31 A cumpărat izvoarele subevaluate)

Cred că am văzut că de multe ori am scris și vorbit despre izvoarele și despre subestimare)) Cu toate că, desigur, mulți oameni nu înțeleg sensul de subestimare și tot ce ... dar este o chestiune de gust!)







Și am cumpărat în cele din urmă izvoarele cu un subestimare de la prietenul meu din oraș ... au stat pe Lanos el, deși Opelevskie! El a avut cu adevărat Lanos cu ei la cel de-al 17-lea patinoar, ca în cazul în care au fost -80 ... și am -40!

Adevărat, noul este mai bun, dar din păcate ... eu încă nu îl văd financiar (
Mai ales din moment ce le-am dat la ei la toate ieftine, la prețul de stoc b \ u!

De fapt, chiar izvoarele ...

31 A cumpărat izvoarele subevaluate)

Până acum, am schimbat doar spatele!
pentru comparație, Cadeții, care stăteau la mine și cu o subevaluare:

31 A cumpărat izvoarele subevaluate)

Dar, de fapt, rezultatul în sine, așa cum sa dovedit ...))

31 A cumpărat izvoarele subevaluate)

Așa stă primăvara

31 A cumpărat izvoarele subevaluate)






Arată bine!)
Adevărat, ele nu sunt mai rigide decât mine și lovesc pe arc ... trebuie să instalați izvoare de gaz și să aruncați complet arcurile! dar nu există nici o modalitate de a cumpăra muniție (

Sper in curand si frontul se va schimba) tocmai inca nu exista bani nici macar pentru colapsul-convergenta!

P.S. Faceți clic ca ... nu sunteți dificil, dar sunt mulțumit)))
Vă mulțumim că veniți!)

Pret de eliberare: 600 UAH

Calitatea drumurilor (sau mai degrabă lipsa ei) lasă mult de dorit și în cazul în care, după înlocuirea sfaturi și alte piese de suspensie ar trebui să călărească pe aliniamentele acordate la mai mult de o mie de ruble ... justificare reparatori de obicei, cu încălcarea geometria corpului și așa mai departe și trage în parte și așa mai departe. și anume veți da banii în orice caz, dar rezultatul nu este garantat ... Vectra este o mașină foarte reparativă ... totul se poate face absolut totul ...

Da, sunt total de acord!
Am schimbat sfaturile și aproape că am ghicit bine, apoi m-am dus la masturbator, și aș putea încerca eu singur)
da, Vectra este usor de reparat ... pentru un iubitor de masini novice, pentru ca sunt o masina straina foarte buna)

Camber nu este cunoscută reglementată și convergența pot fi făcute la ... pentru această linie de pescuit nevoie tambur, banda de măsurare (pentru măsurarea lățimii axa față și spate (față toate minutele ușor mai largi decât) cheie 17 și 13 (de preferință, un capac sau priza) și 20 timp ... dacă vă pot spune detalii interesante de ... taxiuri metoda invechite ... yuzayu sine nu este primul zbor normal ca și tot ce doresc ...

Ei bine, este de înțeles.
acea figură a lui ...
nu chiar pentru a încerca, desigur, puteți să o faceți singur)

Bine așezat! ci ca o persoană subestimează toate mașinile spun că fără muniție bună e gunoiul, sa dus eu la Lanos și Vectra, și a realizat dacă mașina unul și puțin bani nu este în valoare de ea (dar eu sunt un subestimare fan), care ar trebui să facă totul cu mintea aveți nevoie de un bun pour, în cazul în care, în cazul dumneavoastră pus pe partea din spate cineva acolo toate freacă rezumat executiv, limber întrebam cum să stea, dacă ca mine va fi -40 pentru a îndepărta zăpada, am ieșit din garaj cu dificultate, bara de protecție mai înalt decât cusute cu o tavă! Nu a fost suficient spațiu) de management este dublu, pe bună muniție să se răcească, curățați arcul este doar un fel de, toate spus de experiența lor!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: