33 Recenzii reale - olginka

Poate că cineva e norocos aici.

Lucrările aparatului de aer condiționat, răcitorul cu apă în coridorul comun.

Du-te la plaja aproape un kilometru, punctul de vedere de la balcon la fața locului și constructorii beat, hohote de noapte Lullaby „acalmie“, a drumurilor din apropiere și discoteca hotelului vecin. În a doua dimineata a fost frumos să se clătește cu apă rece, se pare că a uitat să includă boyler.Kogda a fost întrebat despre WiFi, am fost șocat de toate, admin. întrebat în ce parte este numărul nostru și sa dovedit. nu pe toT.k.WiFi de la hotelul vecin "Paradise", nu ne prind de partea noastră. Aceasta este o clătiță de supărare este ceea ce, pentru că parola este deja spusă nouă. Sunt lucruri mici. Când a fost rezervat, a fost inclus micul dejun, 150r. persoană, atunci când am ajuns am arătat prețurile pentru cafe (omletă 120R. po90r.i.t.d terci.) Pe scurt mânca și bea pe cheltuiala proprie. Timp de trei zile, lenjeria de pat și un prosop nu s-au schimbat, camera nu a fost curățată, am pus mai mult de șapte stele și steaua Michelin pentru o cafenea.













Calitate și confort la un preț accesibil.

1. Administratorul frumos și prietenos Julia. Mi-a spus totul, a arătat totul, a adus ceea ce avea nevoie în cameră. 2. Cafe jos - doar minunat. Oameni buni lucrează acolo. Foarte homosexual, foarte gustos și ceea ce este mai plăcut - deloc scump) 3. Curățenia și confortul corespund prețului camerei. 4. Balcon minunat, în cazul în care oamenii de fumat pot sta în condiții de siguranță.

1. Patul suplimentar scârțâit. 2. Un pic zgomotos în cameră datorită locației hotelului lângă drumul principal, dar marea este destul de aproape.

Bucătărie complet echipată.

Bucătărie complet echipată. Nu departe de mare. Cooler pe podea. Foarte ospitalier de gestionare. Restituit acasă!

"Am vrut să plec în prima zi!"

Stabilit înainte de ora sosirii, vă mulțumesc pentru asta! există prosoape în cameră, puteți lăsa căruciorul la etajul 1, parcare

"Am avut o odihnă minunată! Mulțumesc! "







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: