30 Feedback-uri despre Vasilievskoe la sanatoriu im

Îmi exprim recunoștința față de angajații sanatoriului. Mai ales echipa de oftalmologi condusă de Kishina Natalia Yurievna. Copilul a avut ambliopie înaltă, de două ori a fost supus tratamentului la MNTK, nu au existat rezultate. După tratament în Vasilievsky îmbunătățire semnificativă. Mulțumiri minunate profesorilor de petrecere a timpului liber. Plătit abonament la copii, copilul nu a avut un moment liber: teatru de păpuși, arte plastice, meserii, programe de seară mare, animatori profesioniști, activități educaționale pentru copii. Data viitoare ›







Accidental a dat peste informații despre sanatoriu. Nostalgia domnea. Ultima vacanță în Vasilievski acum 3 ani. Totul foarte mult. Tutorii magnifici, miere. personalul, bucătăria, precum și animația este pur și simplu superba, nu sa plictisit, în fiecare seară a avut ceva de făcut. Am gasit noi prieteni, cu o fata pe care o mentin relatiile pana acum. Părinții pot trimite în siguranță copiii la acest sanatoriu și nu vă faceți griji.

A mai rămas în detașament de 2 ori. Mă duc la a treia. Vara este foarte buna, aerul este cald si proaspat, exista multe locuri de joaca pentru fotbal, volei. Tabără interesantă. Copii foarte prietenoși. În detașamente există 6 persoane în camere (acest lucru nu este foarte bun) și o baie (3 cabine, 3 chiuvete, 2 toalete) pentru 6 camere. Și tabăra este magnifică!

M-am odihnit în Vasilievski în vara trecută cu un fiu de cinci ani. Număr bun TV, mare. cravate. cabină de duș. Deși nu ar face rău pentru a face o mică make-up în cameră. Teritoriul este mare, în jurul cocii există o mulțime de sport. site-uri, la box-office o mulțime de echipamente. Înainte de râul Moscova departe, aproximativ 30 de minute de mers pe jos. Copilul din sanatoriu a plăcut cu adevărat piscina, clasa calculatoarelor, cani diferite, biblioteca. Îți dau sfaturi: nu te duce departe de tratament! Este foarte bună acolo, dar când există multe (6 proceduri pentru copil. ›

A renunțat de 4 ori în tabără (de la 6 ani). Odată pentru sărbătorile de iarnă și de 3 ori pentru voucherele "Mama și Copilul" (cel mai mic fiu de 4 ani). Totul este foarte sănătos: hrană, tratament, bine îngrijit de teritoriu, miere. personalul este sincer! Fiul nu vrea să audă despre altă tabără, iar vara viitoare vom merge din nou.

Am fost la sanatoriu Vasilievsky de 4 ori. Mi-a plăcut cu adevărat. Sanatoriul însuși înconjoară zona de pădure, este excelent să umbli în aerul curat prin pădure. De foarte statiunea cu adulții li se permite să meargă dincolo de o tabără militară, iar pe de altă parte, de asemenea, puteți merge la un alt oraș unde puteți ajunge la frumosul castel cu grădini, iar in apropiere se afla un râu cu un pod agățat. Sanatoriul este un tratament frumos, bine întreținut, bun, profesionist al organelor de vedere și al altor organe, echipament nou. Data viitoare ›

Fiica și mama mea au sunat astăzi. Camera este rece! Biblioteca nu funcționează, cu studenții care nu vor fi angajați. Există un patinoar, dar patinele nu dau afară, schiurile nu dau afară. Dar natura este magnifică.

Nu am plecat încă acolo, dar voi merge cu siguranță în această vară! Prietenul meu mi-a spus că este foarte răcoros acolo și că acesta este cel mai bun sanatoriu pe întreg pământul. Există tot ce au nevoie copiii, dar în camere există camere de luat vederi. Este păcat!







Am fost la un sanatoriu. Chiar mi-a plăcut acolo. Mai ales discotecile și piscina, dar e rău că există camere în camere. Există o încurcătură a zilei pentru o întoarcere. Cea mai tare zi. În această vară, voi merge cu siguranță acolo și voi veni în întregime acolo. Îi sfătuiesc pe toți să meargă acolo. Pa.

Super! Pur și simplu clasă! M-am dus la Vasilievski 1 și, desigur, voi merge din nou! Acolo puteți merge la tabără sau vă puteți relaxa împreună cu părinții și copiii. Eram în detașament. Uneori există diverse jocuri sportive, de exemplu lapta, volei fără reguli și fotbal. Sunt organizate evenimente foarte interesante, sărbători, care sunt pregătite de turiștii înșiși. În seara disco! Mai intai un film, apoi o disco in fiecare zi! (Apropo, acesta este un loc foarte bun unde poți să-ți iei un tip!), Pentru că DJ-ul dă greutăți.)

Accidental a dat peste informații despre sanatoriu. Nostalgia domnea. Ultima vacanță în Vasilievski acum 3 ani. Totul foarte mult. Tutorii magnifici, miere. personalul, bucătăria, precum și animația este pur și simplu superba, nu sa plictisit, în fiecare seară a avut ceva de făcut. Am gasit noi prieteni, cu o fata pe care o mentin relatiile pana acum. Părinții pot trimite în siguranță copiii la acest sanatoriu și nu vă faceți griji.

"Situat pe malurile râului Moskva" - nu-l credeți! Sanatoriul se află în pădure și până când râul trece timp de 30 de minute, nu mai puțin, Tatyana de la retragerea precedentă a legii. Și țărmul este foarte inconfortabil acolo. A existat recent, din nou, a vizitat fiica, ei trăiesc cu bunica lor într-o cameră cu 2 paturi, în al 4-lea clădire la etajul al doilea, camera este bună, dar există dezavantaje: patul este destul de scartaie iar salteaua ar avea timp să se schimbe, adică să Koe .. unde izvoarele sunt vizibile, iar canapeaua este bună și foarte mare. În seara ce zăceți în pat, nu citiți, cu doar. Data viitoare ›

A mai rămas în detașament de 2 ori. Mă duc la a treia. Vara este foarte buna, aerul este cald si proaspat, exista multe locuri de joaca pentru fotbal, volei. Tabără interesantă. Copii foarte prietenoși. În detașamente există 6 persoane în camere (acest lucru nu este foarte bun) și o baie (3 cabine, 3 chiuvete, 2 toalete) pentru 6 camere. Și tabăra este magnifică!

M-am odihnit în Vasilievski în vara trecută cu un fiu de cinci ani. Număr bun TV, mare. cravate. cabină de duș. Deși nu ar face rău pentru a face o mică make-up în cameră. Teritoriul este mare, în jurul cocii există o mulțime de sport. site-uri, la box-office o mulțime de echipamente. Înainte de râul Moscova departe, aproximativ 30 de minute de mers pe jos. Copilul din sanatoriu a plăcut cu adevărat piscina, clasa de calculatoare, cani diferite, biblioteca. Îți dau sfaturi: nu te duce departe de tratament! Este foarte bună acolo, dar când există multe (6 proceduri pentru copil. ›

Și acum un pic mai mult și mai mult despre acest sanatoriu: Cazare. Am locuit în clădirea a 5-a. Toată lumea își amintește tabăra sovietică de pionier. Așa este. aceasta este o tabără sovietică de pionier în toată gloria ei! Camere - suntem trei în cameră, doi copii și I. Pat și canapea. În principiu, pentru a trăi în mod normal. E în regulă. Baie - duș. Acest lucru este, de asemenea, normal, deoarece pentru 30 de mii de ruble, nu am așteptat cumva un altul din sanatoriul sovietic. Cel mai minunat începe cu regulile sanatoriului. La ora 22.00 ei închid ușile și nu părăsesc strada. Data viitoare ›

La copilul meu, Semenov Maxim Ivanovich (4 ani), o problemă cu ochii. Am primit o dizabilitate. Noi vrem să ajungem la sanatoriu, dar suntem negri (nu există locuri). Suntem din Petrozavodsk. Ajutor, te rog. O să plec oricând.

Cum sa ajungi rapid la sanatoriu de la Aeroportul Vnukovo? Avionul ajunge la ora 8.30, trenul de la gara din Belorusskiy pleacă la ora 10. Nu avem timp, există o altă cale?

Anul acesta am aflat că se dovedește că poți să dai drumul la un sanatoriu, un copil are deja 8 ani. A venit și, pentru mine, a spus că în acest an nu sunt alocate locuri pentru Кольчугино. Și când vor fi, aceste locuri și când este mai bine să se aplice? T. 89045904037, Elena.

Cum ajung din stația Kazan la sanatoriu? Cum să se stabilească în clădiri?

Cât de mare este voucherul pentru 21 și 28 de zile de mamă și copil? 2 părinți, 2 copii pot sta cu tine timp de 21 sau 28 de zile? Ce anchetă se efectuează pe baza laboratorului dvs.? Fiu 7 ani, suferind br. astm, foarte des bolnav Orvy și Orz.

La noi, mama permisului și copilul sunt încadrate pe copilul mediu și pe tatăl. Tati are probleme la locul de muncă. Este posibil să mă duc la mine - mama mea în locul lui și să ia cu el un alt copil de 1 an. Nu are nevoie de un pat și suficient pentru noi într-o sală de mese pentru doi. Faptul este că el este încă toracic și nu-l pot lăsa și nu da mulțumiri nimănui.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: