7 Semne pe care încă îl place, ellegirl

Nu poți să-ți comandi o inimă.

Ați întâlnit vreodată pe cineva? Sau poate, cu cineva sărutat accidental la acea petrecere? Ei bine, sau de multe ori ți-ai imaginat prima sau a doua, nu contează. Realitate sau fantezie, oricum. Se scufundă în suflet, astfel că nu este atât de ușor să scapi de el. Și chiar dacă se pare că nu mai vă place, nu înseamnă că este așa. Aceste 7 semne vă vor surprinde serios! Deci, îți place dacă:







Adăugați-o adesea într-o conversație cu alți oameni

Știi, se întâmplă: te duci cu un tip complet diferit de lângă cafenea, unde l-am întâlnit odată și dintr-o dată ai o dorință irezistibilă de a-i spune noului tău prieten despre întâlnirea aceea. Ceva de genul: "Aici ne-am întâlnit întâmplător accidental cu unul dintre prietenii mei". Da, ce prieten ... un astfel de prieten ...

Când publicați ceva în rețelele sociale, vă gândiți la modul în care o va aprecia







Dacă de fiecare dată când postezi fotografia ta, crezi că o să-ți placă. Dacă da, sunteți încă un suflet pierdut.

Îl urmărești online în fiecare zi

Te trezești, verifică peretele "VKontakte" și apoi du-te imediat la pagina lui. Și pe paginile a 159 de persoane, cumva legate de ea.

Tot ceea ce faci în viața reală se învârte în jurul lui

Mergeți la o întâlnire pentru a vă demonstra că nu vă interesează. Te distrezi cu prietenii tăi pentru a dovedi tuturor că nu-ți pasă. În general, totul se face pentru el. Și tu te gândești prea mult la el.

Totul îți amintește de el

O clasă de matematică, pentru că acolo te-ai întâlnit; numele orașului dvs., pentru că ambii locuiți în el, etc. Acest lucru este dificil de controlat. Încercați totuși să relaționați lucrurile cu alte amintiri. Mai devreme sau mai târziu veți reuși.

Spui mereu tuturor că nu-ți pasă de el

Știi, dacă nu ți-ai da deloc, nu ai vorbi despre asta în fiecare colț. Deci nu dai nimic ...

Ați recitit constant vechea corespondență "VKontakte"

Chiar dacă există un singur mesaj și apoi de la tine. Nu face asta. Șterge-le tot. Mai trăiesc mai departe.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: