7 întrebări intrigante din cel de-al treilea sezon

1. Va reveni Yegor Shchukin la hochei după un accident?

După ce Makeyev a plecat la Titan, o parte din Ursi i-au urmat antrenorul. Acesta a fost motivul conflictului, care a transformat gheața într-un meci comun. Antipov, înfuriat de fostul căpitan, bate în mod deliberat bastonul Shchukin. Coliziunea cu gheață se termină cu un prejudiciu grav pentru Egor. Shchukin suferă o intervenție chirurgicală în Israel, dar va ajuta să se întoarcă pe patine?







7 întrebări intrigante din cel de-al treilea sezon

Alexander Sokolovsky (Egor Schukin):

- Sincer, în acest sezon povestea personajului meu este foarte neobișnuită. După ce am citit scenariul, am fost în șoc, dar de aici am fost de două ori mai interesant de jucat.

2. Va exista un triunghi de dragoste
"Misa Alina, Oleg?"

Pentru a atinge succesul în patinajul, Alina trasează foarte mult. Pretinzând că este un prieten, antrenorul Oleg face semne de atenție față de fata, dă daruri, invită la vizită, care, desigur, nu-i place Misha. Pe baza geloziei, Ponomarevii continuă să jure că este numai pe mâna lui Oleg. După ce a obținut sprijinul mamei lui Alina, antrenorul intenționează să ajungă la final și iubitorii separați.

3. Așteptați o poveste de dragoste între Tsarev și Lisa?

După ce a terminat o relație nereușită cu o femeie căsătorită, strikerul "Titan" începe exact la fel. Văzând cum este atacat de către soțul ei, medicul Lisa, Tsarev se ridică pentru ea. Cavalerul treptat se transformă în simpatie, apoi în dragoste. Dar Lisa are un divorț, iar diferența de vârstă nu permite fetei să răspundă la reciprocitatea jucătorului de hochei. Va dărui omului, uitând de toate problemele și prejudecățile?

7 întrebări intrigante din cel de-al treilea sezon

Mikhail Gavrilov (Evgheni Tsarev):

- Amintindu-mă, voi spune: și eu, ca eroul meu, mi-a plăcut femeile în vârstă - înțelepte și cu experiență. În cazul lui Zhenya, nu cred că se îndreaptă în aceeași grămadă, știe doar că Lisa se va divorța, ceea ce înseamnă că ea este deja liberă în sufletul ei. În plus, văzându-l pe un soț care își exortează banii de la ea, Tsarev vrea să se protejeze de răul unei persoane care își evocă simpatia.







4. Va reveni Kalinin la "Ursii"?

La începutul sezonului, sponsorul echipei de hochei "Bears" Oleg Kalinin, ca dăruire, dă comanda fostului său partener Pakhomov. Noul proprietar nu ia în serios hocheiul. Mai mult, consideră că este un handicap în afaceri. Din cauza conflictelor constante cu Pakhomov, Makeev și câțiva jucători au părăsit Urșii. Pakhomov a supărat nu numai pe jucători de hochei, ci și pe oficiali care sunt gata să meargă mai mult, doar pentru a scăpa de ea.

5. Vasiliov și Anya s-au împăcat?

Șeful Lovelace "Bears" decide să se certe în litigiu pentru Anya, fiica noului antrenor Tomas Bartovich. Acesta din urmă nu este deosebit de mulțumit - după ce a aflat despre dispută, tatăl încearcă să-și facă rău cu fiica sa. Curând interesul sportiv al lui Vasiliev se transformă în sentimente reale, dar antrenorul nu-l crede. După ce și-a epuizat toate argumentele, Bartowicz îi spune fiicei sale întregul adevăr și ea rupe relațiile cu Denis. Acum, băiatul va trebui să-i dovedească iubitei sinceritatea sentimentelor sale.

7 întrebări intrigante din cel de-al treilea sezon

Nikita Yelenev (Denis Vasiliev):

- Denis este un erou cu slăbiciuni și puncte forte umane. La începutul călătoriei sale în echipa Bears, a fost puțin confuz, dar, după părerea mea, este o persoană bună care este doar confuză.

6. Va fi dezvăluită trădarea lui Zhenya?

Din nou, devenind directorul sportiv al "Ursilor", Zhilin încearcă să-i mulțumească pe noul proprietar al clubului Pakhomov, care nu este încântat de achiziția sa. În prezent, principala sarcină a lui Zilin este de a câștiga bani pentru echipă pentru a obține o autosuficiență. In procesul de gasire a modalitatilor eficiente, se familiarizeaza cu producatorul canalului local de televiziune Kristina Romanova si negociaza cu ea despre difuzarea meciurilor. Christina îi plăcea lui Zhilina, așa că se ocupă de ea. Restaurante, cadouri scumpe - pentru a câștiga o fată frumoasă, în curs sunt toate mijloacele. Cu toate acestea, directorul sportiv nu-și poate ascunde mereu simpatia față de Romanova, că soția și Kazantsev încep să observe.

7. Meciul final "Bears" - "Titan"?

După ce a urmat antrenorul, unii "urși" s-au mutat la "Titan", relația dintre foștii coechipieri sa încălzit. La începutul sezonului, două cluburi concurente s-au întâlnit deja pe gheață, ceea ce a dus la lupta și rănirea lui Shukin. În clasament, echipele merg una după alta, ceea ce înseamnă că poate exista o altă confruntare în care prietenia va fi din nou testată pentru putere. Apropo, finalul celui de-al treilea sezon nu a fost ratat de talismanul "Molodezhki" - legendarul jucator de hochei Vyacheslav Fetisov.

7 întrebări intrigante din cel de-al treilea sezon

Evgeny Kulik (Igor Drozd):

- Când Vyacheslav Alexandrovich mi-a scuturat mâna, am simțit ceva incredibil - acest lucru nu poate fi descris în cuvinte. Este un partener grozav, era foarte ușor să se joace cu el și chiar m-am gândit că a vorbit despre acest subiect. A fost o mare onoare pentru mine să lucrez cu o astfel de persoană care a ajuns la înălțimi fără precedent datorită perseverenței și diligentei sale.







Trimiteți-le prietenilor: