19 Comentarii reale - hotel talisman hotel

Vedere de la balcon; o locație apropiată de stația de transport public și de magazin (Pyaterochka se află în clădire); baie spațioasă; disponibilitate de dulapuri spațioase, oglindă mare, TV, balcon propriu

Lenjerie de pat; zgomotul străzii (numărul a mers pe pistă); mic sortiment de bufet pentru micul dejun; semnal slab Wi-Fi

"Personal excelent, camerele sunt bune, curate."

Personal excelent, camerele sunt bune, curate. Dimineața, este disponibil un serviciu de transfer. Curatarea zilnica. WIFI a funcționat perfect în camere. cameră cu balcon destul de spațios. Chiar lângă hotel există un magazin alimentar.

Locația nu este foarte bună, mai ales dacă sunteți fără mașină. Întreruperi cu aer condiționat. Micul dejun este foarte monoton. Centrul spa nu funcționează încă, dar este planificat în viitor. Cu copiii, desigur, nu ar consilia acest hotel, nu există o curte, nici un loc de joacă pentru copii.

Mi-a plăcut totul. Ei au ajutat repede la rezolvarea oricăror probleme. Plăci de fructe în cameră. Reducere pentru saună și piscină în hotelul următor.

Monotone (dar gustoase!) Micul dejun. Nu exista seturi pentru repararea hainelor.

"Nu aș recomanda hotelul prietenilor și nu mă voi duce singur".

Cameră mare. Bună reparație. Excelentă presiune în duș. O mulțime de prosoape și halate sunt super.

Se spune un transfer, dar au comandat un taxi. Ca rezultat, eu însumi trebuia să-mi trag toate lucrurile. În cameră există bug-uri! Pentru micul dejun sooooo sooo puțin alimente alegeri.

"Balsamul nu a funcționat. era fierbinte în cameră să doarmă. și nu. "

Balsamul nu a funcționat. era fierbinte în cameră să doarmă. și nu era nici o cameră în cameră pentru 6000 de ruble pe noapte.

"Numere uriașe, noi."

Numere uriașe, noi.

"Camerele sunt noi, imediat după reparații, care nu pot. "

Probabil aș aloca cele mai inacceptabile lucruri: 1. Răcitoarele de apă sunt turnate în răcitoare de la robinet. Hotelul găzduiește familii. și dacă ați otrăvit copiii? Acest lucru este inacceptabil, nu pentru un hotel de 4 stele, pentru orice hotel. 2. Pentru micul dejun, folosiți produse care nu sunt de înaltă calitate. De exemplu, în loc de brânză de vaci - produs caș, de fapt, din produsul de coacere rămas - syrniki. 3 ca pentru o persoană care a venit să lucreze la disponibilitatea de wifi în cameră este comparabilă cu oxigenul. Din păcate, wifi numai la recepție

"Excelent hotel cu camere excelente".

Un hotel minunat, cameră foarte frumoasă. Singurul lucru pe care mi-ar plăcea este o alegere puțin mai mare pentru micul dejun.

Aș dori un mic dejun mai variat, deși totul era delicios.

Acești oaspeți • Aceste călătorii • Aceste opinii sunt 135 722 211 Comentarii verificate
  • Economii clare Rezervare fără comision • Oferte regulate speciale • Returnează diferența de preț

  • <





    ?php include ($ _SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]. "/ vstavki / blokvtext2.php"); ?>





    Articole similare

    Trimiteți-le prietenilor: