5 Biblioteci pentru contact 5 pt

5 Biblioteci pentru contact 5 pt

Buna ziua tuturor, Artem Ushkanov, iar aceasta este a doua parte a articolului despre bibliotecile de sunet bune pentru Contact 5. Pentru un an am gasit o multime de mostre noi si vreau sa impartasesc cinci:







1. Johny Juliano - DreamStation

Foarte bună bibliotecă cu multe sunete sintetice. Estesno, este cel mai bun pentru Trap'a, dar dacă încercați, acesta poate fi folosit în afara biților de masă. Cântărește foarte puțin, deci merită o încercare.

2. Bibliotecile din StudioLinked VST

Am crezut de mult timp ce fel de bibliotecă specifică pe această listă, dar nu am decis. Fiecare bibliotecă de la SLV este oarecum demnă de atenție.






Pentru cea mai mare parte, aceste biblioteci sunt concepute pentru a ajuta factorii de trap tineri în găsirea sunetele potrivite pentru bengerov mea atât de puține instrumente live aici
Cred că bibliotecile sunt bune și trebuie descărcate.

3. Soundiron - Vocea lui Gaia: Căpșuni

Lifshak pentru cei care nu-i plac sa se scalde cu esantioane. Vă sfătuiesc să vizionați demo-urile pe YouTube și să decideți dacă aveți nevoie de acest script sau nu.

4. Cinesamples - Voxos: Corul Virtual Epic

"Voxos este un cor virtual pentru profesioniști, care conține un cor de biserică completă, versiuni masculine și feminine care pot fi folosite separat și împreună, un mod de solo, un script inovator pentru construirea de fraze și un motor legato cel mai bun din clasa sa. Biblioteca a folosit coruri de renume mondial, care au fost angajate să lucreze la Hollywood. "
Descrierea pe tracker inspiră încredere, de ce nu încercați?

5. Instrumente native - Drumeții moderne de drum din Abbey Road

Drumuri acustice abrupte, cu care vă puteți decora bataile. Lucru este neesențial, dar dacă aveți în plus 7 gig-uri, rock, cu siguranta merita.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: