1 Curcubeu (primăvară, slinky) - "Calmează-ți nervii cu ajutorul jucăriei unui copil

Pluses: destul de sigur, ușor, ușor, compact, puteți veni cu o grămadă de jocuri, ieftin, luminos

Voi începe examinarea cu o întrebare. Îți amintești jucăria Rainbow sau primăvara? În memoria mea, apare când am studiat deja, în clasa a 10-a. Da, totuși, nu mai aveam nevoie de jucării, totuși, când am văzut acest roman foarte neobișnuit la vremea aceea, am dorit un astfel de vis. Firește, părinții mei nu mi-au cerut să o cumpăr și ea nu a apărut niciodată. Cu toate acestea, am fost destul de norocos să o interpretez de mai multe ori. Mai mult, am studiat deja la primul an universitar și, venind la casa prietenă a fetiței, prin toate mijloacele am apucat-o în mâini și "mișcată" ca să spun așa. Luminozitatea și, cel mai important, aruncarea de la mână la mână, m-au liniștit mereu. Una dintre aceste zile am mers cu fiica mea la clinică, unde a văzut același băiat în mâini. Ea a fost interesată de acest lucru și ne-a cerut să o cumpărăm la fel.







1 Curcubeu (primăvară, slinky) -

jucărie Rainbow 1 TOY

Locul de cumpărare: magazinul "Iată-mă".

Prețul. în limitele de 70-80 de ruble.

Producător: China, Solmar PTe Ltd.

1 Curcubeu (primăvară, slinky) -

jucărie Rainbow 1 TOY

Ambalare. O cutie de carton banală, cu culori strălucitoare.

1 Curcubeu (primăvară, slinky) -

jucărie Rainbow 1 TOY

În interior, curcubeul nostru nu era ambalat suplimentar în nici un pachet.

1 Curcubeu (primăvară, slinky) -

jucărie Rainbow 1 TOY

Diametru - 6.4 Greutate brută: 0.05 kg Vârsta recomandată: de la 3 ani.







1 Curcubeu (primăvară, slinky) -

jucărie Rainbow 1 TOY

Am ales acest diametru deoarece este cel mai potrivit pentru mâna copilului.

Această jucărie este un arc de plastic multicolor.

1 Curcubeu (primăvară, slinky) -

jucărie Rainbow 1 TOY

În cazul nostru, acestea sunt culori de la salată delicată până la verde și de la lamaie la portocaliu.

Lungimea totală la întinderea maximă, nu am măsurat și am spălat mai ales în acest lucru pe care nu îl văd.

1 Curcubeu (primăvară, slinky) -

jucărie Rainbow 1 TOY

Cum se joacă. Depinde de tine și de discreția copilului tău. Dar faptul că această jucărie se calmează într-adevăr, pentru mine un adevăr incontestabil.

Seria de jucării "Rainbow-arc" - un izvor de plastic cu multe rotiri de toate culorile curcubeului. "Arcul curcubeu", salturi amuzante și izvoare, pot fi aruncate de la mână în mână, calmează-te și ascultă crackling-ul inelelor. Lăsați-o pe scări sau pe pantă, și ea va "merge" jos. Bright și pozitiv "Rainbow arc" - distracție extraordinară, nu numai pentru copii, dar și pentru adulți.

Fiica noastră a jucat-o în primele zile. Inițial, aruncările de la o mână la alta sunt standard și clasic. Apoi îl puteți elibera de la o mână la podea sau la o parte.

1 Curcubeu (primăvară, slinky) -

jucărie Rainbow 1 TOY

Apoi, ai nevoie doar de o fantezie, poți să faci ceva cu ea. De exemplu, puneți jucării mici în interior, folosiți-le ca suport pentru creioane și marcaje sau pur și simplu lăsați-o pe masă sub forma unui arc de curcubeu frumos și, uitându-se la ea, se calmează.

1 Curcubeu (primăvară, slinky) -

jucărie Rainbow 1 TOY

Calitatea plasticului este excelentă. Nicăieri nu există jaggii, cârlige sau alte defecte. Dacă o tratăți cu grijă, ea poate trăi pentru totdeauna în casa voastră.

1 Curcubeu (primăvară, slinky) -

jucărie Rainbow 1 TOY

Uneori, când vreau să mă liniștesc, iau această jucărie în mâinile mele și, sub oscilația turnurilor, aruncându-mă din mână în mână, relaxez

Dezavantajele unei asemenea jucării nu pot fi!

Îi recomand tuturor să le dea copiilor lor o jucărie Rainbow și, cu siguranță, să o joace și pe tine însuți

Alte recenzii despre produsele pentru copii pot fi citite AICI.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: