15 lucruri romantice (daruri, surprize, fapte)

1. Cina romantică. Cred că ai încercat deja. Dar puteți încerca să o țineți o surpriză sau altfel. De exemplu, în baie. Pregătiți terenul (în orice magazin de flori puteți cumpăra un sac de, ieftin, în cazul în saloane dvs. încă nu știu de un astfel de serviciu, trebuie doar să întreb), stropește pe podea, și poate fi în apă. În apă, puteți lăsa în continuare săpun flori-confetti. Decorează perimetrul cu lumanari (fii atent, nu uita că deasupra luminii nu trebuie să fie nimic, raftul de sticlă din oglindă se va sparge). Colectăm o baie cu spumă. Am pregătit șampanie sau altceva, dar ușor și răcoros, felii de fructe sau mici canapés. Puteți cumpăra bombe pentru baie. Dacă aveți un om aspru, este mai bine să îl surprindeți cu o mică surpriză, atunci el va fi cu siguranță relaxat.






Puteți ajunge la un acord cu privire la camera de hotel, apartament. Creați un mit: pentru a merge la cineva de la rude în ziua de naștere, în același timp, și să le introducă aparent. Principalul lucru este să-l ajustați pe om la o dispoziție bună și jucăușă.

15 lucruri romantice (daruri, surprize, fapte)

4. Apropo, nu vă fie teamă să dați flori oamenilor! Mulți dintre ei îi iubesc foarte mult. Omul meu, am cumparat un rosu mic trandafir, a legat-un text frumos, fără semnătură, a sosit la munca sa și ia cerut să-i dea băiatului o astfel de FI unchi (doar în cazul în care mi-a spus ceea ce el purta, se pare ca ... Puteți să-l luați prezentare foto). Băiatul sa întors și i-am dat banii. Pentru mine nu atât de mult, dar copilul este frumos. Sa întors acasă fericit și a zâmbit mult timp, trecând lângă vază.

5. Pentru dintele dulce! Puteți face un astfel de dar. Cumparati ciocolata in diferite dimensiuni si gusturi. Strângeți piramida, decorați arcul. Pentru fiecare ciocolată, semnează un autocolant (sau o notă sub formă de inimă, lipită cu o bandă adezivă). De exemplu. Cea mai mică ciocolată - "Acest lucru, ca capriciile mele - mici-mici." Cu tiramisu sau cu ciocolată aerată - "Aceasta, ca și sărutările tale, este dulce și dulce". Există ciocolată, în cazul în care pete de ciocolată alb-negru - "Acesta este modul în care gândurile de tine - zi și noapte." Într-o învelitoare luminoasă sau cărămizoasă - "Ca un minut cu tine - strălucitor!" Cu cognac, rom, lichior - "Așa îmbrățișează tăria voastră și amețitoare". Și cel mai mare - "Cum dragostea noastră - un mare și puternic!" Încercați nu doar să semneze, ci cum să faceți cu complimente!

15 lucruri romantice (daruri, surprize, fapte)

6. Un cadou este cheia inimii. Sunt daruri nu romantice, ci necesare. De exemplu, o menajeră de la o astfel de firmă. Găsiți cheia de chei (sau o faci singur) sub formă de cheie și atașați-o. Scrieți într-o notă despre iubirea voastră, că aceasta este cheia inimii voastre.

15 lucruri romantice (daruri, surprize, fapte)

8. Simboluri și suveniruri. Nu uitați că există multe oportunități în studiourile foto. Puteți comanda tricouri pentru iubiți, puzzle-uri cu o fotografie de familie, o cană cu o dorință și fotografia ta. La unele cadouri, gravarea inscripțiilor este încă reală.

15 lucruri romantice (daruri, surprize, fapte)
15 lucruri romantice (daruri, surprize, fapte)







15 lucruri romantice (daruri, surprize, fapte)

Aici aveți pentru inspirație un verset, al cărui nu știu, o dată salvat.

STO motive pentru care te iubesc!
Viața mea este prezentată cu dragoste,
Și ți-o dau!
Da fără o picătură de regret,
La urma urmei, te iubesc ca o viață!
Îmi place că ești frumoasă!
Este unic și de dorit,
Pentru ceea ce este senzual, dulce,
Pentru că tu crezi numai în mine.
Pentru seducție și curaj,
Pentru înțelegere și credincioșie,
Pentru inspirația iubirii,
Căci ce este bine cu tine!
Pentru frumusețe, unicitate,
Pentru afecțiune, sensibilitate și deschidere,
Pentru întrebarea dvs., pentru răspunsul meu
Pentru inimile batjocoritoare și fervoare de ani!
Pentru fiecare sărut fierbinte
Ce ți-a fost dat.
Pentru că te iubesc!
Pentru faptul că numai mine!
Pentru surpriză, încântare,
Pentru strălucire în ochi sau reproș,
Pentru dulceața durerii și chinului
Pentru tremurul inimii și a răbdării!
Pentru captivitatea sufletului meu de tine,
Pentru că sunteți întotdeauna cu mine!
Pentru toate momentele minunate!
Pentru râs radiant și jenat!
Pentru fiecare capriciu și lacrimi,
Pentru faptul că visele și visele noastre!
Pentru sinceritatea inimii și iubirii.
Sânge ars în vene!
Pentru dăunătoare și persistență,
Pentru schimbabilitate și mândrie!
Pentru sinceritatea conversațiilor,
Pentru înțelepciune și ignorați litigiile!
Pentru că tu crezi în tot!
Pentru singurătate împreună.
Pentru SMS-uri și apeluri,
Pentru faptul că suntem singuri în lume!
Pentru feminitatea și fragilitatea voastră,
Pentru puterea spiritului, slăbiciune, sensibilitate.
Pentru ceea ce vis în visul meu!
Căci ceea ce nu ascundeți în voi înșivă.
Și vorbești deschis!
Înțelegeți întotdeauna, întotdeauna iertați!
Pentru toate darurile și cuvintele!
Pentru faptul că capul este rotund!
Pe cer, vânt, soare, ploaie.
Pentru ceea ce tu și oaspetele tău.
Pentru secretele întâlnirilor, mângâieri de noapte,
Pentru faptul că vă înșivă ochii tăios!
Pentru sexualitate, pentru un vis,
Pentru ce te vreau!
Pentru micul dejun, cina, sucul în pastel,
Pentru căldură, căldură, tunet, viscol!
Pentru impulsuri pasionante de sentimente!
Pentru bucuria întâlnirii, tristețea separării!
Pentru toată entuziasmul în suflet!
Pentru a rula o gâscă pe spate!
Pentru prima mea mărturisire,
Pentru certurile și suferințele noastre!
Pentru tot ce iubesc!
Pentru asta și pentru viața pe care o dau!

10. O surpriză intimă. Barbatii ii place sa fie pionieri. Ofer o surpriză simplă, când știi exact ce vrei să termini seara. Cumpărați pietre de copil pentru față și lipiți-le pe corp. Poate fi doar o inimă sau numele lui, așa cum doriți, dacă este doar lizibil și nu în trei straturi. Când vă strigă, cred că va fi plăcut surprins!

11. Virusul calculatorului. Vă sugerez să schimbați imaginea de fundal de pe desktop-ul computerului. Poate fi o imagine romantică, cu inscripția sau fotografia dvs. comună. Pe ziua de naștere poți să faci o fotografie a frumosului cu o imprimantă, un poster în mâinile "Felicitări și iubire!". Apoi faceți acest tapet de fotografie. Sau puteți fi încadrată. Dacă dețineți un Photoshop, minunat! Dacă sunteți departe de acest lucru, nu vă descurajați. Deschideți fotografia / fotografia dorită în Start -> Programe -> Accesorii -> Paint. Selectați o unealtă care arată ca litera A (sau un instrument creion). Selectați culoarea din paletă. Scrieți ceea ce doriți, salvați-l în format jpg. Și e gata! Rămâne să lipiți pe ecran.

12. Suntem împreună. De fapt, comandați cea mai bună fotografie comună într-un format uriaș (ca un poster) într-un studio foto. Sau imprimați imaginea de fundal sub forma unei fotografii. Există un astfel de program RonyaSoft.Poster.Printer, vă sparge fotografia sau imaginea pe foile A4 și le dă să le imprime, luând în considerare locurile de lipire. Ca urmare, am o dimensiune a fotografiei în perete. Încă am scris cuvintele iubirii în colț. Iar fotografia părea atît de ireală și nu era adesea văzută de soțul său, încît nu înțelegea, la început, că suntem noi. Într-adevăr, am arătat ca o pagină a revistei. Aici un astfel de efect.

13. Cartea este cel mai bun cadou. Cumparam o carte din seria "cei mai buni 100 de oameni" (cantareti, jucatori de fotbal, oameni de stiinta ...) La prima intindere scrie ceva ca "Sunt extrem de surprins ca nu esti acolo". Pe următoarea pagină a-la "nu vă supărați că nu ați fost menționați acolo, câteva reclamații și în următoarea carte va fi cu siguranță". Apoi luăm o foaie separată după mărimea paginilor și o inserăm în carte. Acolo vom scrie prefața "Se pare că așteaptă mult timp și m-am hotărât să corectez situația". Și ne-am elaborat biografia (cu umor, desigur, menționăm toate regalia).

15 lucruri romantice (daruri, surprize, fapte)

14. SMS. Folosim atât de des metodele moderne încât să uităm de lucruri frumoase. Îți plac pe cei dragi, fără nici un motiv, mesaje de dragoste, și nu o listă de produse. De exemplu:
*****
Vrei să știi pe cine iubesc (apreciez) eu?
Nu este greu de ghicit!
Fii mai atent citit!
Voi aloca scrisori.
***
Sms Cred despre tine 61 de secunde pe minut, 25 de ore pe zi, sunt deja confuz în timp
****
Stați și pierdeți, fără să știți că undeva există cineva care șade și se gândește când veți scrie?
****
Inima mi-a fugit din piept
A fugit după el și ea - pentru verandă.
Dacă cineva ți-a bătut brusc -
Aceasta este inima mea! L-ai lăsat să intre, bine?
******
Poți, bineînțeles, și în cuvintele tale, principalul lucru din inimă. și fă un compliment nu pentru el, ci pentru el.

Și de ce eu? - întrebi. Dar pentru că! Astăzi nu va mai fi nici o poveste de dragoste, atunci mâine va ajunge de la altcineva. Totul se întoarce întotdeauna și o lăsă să fie ceva romantic, atrăgător și iubit. L







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: