244 Recenzii reale - Hotel mona hotel de tip boutique sheremetyevo

"În general, totul este bine. Din hoteluri din apropiere de Moscova, hotelul este cel mai aproape de my "

Excelent hotel. Acesta este situat într-un parc frumos. Quiet și calm. Ideal pentru cei care zboară de la Aeroportul Sheremetyevo.







Personalul de la recepție este puțin mai prietenos decât este necesar). Parcarea este cam departe de intrarea în hotel, care în ploaie nu este foarte plăcută.

"Și ce să oferiți, dacă totul este perfect. Razve că alegerea unei saltele .. "

Teritoriu magnific, ceea ce aveți nevoie pentru o vacanță reală - căi forestiere, cântând păsări, fântână, livadă. Totul este perfect menținut.

Pentru mine, pat prea moale. Se părea că am dormit pe patul de puf 😄

"Bucătăria este pur și simplu minunată."

Bucătăria este pur și simplu minunată. Raritate foarte mare pentru orașele mici. Sfințit două serii la rând mai presus de toate laudă. Lingură de gudron a adăugat cafea cu trei plus, dar poate fi pur și simplu opinia mea personală. Sunt un om de cafea.

O saltea ar fi timpul să se schimbe, există un eșec tangibil. Cui îi pasă de numărul 32. Deși rufele, etc și altele asemenea. totul este bine.

"Un loc fantastic pentru o vacanță romantică și de familie"

Hotel de frumusețe incredibil! Teritoriul este pur și simplu fabulos, există o mulțime de zone frumoase pentru recreere și fotografii memorabile. Pe site-ul, în plus față de flori miraculoase și alte lucruri au fost dovleci reale, care sunt create numai atmosfera bine toamna. am venit în desfătare totală! O mulțime de fotografiat, dar încă nu captura toate la fel - o mulțime de frumusete, opri într-un singur loc și cu dificultate, lăsați-l. Seara - iluminare fabuloasă! Totul strălucește, revărsând, doar bucurie! Am fost foarte norocoși cu vremea și am avut cina într-o cafenea de vară în aer proaspăt. Am fost cu o fiică mică, 9 luni, atunci când copilul a vrut să doarmă, tocmai am luat departe de muzica, am făcut câteva cercuri în jurul valorii de frumoase alei. Micul dejun era pe partea de sus, cu un scaun înalt, iar mâncarea era ooooochen gustoasă. Alegerea este minunată și, cel mai important, delicioasă! În cameră - frumusețea, curățenia, cuvintele nu pot fi transmise, așa cum ne-a plăcut! O mulțime de verdeață, un teritoriu bine îngrijit, într-adevăr se odihnește într-un astfel de loc, în corp și în suflet.

"Dacă locația se potrivește, atunci rezervați în siguranță"

«Primul hotel de nunta»

Pentru că nunta este o opțiune excelentă - câteva pavilioane separate, o fantă cu lumini, un foc în stradă, un restaurant în aer liber. Nu sa dus la nuntă, dar doar pentru week-end - a vrut să stea undeva, fără a merge mai departe, iar apoi în spatele roții nu sta jos. În acest scop este, de asemenea, o opțiune bună. Destul de mic dejun. Cameră spațioasă cu balcon (cu excepția unității single).

Fata de la recepție era supărată și neprietenoasă. Rezervate 2 camere, duble și single. Cu un dublu, totul este bine, dar single-ul arată ca un coupe într-un tren. Un pat mic, mic și îngust, mai mult ca o pătuț. Am înlocuit dublul - diferența de preț de 500 de ruble în total. Restaurantul a lucrat numai pe stradă, turmele de țânțari și niciun remediu împotriva tantarilor. În timp ce mâncați alimente, țânțarii vă vor mânca.

Camerele sunt frumoase, totul este curat, moale și liniștit. Banchetul este elegant, felurile de mâncare sunt delicioase, paharele sunt super-super! Teritoriul este de pluș.

În camera de 6000 nu există perii și paste. A trebuit să întreb. Despre micul dejun la 10-30 nu avertizat, nu a întrebat în dimineața. La recepția cu noi, administratorul a început să caute micul dejun în restaurant. Au cerut bani. Ziua a fost răsfățată, foame. Au rămas umiliți (

"Chiar ne-a plăcut totul răcoros"

Camera este bine proiectată și spațioasă. Existau totul, cu excepția articolelor de ras și dentare. Pentru micul dejun exista pește roșu, șampanie, o selecție largă de fructe etc. Teritoriu bine îngrijit. Parcare gratuită. Prezența unui număr de magazine. Mai multă relaxare Relaxați-vă, dar probabil că nu în zilele evenimentelor mari (au fost în zilele de lucru, foarte liniștite și calme). Hotelul este mai adaptat la nunți și petreceri corporative.

Nu există minusuri. Există dorințe: erau meniuri care nu erau disponibile; mâncăruri fierbinți nu au luat, și rece pe un quaternion stricte (în opinia mea).

"Excelent hotel. "

Excelent hotel. Personalul receptiv. Camerele sunt curate, teritoriul este bine amenajat. Micul dejun este delicios. Restaurantul este minunat. La prima ocazie, vom veni. Îi recomand tuturor.

"Vrei romantism - ești exact aici!"

Doar un loc minunat. Camerele sunt frumoase, decorate elegant, confortabile, confortabile, cu mobilier nou. Totul este gândit până la cel mai mic detaliu - de la localizarea zonelor din cameră (am avut un studio) la stația de ceai și cafea. Este chiar greu să spun exact cum a fost gândit, doar tot ce este necesar este acolo. Mulțumit de o baie imensă cu cadă și duș. Zonele sunt foarte bine amplasate - ca pentru o pauză romantică, este bine, dar și pentru o călătorie de afaceri. Pat grozav, doarme pe el perfect. Perne pentru a alege de la. Balcon mare, vedere frumoasă (am avut un parc). Zona romantică foarte bine îngrijită. Ceea ce te uiți - ochiul se bucură. Da, casele sunt vizibile dincolo de gard, dar acesta este un hotel de oraș. Și așa liniștit, păsările cântă. În general, hotelul este poziționat ca o nuntă, astfel încât tot proiectul pentru acest lucru este ascuțit. Dar foarte frumos! Mic dejun excelent, alegere excelentă, delicioasă. Champagne :) Personal foarte politicos. Odată cu plecarea târzie, ca privilegii din rezervare, nu au existat probleme. Restaurantul - o bucătărie interesantă, o servire frumoasă de feluri de mâncare, chelneri excelente. În general, dacă există dorința de a petrece un weekend romantic, de exemplu, atunci sunteți exact aici - situația a avut loc.

Coborât ușor estimarea doar datorită locației - trecerea peste unitatea spre Lobnya nu este foarte convenabilă.

"Mi-a plăcut, dar nu vreau să revin"

Mic dejun uimitor, baie imensă, zonă minunată

Izolație slabă a ușii - orice zgomot din coridor este audibil. cameră mică în comparație cu baia

Design interior, interior și exterior - excelent, în special baie. Camera era la primul etaj cu acces la terasă. Minunat parc și alee! Frumos fundal în seara. Bine odihnit, s-ar întoarce din nou.

Aer condiționat fără climatizare. Chiar lângă hotel se află un bloc de apartamente, senzația de confort se pierde. Bufet pentru gradul C, am luat micul dejun în restaurant. Deși restaurantul este foarte mic. De asemenea, meniul este foarte mic.







O vacanță minunată pentru doi. "

Mi-a plăcut foarte mult numărul, fiecare detaliu a fost gândit pentru confortul vizitatorului, începând cu comutatorul de lumină! Un balcon mare este un plus imens. Un subiect separat este baia. Foarte frumos, confortabil și cald acasă) Bucătărie mulțumit, bucătarul este bine făcut! Totul a fost într-adevăr "neobișnuit" așa cum a promis chelnerul. Ar trebui să menționez, de asemenea, micul dejun, o gamă foarte largă de feluri de mâncare, toate foarte, foarte gustoase, și în picioare o sticlă de șampanie într-o găleată cu gheață nu a trecut neobservată! Nu fiecare hotel servește șampanie pentru micul dejun! Surprins) Serviciul a fost, de asemenea, pe partea de sus, chelnerii le-au oferit ajutorul foarte în timp util, ceea ce a fost o plăcere irezistibilă!

Locația hotelului a fost dificilă, pe drumurile rupte, iar clădirile rezidențiale din jurul hotelului au stricat aspectul și impresiile hotelului de țară,

"Nu este un restaurant rău"

Nu e un restaurant rău

"Weekend la Mona".

Designul hotelului și camerele sunt pur și simplu super, totul este foarte frumos. mobilier nou, personal politicos și politicos.

Nu au existat mini seturi de periuțe de dinți, paste, săpunuri, loțiuni de corp. că un pic încetinit restul. De asemenea, nu era suficient ceainic în cameră și un al doilea scaun pe balcon.

foarte confortabil, curat și confortabil. Personal politicos și atent. Restaurantul are deserturi delicioase.

"Totul este perfect în acest hotel!"

Am venit cu o fată pentru o zi. Mi-a plăcut totul. Personalul liniștit, gustos și politicos, camere spațioase curate, un pat uriaș, o cadă mare, o zonă interioară încântătoare. Foarte intim, romantic. Fata este incantata, sunt, de asemenea, foarte fericita)

Unii pot părea puțin costisitori. Deși, în principiu, prețul este pe deplin consistent.

"Camere excelente, hotelul a fost liniștit, în ciuda faptului că pe. "

Camere excelente, hotelul a fost liniștit, în ciuda faptului că primul etaj a fost un eveniment. Toate camerele cu o baie mare, balcon, minibar. În cameră sunt halate de baie, papuci, ceai, cafea, mini bar. Pat bun și lenjerie de pat. La etajul al doilea, restaurantul este deschis până la ora 23.00. Un meniu bun. Vreau mai ales să menționez personalul, de la recepție la restaurant. Puțin departe de Moscova, dar în ansamblu merită să mergem.

Minunata bucătărie. Bine facut. În plus, o atmosferă foarte confortabilă pe site. Ei au reușit să salveze o mulțime de verdeață și să facă un design peisaj în mod corect.

"Hotelul în sine este excelent, deși sună sunetul."

Hotelul în sine este excelent, deși sună, de asemenea, sunet. Personalul încearcă să fie de ajutor, și este frumos, dar există nuanțe.

80% din personal este de 5 +, dar 20 strică întreaga imagine.

Chiar mi-a placut la Mona!, Personalul zâmbitor, totul este curat, week-end clatite politicoși, ordonat pregătirea și ne-au tratat la un delicios cătină și ghimbir ceai! Vreau să mă întorc din nou! Va multumim pentru petrecerea timpului! Vă mulțumesc pentru atitudinea bun și un fel clienților))

Totul foarte mult.

"Foarte mulțumit de viață".

Hotelul - pentru un bun european "patru". Totul este curat, serviciu bun la toate nivelurile, mic dejun bun.

Nu a plăcut locația - în mijlocul cartierului rezidențial Lobnya, deși există o zonă mică, în principal pentru copii sau plimbări mici. Un televizor din camera Deluxe (49 de metri) ar fi putut fi mai mare. Puține canale rusești.

Un loc minunat, liniștit. Nu a fost prima dată, îmi place totul. Ne vom întoarce și îi vom aduce pe prietenii noștri.

Un meniu mic pentru room service, deși suntem de acord să servim un alt fel de mâncare nu în meniu. Totuși, ar fi grozav, ceva de genul unei mese de cafea. Mâncau la masă, dar impresia era că lucrează.

Hotel minunat, foarte potrivit pentru o scurtă pauză, în special doriți să notați bucătăria restaurantului, foarte decent. Chef respect!

Este păcat că nu există o baie rusă pe teritoriul de lemn de foc, nu ar face rău.

"Vom rămâne din nou cu plăcere."

cu plăcere ne vom opri din nou.

"A doua oară când am vizitat acest hotel și a doua oară am fost foarte. "

A doua vizită la acest hotel, din nou, au fost foarte mulțumiți de tot), raportul de personal pentru clienți este foarte bun, delicios și consistent, numărul de camere de la cel mai înalt nivel, ferestre panoramice cu vedere la grădină - minunat! Se simte că le pasă și se gândesc la fiecare oaspete, iar acesta este un fenomen destul de rar, foarte frumos! Vreau doar să menționez că ambele momente au fost luate în considerare dorințele noastre despre cameră și vederea grădinii.

"Marea opțiune în Lobnya"

Era foarte cald în cameră. Mobilier și lenjerie de pat în stare excelentă. Hotelul arată foarte proaspăt și proaspăt. Personalul este foarte politicos și atent. La micul dejun exista tot ce a fost pus pe umplutura continentala si chiar mai mult, a fost sampanie (sau vin spumant, nu-mi amintesc exact).

"Loc foarte frumos pentru o nuntă"

Foarte frumos soluție baie designer-confortabil, camy, estetic. Foarte confortabil pat mare. Mulțumit de gama de perne oferite! Hotelul se situează ca primul hotel de nuntă din Rusia. După cum explică fetele de la recepție, hostessul se ocupă personal cu decorul, simte că este făcut din inimă. Teritoriul și decorarea zonelor comune, restaurantul, corespunde stilului specificat, un loc excelent pentru înregistrarea în vizită. Dar, dacă aș fi fost o mireasă, am vrut ca numerele să pară puțin diferite. Este elegant, dar nu pentru nunti. A fost înainte de Anul Nou, decorarea festivă împreună cu șampanie roz pentru micul dejun ridică starea de spirit)

La momentul șederii mele în hotel, oaspeții nu au fost multe, așa că nu vă faceți griji de mult vocea în coridoarele personalului, dar în sezonul de nunta, cred că este foarte problematic pentru tineri casatoriti să se relaxeze, simt intimitatea.

- Foarte bun hotel.

Foarte bun hotel. Este foarte plăcut să umbli în jur: în ciuda faptului că pe stradă în timpul iernii, toate căile sunt curățate. Foarte frumos personal.

"Miracolele nu se întâmplă sau se petrec în alte locuri -"

"Un loc minunat pentru evenimentele cele mai romantice din viață"

Am ales acest hotel pentru un eveniment foarte important: o propunere de căsătorie a fetei, a acceptat fără ezitare de altfel)) împreună cu hotelul în prealabil pregătit un flash-mob mic, pentru care multe mulțumiri întregii echipe a hotelului, și mai ales Mary Skornyakova! Totul sa dovedit minunat, seara a fost de neuitat! Oaspeții au fost fericiți, fata este încântată, toată lumea este fericită. Tot recomanda acest hotel!

O locație puțin incomodă, dacă mergeți din Dmitrovka, există o șansă de a ajunge într-un blocaj de trafic lung în mișcare. Dar, poate fi doar "norocos"))

"Totul este foarte elegant, frumos, demn și gustos".

"Un week-end romantic"

Un pat imens, minunat, o baie de lux cu o fereastră. Gustos, semi-uscat șampanie a crescut la micul dejun, și întregul mic dejun este de asemenea bun. Am comandat numărul de Mona Romani, plăcut că complimentul (o sticlă de șampanie, fructe și desert) nu erau doar la sosire, ci au fost repetate a doua zi.

Absolut, absolut nici un loc pentru a face o plimbare cu un cărucior, o parte din hotel, cu o mare parte, 90%, a fost împrejmuită care interzice panglici de trecere (probabil datorită căderii de copaci turturi), suntem pe propriul risc tot trecut prin ele același lucru, și toate căile nu erau curățate, erau multe ramuri și copaci căzuți. Impresia că, odată ce oamenii în hotel este mic, și înnobila tulpina teritoriu la nimic. Așa că a trebuit să stăm într-o cameră sau într-un restaurant, de fapt nu aveam nimic de făcut. Pentru a rămâne pe weekend este normal, am dormit cel puțin. Dar aș vrea să merg mai mult în jurul cartierului. Și, desigur, aceste clădiri înalte în jur. dar acest lucru nu merge nicăieri deja.

Prima dată când vreau să mă întorc. Totul se face armonios și foarte elegant. Micul dejun este pur și simplu șic, există șampanie bună, nu beau, altele sunt drăguțe :) și multe alte chifle frumoase. Interiorul este astfel încât, la fiecare colț vă opriți și fotkaeshsya! Micul dejun se desfășoară într-o atmosferă foarte bogată, în jurul doamnei frumoase îmbrăcate, cu machiaj și decorațiuni frumoase. Hotelul este o nuntă, astfel încât toată lumea merge cu un ochi plăcut. Ei bine, cu excepția noastră, tocmai am venit. Vederea din fereastră era bună, deasupra intrării centrale. Camerele sunt spațioase, am avut o baie și un duș. Exista un balcon, pe de o parte, așezat scaunul cu rotile acolo, pe de altă parte - cilindrul. Dar a fost un încălzitor de înaltă calitate, un cablu de prelungire a fost livrat repede la el, astfel încât copilul nostru a fost de 10 luni, este OK. Lenjeria de pat este bună, saltelele sunt bune, există un serviciu de perne, puteți, de asemenea, să ridicați. Standardul nostru aranjat. Soțul a spus că în prima o perioadă lungă de timp a odihnit și a dormit.

Mirosul din baie, când încărcătura se află în canalizare, gazul de canalizare se ridică, ajută să închidă ușa spre baie și să deschidă balconul. În dimineața, totul a dispărut, pentru că aparent mai puțin folosită. Terci pentru micul dejun, este sărat. Cine nu mănâncă deloc sare, nu-l lua.

"Alături de Sheremetyevo într-un parc liniștit, super-confortul este minunat. "

Lângă Sheremetyevo într-un parc liniștit super-confort camere mari curate și balcon balcon zona Saper transfer excelent de la și la aeroport

Drumul foarte plin de la hotel la transferul de la aeroport durează o oră







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: