12 Cele mai bune și cele mai rele rochii sunt luminate de un portar - eu cumpăr

12 Cele mai bune și cele mai rele rochii sunt luminate de un portar - eu cumpăr

În cinstea zilei de naștere a actritei, îi dezmembrăm garderoba. Aici este ceva de vazut: costumele din garderoba Lady Gaga merg mana in mana cu imagini demne de titlul de "chic hollywoodian in rusa".







1. Pentru selecția de flori rochii și ambreiaj - un solid de cinci. Dar pentru rochia în sine - o troică de milă. Acest lucru poate fi purtat de celebrități care ascund sarcina. Și apoi, mai bine nu merită.

3. Accesoriu negru nu accentuează talie, dar taie figura actriței în două părți. Iar combinația de țesături este complet nereușită - dacă stilistul sugerează să purtați o rochie de satin și o curea din piele, ce ar trebui să spun? Nu mulțumesc!

4. Lace și leopard, putem ierta doar Xenia Sobchak în tinerețe, dar Svetlana aristocratic nu poate. Scoateți imediat și ardeți!

5. Stilul și decorațiunile sunt divine, dar această rochie grafică Chanel, cu accent pe șolduri, ar fi mai potrivită pentru Salma Hayek.

6. Nimeni nu la învățat pe Svetlana cum să poarte corect o geacă de piele. Ciudat Rochie-costum (nota ambreiajul roz) si fusta cu paiete si se taie - nu cel mai bun ansamblu, dar blugi, tricou gri și cizme ar fi doar dreapta.

7. Aspirația actritei de a-și arăta picioarele este destul de ușor de înțeles, dar este necesar să o faceți cu mintea. Variante cu o rochie din piele cu paiete și un tul înfășurat în jurul unui miniskirt sunt oferite să uite ca un vis teribil.

8. Un alt noros de rochie. Dacă utilizatorii noștri din Internet ar fi mai activi, Svetlana ar putea primi o meme, ca Jennifer Lawrence.

9. Pentru a selecta o imagine, unită printr-o imprimare, este la modă. Dar nu în cazul în care arăți ca un covor. Un strat de muștar sau de culoare de vin ar putea salva această imagine.

10. Pentru a pune pe un sacou scurt, ca o croșetat-top, este de inovare. Apelați același cuvânt bej șosete limba nu se rotește.

Faptul că Svetlana are și o mulțime de imagini de succes, foarte fericit! Am colectat cele mai bune 12 într-o galerie separată.

  • 12 Cele mai bune și cele mai rele rochii sunt luminate de un portar - eu cumpăr






  • 12 Cele mai bune și cele mai rele rochii sunt luminate de un portar - eu cumpăr

    Proaspăt într-o cămașă rochie moale

  • 12 Cele mai bune și cele mai rele rochii sunt luminate de un portar - eu cumpăr

    Svetlana își poate permite chiar și cel mai adânc decolteu

  • 12 Cele mai bune și cele mai rele rochii sunt luminate de un portar - eu cumpăr
  • 12 Cele mai bune și cele mai rele rochii sunt luminate de un portar - eu cumpăr
  • 12 Cele mai bune și cele mai rele rochii sunt luminate de un portar - eu cumpăr
  • 12 Cele mai bune și cele mai rele rochii sunt luminate de un portar - eu cumpăr
  • 12 Cele mai bune și cele mai rele rochii sunt luminate de un portar - eu cumpăr
  • 12 Cele mai bune și cele mai rele rochii sunt luminate de un portar - eu cumpăr

    New-look actrita foarte mult pentru a face față

  • 12 Cele mai bune și cele mai rele rochii sunt luminate de un portar - eu cumpăr

    În acest șanț nu vă puteți ajuta să vă îndrăgostiți!

  • 12 Cele mai bune și cele mai rele rochii sunt luminate de un portar - eu cumpăr

    Rochia-vesta este o alegere ideală

  • 12 Cele mai bune și cele mai rele rochii sunt luminate de un portar - eu cumpăr

    Îmbrăcăminte pasională de la Vika Gazinskaya

    Citiți și pe portalul "Sunt de cumpărare":







    Trimiteți-le prietenilor: