19 Recenzii de biliard-grupuri la moscow, moskvorechye-saburovo, autostrada kashirskoye, 78, к

Din păcate, nu am găsit înțelegerea deplină a angajaților acestei companii care lucrează cu comenzi prin Internet. Nu a funcționat, așa cum aș vrea. Urmărirea profitului pe termen scurt, deși mic, din păcate, a predominat. Acestea sunt prețuri foarte atractive) Și, odată cu primirea ordinului în magazin, au existat și probleme care ar putea fi rezolvate numai a doua zi. Dar trebuie să plătim un omagiu că au decis și au cerut scuze. În cele din urmă, totul este bine. Și, în principiu, totul este bine, prețurile sunt printre cele mai scăzute din Rusia. Gama. Data viitoare ›







Din păcate, nu am găsit înțelegerea deplină a angajaților acestei companii care lucrează cu comenzi prin Internet. Nu a funcționat, așa cum aș vrea. Urmărirea profitului pe termen scurt, deși mic, din păcate, a predominat. Acestea sunt prețuri foarte atractive) Și, odată cu primirea ordinului în magazin, au existat și probleme care ar putea fi rezolvate numai a doua zi. Dar trebuie să plătim un omagiu că au decis și au cerut scuze. În cele din urmă, totul este bine. Și, în principiu, totul este bine, prețurile sunt printre cele mai scăzute din Rusia. Gama. Data viitoare ›

Am comandat Biliard Acasă 2. Am făcut un depozit de numai 1000 de ruble. livrarea a fost gratuită la Moscova. zona. Șoferul a sunat cu o zi înainte, a adus masa în ziua următoare, a ajutat la aducerea în casă fără plată. Am verificat imediat masa și nu am găsit defecte. Foarte demn de companie. Mulțumesc angajaților. Dmitry.

Pe Internet, o mulțime de comentarii negative, dar voi împărtăși exemplul meu că este cel mai probabil că este vorba despre revizuirile concurenților incorecți. Am comandat Biliard Acasă 2. Am făcut un depozit de numai 1000 de ruble. livrarea a fost gratuită la Moscova. zona. Șoferul a sunat cu o zi înainte, a adus masa în ziua următoare, a ajutat la aducerea în casă fără plată. Am verificat imediat masa și nu am găsit defecte. Foarte demn de companie. Mulțumesc angajaților.

Pe sfatul prietenilor m-am îndreptat spre "biliard-grupuri" cu o alegere dintr-o masă (un vis vechi). La început m-am uitat la și comparat prețurile pe mai multe site-uri, am fost confuz, deoarece prețurile sunt foarte diferite pentru același model de masă. Chose două săptămâni, și apoi am sfaturi de la prieteni care spun ei suferă, apoi am trecut prin masa de alegere și a optat pentru un magazin numit „grupuri de biliard.“ Așa că am decis să întreb și am fost plăcut surprins de prețuri și abordare, adică de calitatea serviciilor. Toate au fost explicate. Data viitoare ›

În acest magazin au cumpărat un cadou ca un cadou unui prieten al echipei. Nu știu cum să aleg. Managerul a oferit cu acuratețe și în mod corect sfaturi cu privire la alegere și a contribuit la determinarea abundenței uriașe. Super! Acum îmi voi cumpăra un semn. Magazin recomandă, prețurile sunt foarte adecvate!







Am un mic club de biliard. Cu BG colaborează pentru o lungă perioadă de timp și destul de fructuos: mesele au luat atunci când este deschis, iar acum mă trage de compensare, și schimba toate acestea iau. Sunt mulțumită de prețuri, sortiment și condiții de muncă, ele sunt, în general, destul de loiali clienților lor și nu mi-au pierdut o dată. Cu astfel de oameni este plăcut să lucrezi

Băieții din grupurile de biliard au cumpărat Clasicul Tula de 9 metri. Foarte mulțumit. Când a venit la magazin, totul era disponibil pentru mine să explic și să explic. În conformitate cu bugetul meu mi-a făcut o ofertă și chiar am făcut o reducere, pentru că multe mulțumiri) Am adus totul în timp, toate în calitatea corespunzătoare. Foarte mulțumiți de serviciu, băieții sunt foarte receptivi, iau telefonul chiar și în afara programului de lucru. Am cules și masa, calitativ.

Am decis să cumpărăm o masă pentru a juca în piramida rusă. În magazinul de pe Kashirka am fost foarte bine și am fost consultat vesel de managerul Dimitri. A fost ales masa clasică Tula Suite 10 picioare pe piatră. Masa a fost livrată în 5 zile. Asamblate în ziua livrării, ceea ce este foarte convenabil! În general, băieții sfătuiesc, nu vparivayut! Pentru mine este important, nu-mi place serviciul obsesiv! Mulțumesc, "Grupuri de biliard"!

Am ales tabelul fabricii Tula, pentru că prețul a fost foarte apreciat. A fost, de asemenea, placut surprins de buna calitate a mesei, la un pret atat de scazut. Serviciul excelent - livrat timp de 3 zile, masa a fost asamblată parțial, așadar am asamblat-o singură, fără a recurge la colector. Masă excelentă și magazin bun.

Vă mulțumim managerilor pentru ajutor în alegerea unei mese de biliard! Înțelegem foarte puțin în biliard, așa că am avut încredere în sfatul specialiștilor grupurilor BILLIARDS. Achiziționat Classic tabelul Tula la țară și au fost foarte mulțumiți de achiziție, valoarea pentru bani doar perfect, livrarea și asamblarea realizată în intervalul de timp prevăzut. Ordinul nr. 3091. P. S. Vom îmbogăți cumpărând Liverpool.)))

Am cumparat o masa de biliard "Tula-Classic", pretul este foarte, foarte accesibil, cautam o dacha, asta-i tot. Livrate în termen de o săptămână, deși au promis 10 zile, este mulțumit. Colectorul a sosit a doua zi după livrare, a fost colectat rapid și cel mai important lucru calitativ, personal a venit totul fără probleme. Managerii sunt adecvați, nu tulbure nimic, dar mi-au oferit în funcție de capacitățile și bugetul meu. În general, mulțumim, suntem mulțumiți.

Un magazin dovedit de experiență personală, în care a fost decisă o comandă cu o expediere către o altă regiune în decurs de 2 zile. După deliberare de mult și negative mici și uneori stupide ( „pânză cu mucegai«»Luna * a trimis,«nu a fost trimis») a decis să rezervați o masă„Acasă - 2 * personal de acțiuni. Prin disponibilitatea tabelului raportat în aceeași zi, plata a fost confirmată în 24 de ore (în mod normal), expedierea a fost efectuată după 3 zile (inclusiv zile libere). Masa este livrată bine ambalată într-un pachet rigid (+ în cutia din fabrică, garanție). Data viitoare ›

"Grupurile de biliard" au cele mai bune preturi. Și întotdeauna, totul este cinstit. Nu impune sau vparivayut. Mulți ani jucăm biliard și mă duc adesea la magazin. Băieții lucrează pentru conștiință și reputație.

Achizitionata masuta de biliard Arsenal in grupurile de biliard din magazin. Locuiesc în Rostov, plătit, livrat, totul este super! A trimis doar linii de afaceri, livrarea de Moscova plătit pentru compania (în conformitate cu acțiunea de pe site-ul), de modul în care, costul său este considerat transportatori, nu grupuri de biliard, acestea nu sunt dependente de prețul de transport. Mulțumesc, mulțumit. Vasily Zarubin. Rostov.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: