41 kg! Pierd greutate pentru nunta! Nu vreau să fiu logodnă! Fotografia mea!

- stadionul dimineața.

- ambalaj cald și rece,


Am fost ajutat de dietele japoneze și englezești

Meniu din dieta japoneză

În termen de 13 zile nu puteți utiliza astfel de produse:







Sare, zahăr, alcool, produse din făină, bomboane.

Între mese puteți bea cantități nelimitate de apă minerală sau fierte. Dieta trebuie observată cu exactitate, fără a schimba vasele sau succesiunea acestora, deoarece numai această metodă stimulează metabolismul.

- mic dejun: cafea neagră.

- cina: 2 oua fierte, salata proaspata de varza cu ulei vegetal, un pahar de suc de rosii sau o rosie proaspata.

- cina: pește prăjit sau fiert, salată de varză proaspătă cu ulei vegetal.

- mic dejun: cafea neagra, rusk.

- masa de prânz: pește prăjit sau fiert, salată proaspătă de varză cu ulei vegetal.

- cină: carne de vită fiartă 200 grame, un pahar de iaurt.

- mic dejun: cafea neagră.

- prânz: 1 ou crud, 3 morcovi mari fierți cu ulei vegetal, 150 de grame de brânză tare.

- mic dejun: cafea neagră.

- cina: o rădăcină mare de păstrăv sau patrunjel, prăjită în ulei vegetal, mere.

- cina: 2 oua fierte tari, 200 g carne de vita fiarta, salata cu varza proaspata cu ulei vegetal.

- mic dejun: morcovi prăjiți crud, condimentați cu suc de lămâie.

- cina: pește mare 500 g prajit sau fiert, un pahar de suc de roșii.

- cina: pește prăjit sau fiert, salată de varză proaspătă cu ulei vegetal.

- mic dejun: cafea neagră.

- prânz: 500 g de pui fiert, salată de morcov crud sau varză proaspătă.

- cină: 2 gătite într-un ou abrupt, o salată de morcovi proaspeți proaspeți cu ulei vegetal.







- cina: carne de vită fiartă 200 grame, orice fruct.

- Cina: ceea ce vrei doar moderat de dieta de orice zi, cu excepția celei de-a treia.


De la a 8-a până la a 13-a zi.

Dieta trebuie repetată.


Varianta aproximativă a dietei cu proteine

- mic dejun: 150 de grame de brânză de vaci, cafea cu lapte (fără zahăr).

- masa de prânz: 200 de grame de carne sau pește - nu sare, un pahar de lapte fermentat sau lapte.

- cina: 200 de grame de carne sau peste, un pahar de iaurt. Dacă mâncați carne la prânz, trebuie să mâncați pește în seara și viceversa.


Fotografia mea înainte și după:

41 kg! Pierd greutate pentru nunta! Nu vreau să fiu logodnă! Fotografia mea!

41 kg! Pierd greutate pentru nunta! Nu vreau să fiu logodnă! Fotografia mea!

Participanții la acțiune LYCEUM TOGETHER vor primi 15 puncte pentru fiecare poveste adăugată. Povestirile ar trebui să fie despre tine și ar trebui să fie suficient de informative.

Mă bucur că ți se potrivește. Și am nevoie de un mic dejun consistent. Și nu cafeaua cu ceai.

Ai terminat! De asemenea, am un complex care este predispus la plinătate. De multe ori în viața ei pierdea în greutate. inclusiv și de dragul oamenilor. Dar, din păcate, nu am putut fixa greutatea, va dura un an sau doi, și apoi este necesar să vă relaxați puțin și totul sa întors cu o creștere. Cel mai probabil, o greutate atât de mare ca și dumneavoastră a fost legată de perturbări într-un organism, și nu doar de supraalimentare. Vă recomandăm mai târziu dacă greutatea se târine din nou, verificați pancreasul pentru toleranța la glucoză. Poate că, pentru a nu vă recupera, trebuie doar să normalizați curba zahărului. Și din nou, nu pierdeți din greutate de dragul bărbaților. el nu va aprecia niciodată. Pierde greutate doar pentru tine si pentru sanatatea ta. Nu vă puneți greutatea în relația cu un bărbat.

Cât de subțire ești acum?

Nu, bine, super, desigur. Dar nu mă convine. Am nevoie de un mic dejun consistent, nu de cafea cu un cracker. Pentru că nu mănânc seara.

Clever, eroină și frumoasă! Continuați, continuați, finchto, numai pentru dvs., iubire, frumusețe și sănătatea dumneavoastră, aceasta este cea mai importantă. Un om adevărat va apărea în mod necesar, se va construi - suferiți să alegeți :)







Trimiteți-le prietenilor: