7 fiice de frumusete, care pot concura cu faimoasele lor mame

Anna Stryukova

Fiica actriței Anastasia Zavorotnyuk și omul de afaceri Dmitri Stryukov

7 fiice de frumusete, care pot concura cu faimoasele lor mame
Anna și Anastasia Zavorotnyuk Foto: Elena Sukhova
7 fiice de frumusete, care pot concura cu faimoasele lor mame
Anna Stryukova Foto: Instagram de Anna Stryukova







Cu toate acestea, într-un mic rol în școlăriță mistic seria Lera CTC „Închis Școala“ Anna a fost de acord. Anastasia Zavorotnyuk oferta canal inițial a reacționat cu neîncredere: „La început am crezut că a fost o glumă. Apoi, atunci când rolul Anna a aprobat, am venit la el, spunând: „De ce l-ai luat? Are 16 ani, nu știe cum. Dacă ești dezgustat, va trebui să îți strici atât pe tine cât și pe mine. Totuși, ea a început să-i ajute pe fiica ei cu sfaturi valoroase. Explică cum să se comporte pe platoul de filmare: „Nu trebuie să existe nici un capriciu, trebuie să fie configurat pentru a lucra mai mult decât ceilalți, pentru că sunteți tineri și fără experiență și ar trebui să învețe de la fiecare secundă.“







Interesul pentru Ana Stryukova ca fiică a "frumoasei bunicule" treptat sa schimbat pentru a se interesa de ea însăși. Mai ales după ce postul de televiziune "Acasă" la invitat pe fată să efectueze spectacolul "Get the Star". "În locul gazdei a fost o competiție foarte mare", au declarat pentru creatorii programului. - Anna a câștigat-o, iar numele puternic al mamei nu este de vină. Anya este fotogenic și știe cum să vorbească în modul de tineret de care avem nevoie. "

Popularitatea lui Anna, care până la vârsta de 20 de ani a devenit aproape o copie a mamei ei. Creșteți pe măsură ce participați la diverse spectacole. Programe TV. Și sesiunile luminoase de fotografie de pe Internet au continuat să câștige inima fanilor și abonaților. "Eu fac totul eu, dar nu stau la gâtul mamei", spune Anna acum. Și mama stelară este de acord cu aceasta: "Mă bucur că fiica mea progresează și recunoaște. Anya este tânără, frumoasă, de succes. În toate eforturile ei, eu sunt doar "pentru"! Nu pot fi decât mândri! ".

Filme cu stele:

Nu ați înregistrat încă? Formular de înregistrare







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: