31 - Recenzii ale roott, Moscova rustaveli, 14 st9 (1 etaj)

Opinia mea personală. Made dentar clinica implant Ruth, a fost foarte frică, îngrijorat, dar starea știrbă încă forțat să iasă și să instaleze implanturi. Și-a strâns tot curajul în pumn, a plecat. Dar acest lucru nu ar fi trebuit făcut! Nimic simțit îngrozitor grefarea de implanturi fără complicații, fără scurgeri, au stabilit coroana. Mulțumesc foarte mult administratorilor, fetelor din call center și medicilor acestei clinici (metrou Dmitrovskaya).







Părerea mea personală. Multe mulțumiri la medic chirurg dentar Sitenkovu BA și asistentul său, din păcate, nu știu numele. Teribil de frică pentru a îndepărta dintele, dar fără nici un rezultat. Nu mă simt durere sau la un imbecil sau când eliminați și chiar și după anestezie a plecat, el are magie, mâini de aur, iar o alta se spune ca mână de lumină. Acum am utiliza serviciile medicilor „Rutt“, la această clinică sunt profesioniști la cel mai înalt nivel, doar încredere în ei. Clinica de personal sunt întotdeauna foarte prietenos și atent la pacienți. Mai mulți administratori mulțumesc pentru atitudinea prietenoasă. Îmi doresc mult noroc personal bun și succes în activitatea dumneavoastră!







Opinia mea personală. O seară plăcută! Vreau să-mi exprim recunoștința față de medicii clinici Omerelli ER și Alekperov RB! Profesioniști excelenți, operația de implantare a avut succes și fără durere! Preturile au fost placut surprinse, pentru ca au intrat sub actiune)) Daca se intampla ceva, voi merge cu siguranta la aceasta clinica!

ilya.rublev.75

Opinia mea personală. O zi bună pentru toți! Vreau să scriu despre clinică. Am veghea asupra dinții în clinica de lângă casă, dar clinica „mea“ a fost închis și am început să caut o clinică adecvată în Internet a găsit Rutten. Fetele mi-au dat informații detaliate cu privire la toate aspectele legate de consultarea în clinică. Surprins de faptul că consultația este gratuită! vine de la o imagine panoramică la un plan de tratament! Acum nu am probleme, voi face curățenie igienică. Dar dacă există probleme, voi merge cu siguranță la această clinică!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: