5 lucruri preferate mistreț mistret

Cineva aduce aminte de el ca un partid plin de culoare cunoscut trupa vocal-dans «Quest Pistols», dar astăzi oamenii sunt interesați de personalitati de moda si colorate din Ucraina, cunoscut Kostya Borowski ca fiind unul dintre creatorii haine originale și originale sub eticheta «KBDM». Mandala indiană, cruci, stele și alte simboluri memorabile pe amprente - cu greu veți vedea pe altcineva în Ucraina, cum ar fi eclectismul. Împreună cu un alt nativ al «Quest Pistols», Daniel Matseychukom Kostya creează nu numai colecții elegante, dar, de asemenea, muzică, iar grupul lor are același nume cu numele designerului duo «KBDM». Întâlnit cu muzicianul și designerul, l-am întrebat despre inspirație, dragoste, stil și lucruri preferate.







5 lucruri preferate mistreț mistret

Sunt în joc de la naștere! Deci erau stele. Din copilăria mea am studiat dansul, am concurat și am concurat. Apoi a fost baletul «Quest», grupul «Quest Pistols», este acum «KBDM», iar acest lucru este o filosofie întreagă. Ideea creării unui combo creativ "KBDM" include, printre altele, o divizie de îmbrăcăminte care poate fi folosită în timpul spectacolului. La început, a fost planificat să cus doar pentru mine, dar apoi a existat o decizie de a extinde granițele și de a face o linie de haine pentru cei din subiect. Am avut deja o experiență: am pictat imprimeuri pentru Crini Litkovskaya, Valerie Kowalska a făcut colaborarea cu „Sindicatul“, etc.

5 lucruri preferate mistreț mistret

Cu privire la conceptul de brand "KBDM"

Utilitate, confort, pentru că hainele noastre au fost create pentru dans, sport, mod activ de viață. Pe scurt, este uniforma starea noastra de spirit si nu pielea de piele.

Numai când fiica mea sa născut, și soția mea și am reglat la val ei confortabil (aproape nici un sunet, foarte liniștită, numai clasice, mantre indiene, cântece pentru copii), am dat seama cât de dependent de muzica. Ca din aer. Trebuie doar să fie mereu. Apoi am început să mărim treptat viteza. Acum audem aproape întotdeauna muzică, toată lumea dansează, fiica cunoaște toate melodiile "KBDM". Muzica este o stare de spirit. Puteți să o consumați și o puteți crea. Pentru mine chiar sună tăcerea.

5 lucruri preferate mistreț mistret

Nu-mi place cuvântul "modă". Pentru mine, este la modă - nu este nimic, sau mai degrabă, ca cele mai multe, dar există conceptul de "stil". Stilul interior, și dacă îl dezvoltați, se manifestă într-un fel. Având în propriul brand, avem, pe de o parte, ține nasul la vânt și să urmeze ultimele tendințe ale modei, pe de altă parte - acționează intuitiv.

5 lucruri preferate mistreț mistret

Despre principiile vieții

Nu ucide - într-un sens larg. Pentru mine, în principiu, nici măcar nu am o relație indirectă cu violența și crima, așa că sunt vegetarian. Sunt, de asemenea, convins de corectitudinea principiului "corpului curat - conștiința pură" (dacă nu este vorba doar de igienă). Mai departe, voi enumera: responsabilitatea, căutarea și mișcarea, frumusețea în tot.

5 lucruri preferate mistreț mistret

Îmi plac multe locuri, și nu identific un oraș. Poate, așa zic, pentru că orașul meu iubit nu a fost încă găsit. O sa vad si sa ma indragostesc, dar deocamdata e bine pentru mine unde sunt cei dragi, unde sunt acum.

Dragostea este prana, aerul vital, muse, provocare. Despre ce se bazează totul și pentru ce scop este creat totul.







5 lucruri preferate mistreț mistret

Universul este un ocean nemărginit de gusturi, informații, cunoștințe și fericire. Inspirația vine de pretutindeni, manifestată prin familie, prieteni, străini fără stimulare artificială. Acest lucru se întâmplă întotdeauna în mod neașteptat. Am văzut ceva, am auzit-o, am citit-o. Pentru un moment, asociere, înțelegere - și procesul creativ este deja în desfășurare.

5 lucruri preferate mistreț mistret

Pentru a fi sincer, îmi place foarte mult KBDM, acum este marca mea preferată. Nu pot să iubesc hainele, dar apreciez calitatea și eleganța.

Visul meu este pacea lumii. Personal nu mai am nevoie de altceva.

5 lucruri preferate mistreț mistret

Camera «Mamiya 7 II»

5 lucruri preferate mistreț mistret

Camera de filmat de dimensiuni medii "Mamiya 7 II" este un instrument bun pentru fotografiile mele. Fără o fotografie îmi place fără muzică. Practic, este un film.

5 lucruri preferate mistreț mistret

5 lucruri preferate mistreț mistret

5 lucruri preferate mistreț mistret

Recent, a existat o schimbare spontană a "fixării" mele pe "șasiu". Iubirea de a conduce în mine din copilărie - aceasta este cea mai ușoară versiune a transportului pe două roți, pe lângă faptul că dezvoltă mindfulness, reacție și ajută la menținerea aptitudinii fizice.

5 lucruri preferate mistreț mistret

5 lucruri preferate mistreț mistret

Tricou "Miracle Worker" KBDM

5 lucruri preferate mistreț mistret

Bestseller și imprimarea noastră preferată a capsulei de primăvară-vară "Ninja Basic". Este dedicat tuturor celor care ne fac minunata viata: prietenilor si strainilor, care in fiecare zi fac lucruri racoroase.

5 lucruri preferate mistreț mistret

5 lucruri preferate mistreț mistret

5 lucruri preferate mistreț mistret

5 lucruri preferate mistreț mistret

Panama - un exemplu pentru colaborarea viitoare cu una dintre celebrele mărci de streetwear din Kiev, slapping este un dar de la Daniel. Normcor nu a fost niciodată o tendință pentru mine. Toate hainele confortabile au fost deja create și apreciez confortul cuebalului drept. De exemplu, înainte de concerte am folosit papuci de casă - cizme și pantaloni de pijama din low-cost european. Apropo, despre colaborările cu brandurile de îmbrăcăminte, în viitorul apropiat, KBDM va avea o serie întreagă de ele.

5 lucruri preferate mistreț mistret

5 lucruri preferate mistreț mistret

5 lucruri preferate mistreț mistret

Nu-mi plac blugi, pantaloni. Este inconvenient, cel puțin, majoritatea nu sunt concepute pentru tehnica de mișcare a ninjelor. Un alt lucru este pantaloni scurți! Îl port în timpul iernii, iar pentru încălzire folosesc jambiere "KBDM Clothing". Acum lucrăm la noi modele, inclusiv la femei.

5 lucruri preferate mistreț mistret

Foto: Daria Shramko

Pregătit de: Natalia Denisyuk







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: