7 Momente negative în posesia toyota supra

Oricine deține sau deține vreodată o Toyota Supra vă va spune că aceasta este o mașină unică care vă schimbă pentru totdeauna percepția vieții. Are multe avantaje, dar era imposibil să faci fără minusuri.







Reputație specială și atenție excesivă

7 Momente negative în posesia toyota supra

Cumpărarea de mai sus, nu cumperi doar o mașină, și o nouă reputație și stilul de viață. Oriunde te duci, vei fi întotdeauna concentrat pe toate punctele de vedere. Această atenție este atât bună, cât și rea. Desigur, ne place să-și arate masina ta rece, forțând oamenii să se întoarcă de pe gât, se uită la ea, dar există, de asemenea, atenția nedorită. În unele locuri, nu părăsiți mașina, deoarece vandalii o pot strica. Ca să nu mai vorbim de poliție, care vă va încetini la fiecare 100 de metri, de verificare pentru a vedea dacă faci ceva ilegal.

7 Momente negative în posesia toyota supra

Mulți oameni, care se uită la astfel de mașini, fără îndoială cred că sunt capabili să conducă cu o viteză incredibilă. Ședința în spatele volanului Supra, mulți cred că sunt în universul Forsage, dar acest lucru nu este în întregime adevărat. Fără o turbină doroguschey și o reglare bună, veți face orice stoc Toyota Camry.







7 Momente negative în posesia toyota supra

7 Momente negative în posesia toyota supra

Printre proprietarii de Supra veți întâlni o mulțime de băieți buni, cu toate acestea, nu mai puțin decât numărul de proprietari mândri de legenda JDM sunt plini de tocilari. Ei cred că roaba lor este cea mai rapidă din lume, astfel încât ei vă vor primi sugestii de a urmări sau vă vor oferi multe sfaturi utile.

7 Momente negative în posesia toyota supra

Așa cum am spus deja, există nenumărate detalii pentru un soț de pe piață, deci dacă aveți bugetul potrivit, atunci puteți realiza orice vis de a vă modifica frumusețea japoneză. Cu toate acestea, la fel de răcoros ca tu nu s-ar fi gravitat Supruga lui, există întotdeauna un început, care a investit mai mult și a primit un rezultat mai abrupt. Acesta este un cerc vicios, dacă intenționați să cumpărați soțul, apoi pregătiți-vă pentru el.

Toyota Supra prea supraevaluat

7 Momente negative în posesia toyota supra

În timp ce în societate, spuneți "Supra!", Majoritatea oamenilor își vor imagina o mașină din Forsage. Dacă modelul dvs. este diferit de mkIV Supra, atunci nimeni nu îl recunoaște. Amintiți-vă că există mk1, mk2 și mk3, care erau doar mașini minunate! Furnizorii spun adesea că Supra este cea mai bună mașină de pe pământ, dar de fapt există mult mai multe mașini vrednice pe piață astăzi.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: