7 Office sucks (foto), revista despre Minsk

7 Office sucks (foto), revista despre Minsk

Îmi iau o bucată de haine când o obțin, sau când știu că nu va mai fi timp să ieși la cină sau dacă se pregătește ceva gustos acasă. Desigur, încerc să iau ceva util cu mine. Aceste syrniki se coace: brânză de vaci, ou, stafide și dragoste. Făina nu are nevoie. Box violet - Îmi place această culoare, așa că mi-am făcut unghiile.







7 Office sucks (foto), revista despre Minsk

7 Office sucks (foto), revista despre Minsk

Încerc să iau o bucată de pâine pentru a menține o alimentație corectă: eu aduc terci sau salate, brânză de vaci sau fructe. Și noaptea trecută prietenul meu a adus două sandvișuri, unul pe care l-am mâncat, iar al doilea a decis să ia cu mine să lucreze. Așa că astăzi pe salata mea superpolezny masa de prânz, fără ulei, cu telina si masline si sandviș unul de altul: somon, castraveti, branza, lamaie si marar.

7 Office sucks (foto), revista despre Minsk

Avem un magazin aici care vinde cheburecii, ei miros foarte puternic. Și când cineva din birou cumpără un cheburek, pare să fie pedepsit. Ventilați neapărat. Dar în curând ne vom muta și vom face o mini-bucătărie, pentru a nu invada mirosurile în mediul de lucru. Dacă totul este rece, atunci sunt consumate mai multe calorii pentru a asimila alimentele, ceea ce înseamnă că este util pentru figură. Și miroase mai puțin. Deci, aceasta este, de asemenea, o opțiune!

7 Office sucks (foto), revista despre Minsk

Astăzi am decis să ia sandwich-uri, așa cum am fost, ieri. Este foarte convenabil și practic: nu trebuie să vă încălziți, puteți mânca cu ceai. De asemenea, îmi plac prăjiturile și salatele de brânză. Eu aduc falimentele în fiecare zi, mă colectez, dar când nu am timp, mama ajută.

7 Office sucks (foto), revista despre Minsk

7 Office sucks (foto), revista despre Minsk






La noi în TUT.BY bucătăria mare, la o oră după-amiază, oamenii vin să vândă mese gata: mulțimea colegilor este atacată, smulsă această masă. Uneori sunt prea leneș să gătesc acasă și cumpăr, de asemenea, dar încerc să vin cu propria mea. Astăzi am cartofi, ciuperci, roșii cu mine. Este întotdeauna mai plăcut să mănânci ceea ce am pregătit eu: nu prea am încredere în serviciile publice de catering. Din punct de vedere economic, este, de asemenea, foarte profitabil: de exemplu, fructele de mare vor costa de mai multe ori mai ieftin. În curând sezonul de dovlecei, voi coace clatite. Cookie-urile, cafeaua, ceaiul, laptele - toate acestea sunt gratuite pentru angajați, puteți întotdeauna "prinde" laptele cu un cookie.

7 Office sucks (foto), revista despre Minsk

7 Office sucks (foto), revista despre Minsk

Astăzi am adus hrișcă cu pui și salată. Masa de prânz pe care o iau cu mine să lucrez în fiecare zi, în sali de mese și pizzerii, arăt foarte rar. Aproape că nu aduc salate, de obicei porii și carne, îmi place carnea. Nu este masă în termeni de vegetarianism. Îmi place să coacă cartofii, dar nu vreau să mănânc cu adevărat. Mă gatesc, seara. Avem o bucătărie, așa că masa nu deranjează pe nimeni.

7 Office sucks (foto), revista despre Minsk

7 Office sucks (foto), revista despre Minsk

Sunt un paste complet, imi place paste, probabil mai mult decat orice in lume. De alimente, desigur! La paste, de obicei adaug pui sau pui. Sunt o persoană monogamă. Mă gatesc, mă adun, pentru că nimeni nu mă va prepara paste pentru mine. Dulce mănâncă foarte rar.

7 Office sucks (foto), revista despre Minsk

Aproape în fiecare zi îmi aduc mâncare - iau ceea ce este în frigider. Cutiile speciale nu au început, eu aduc totul într-o pungă. Uneori, fiica mea îmi adună o bucată de pâine - face un sandviș, dar nu îndepărtează pielea din cârnați. Nu se poartă cu ea. Pentru cină fac ceai sau cafea.

7 Office sucks (foto), revista despre Minsk

P.S. Când am părăsit clădirea de birouri unde lucrează, Serghei primit mesajul feysbuk- colegii săi: „Am uitat să spun că în tinerețe a jucat în filmul lui Alexander Malinin pe piesa“ Hristos a înviat „(jucat Mongolia, minut 03:25), scrie despre asta în mod necesar! Și fiica lui se va naște. Sergiu, felicitări!

7 Office sucks (foto), revista despre Minsk

Mâncați singuri micul dejun, împărțiți prânzul cu un prieten și dați cina vrăjmașului!
Obișnuiți-vă cu un mic dejun strâns, foarte strâns, adică faceți micul dejun ca principala felie a zilei și apoi, pentru cină, va fi suficientă supă.
Și asta este pentru forma normală!
Desigur, dacă mâncați pentru micul dejun și masa de prânz, și pentru cină, atunci porcine va fi! Și de aici și toate problemele cu greutate, stima de sine, stima de sine și așa mai departe! Mănâncă mai puțin!
Dacă n-aș putea să mănânc sau să nu dorm, n-aș fi pierdut timpul!
Din articol, mi-am dat seama că afacerea de livrare a meselor la birou nu a fost încă o opțiune pentru noi.
Citydog, face un alt raport sau sondaj (de ce nu publicați anchete în masă), care ofisniki mânca, care merge la o cafenea sau salon, cât de mult să-și petreacă și cât de des se face.
Mulțumesc.

"Din articol, mi-am dat seama că afacerea de livrare a meselor la birou nu este încă o opțiune."


Stupiditatea este completă. O astfel de afacere a existat de mult și se dezvoltă în mod activ. Și lipsa de clienți nu se simte neechivoc.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: