52 de ani, alena sviridova se căsătorește (foto)

Omul de afaceri de 36 de ani, David Vardanyan, a devenit cantaretul ales.


- M-am indragostit de Alena la prima vedere! - mirele a recunoscut într-unul din interviuri. - E o femeie uimitoare! În curând avem o nuntă!






Alena va avea oa treia căsătorie. Prima dată când sa căsătorit în 18 ani. În ciuda nașterii fiului său Vasiliu, sindicatul nu a putut suporta testarea puterii și sa prăbușit împotriva recifurilor vieții cotidiene.

52 de ani, alena sviridova se căsătorește (foto)

Al doilea soț Sviridov, un tânăr diplomat din Statele Unite, Henry Peacock, a părăsit soția lui și a plecat în țara lor de origine. Alena a preferat să rămână acasă.






Cel de-al doilea fiu sa născut din relațiile lui Alena cu un model tânăr de la Kiev Dmitri Miroshnichenko. Tatăl tânăr nu sa gândit că este gata pentru viața de familie și că relația a ajuns la zero.

52 de ani, alena sviridova se căsătorește (foto)

După această pauză Alain Sviridov a fost una mult timp până când David Vardanian nu a apărut în viața ei.

- Ne-am întâlnit pe David la o petrecere seculară din Erevan, - a spus Alena. - Nu am fost făcut într-un costum sportiv ... Dar pentru el am fost frumos în această formă! A doua zi ma invitat la un film. Și am plecat ... eu imbatranesc, iar soții mai tineri și mai tineri!

52 de ani, alena sviridova se căsătorește (foto)







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: