 100 500 ₽







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: