7 Fapte despre Robert Pattinson

1. Miroase rău
colegii lui Robert Pattinson la locul de muncă pe a doua parte a „Twilight“ - „New Moon“, se plâng că futău britanic rară. curat! "Miroase rău. Și este cu adevărat insuportabil. Rob rar ia un duș, doar nebun toți membrii echipajului“, - a spus actorul familiar. De altfel, această perioadă dezordonat sa întâmplat în viața altor vedete de la Hollywood - miros urât odată cu Keanu Reeves și Brad Pitt. Într-un interviu, Robert a recunoscut că nu știa cum să folosească o mașină de spălat deloc. Și a adăugat că purta aceleași haine de mult timp.







2. Vanzarea saruturilor
Nu cu mult timp în urmă, producătorul unei licitații de caritate a oferit să pună în vânzare actorul de 23 de ani. sărutările lor. Costul fiecăruia era estimat la 20 de mii de euro. Pattinson a fost surprins de ofertă. Dar am acceptat să particip de bunele intenții. Ca urmare, au existat doi cumpărători care au plătit o sumă rotundă pentru asta. astfel încât fiicele lor să se sărute pe obrazul unui vampir din "Twilight". Toate veniturile din licitație au fost transferate în contul Fondului american pentru SIDA.

3. Nu pieptene
"Știu că coaforii din saloane și-au pus părul" sub Pattinson "pentru al doilea an. Dar părul mi se pare cel mai bine când nu lucrez deloc: am ieșit din pat și m-am dus, spune Rob. - Pentru a fi sincer, am fost întotdeauna chibzuit. În primul rând, șefii de la Hollywood au înfuriat. Și când și-au dat seama că părul meu a fost admirat de toată lumea, ei înșiși mi-au interzis să schimb ceva.







4. Kristen Stewart și părinții săi se familiarizează
Timp de câteva luni, Robert a fost creditat cu o relație romantică cu partenerul său în filmul Twilight, Kristen Stewart. De mult timp, ambii actori au evitat conversațiile pe tema vieții personale. Cu toate acestea, mătușa Robert Pattinson Dayan-on Nathley spune: tipul la introdus deja pe Kristen părinților săi. Diane a mai spus că tânărul a avut o pauză în programul lor ocupat săptămâna trecută pentru cină cu strămoșii lui Pattinson la Paris.

S. Aruncă un darts
Povara prăbușirii subite a gloriei a fost greu pentru steaua Amurgului. Rob a recunoscut că a devenit paranoic. Oriunde a mers, a fost întotdeauna urmat de fani și de paparazzi. Odată, după o plimbare eșuată singură, Pattinson furios sa întors acasă, a luat prima fotografie pe care o avea cu el însuși și. atașați-o la perete. Apoi a început să arunce săgeți în fotografie. Acum, el face acest lucru de fiecare dată când își dă seama de toate "deliciile" faimei lumii. "Chiar dacă întreb:" Destul! Opriți-vă! Si lasa-ma in pace! "- nimic nu se va schimba. Este necesar să treci prin ea ", a constatat actorul.

6. Scrie melodii
"Eu compun melodii", spune Rob. - Mă duc să înregistreze câteva piese dintr-o dată, de îndată ce am de tragere (actor ocupat în prezent în filmul "Bel Ami", "Unbound Captives", "The Twilight Saga: Eclipse Remember Me". "".). Nu vreau ca albumul meu a fost vândut cu un autocolant în spiritul „Din vampir din“ Twilight ". Dacă discul meu va ieși vreodată - nu va avea numele sau fotografia mea. Vreau ca oamenii să-mi aprecieze în mod obiectiv muzica. "

7. Frica de noi roluri
Dupa Edward Cullen in melodrama vampirilor "Twilight", Robert primeste un numar imens de kinoprezentari. Dar. după cum sa dovedit, îl sperie. "Înainte de a participa la" Twilight "am preluat orice rol care mi-a fost oferit și am lucrat cât de bine am putut", spune Robert. - Dar acum, din participarea mea, se așteaptă nu numai un profit bun, ci și un joc ideal. Nu va fi posibil să aprindeți doar în film, mai ales fără a vă încurca :). Recunosc, mă sperie. “.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: