1022 Cl

1022 celule. cum să vă adaptați pielea

Și cum să facă această mașină să coasă cu forța

1022, mașina nu este specializată (nu pentru piele). Dar ei coaseau mult pe ele, pielea, la fel, dacă nu groasă (mai des piele). De exemplu, acoperirea automată.






piele naturală „infricosator“ pentru a coase pe o mașină (materia primă este costisitoare și nu poate fi ajutat „bancuri de nisip“) Mai mult decât atât, saci și rucsaci, există tranziții cu bine
pe o grosime, și invers, se întoarce, etc.
Presiunea piciorului este reglată de un șurub mare de sus, urme de reiki - ele sunt din interior, nevăzute.
Prin tragere este necesar să se verifice dacă uzura și cârligul cârligului sunt corecte.
Dacă coaseți o mulțime și astfel de produse, cum ar fi scris și făcut din piele naturală, cred că trebuie să căutați o mașină specializată, din păcate sunt scumpe.

În general, experiența de coasere (în special pielea) aveți?

# 3 alexander46

  • nou venit
  • 0 posturi
  • Oraș: Киев

1022 celule. cum să vă adaptați pielea

Da, experiența este, desigur, înainte de mulți ani în mașini de cusut industriale în studio, la prom.mashiny acasă nu a fost, de altfel, au existat 22 de clase, mai mult decât vechiul model, așa că au făcut față cu pielea perfect.
Urme de la șipci pot fi văzute, pe mânere sau pe orbite. Înălțimea de ridicare lățimea ei normală și cusatura mi se potrivește, ci despre dintele citit undeva că este necesar să se un anumit tip, poate eu sunt greșit pentru piele. Probabil trebuie să-i sun pe comandant (((Mulțumesc, Leonid

# 8 Leonid 64

  • Membrii
  • 0 posturi
    • Oraș: Teritoriul Altai.
    • Prenume: Леонид

    1022 celule. cum să vă adaptați pielea

    La 22 și 1022 - plăci de cusături aproape identice (deși calea ferată de 1022 nu va intra în fantele plăcii acului 22, dar poate fi un pic shlifanut)
    În general, lamele, plăcile cu ac pot fi schimbate între 22, 1022, 1022M, 97 clase.
    Dar în consecință: care rake, o astfel de plăcuță de ac ar trebui să fie (meci)







    • nou venit
    • 0 posturi
    • Ora actuală: Kiev

    1022 celule. cum să vă adaptați pielea

    Dacă pui un film care va trebui să se schimbe placa pieptene și gât de 22 cl este o mica schimbare .budu diferit în sine datorită faptului că marginea impletit mai rău .Shil recent, în partea de sus la pantofi podea .De asemenea merită să se uite la înălțimea pieptenului .Iglu I love 130 și chiar mai mult în .Ved sa poate vdet trei piese de culori diferite de fire și va fi model .Pe de altă zi va pune clipul si schimba placa este apoi a face o fotografie

    Roller nu a încercat niciodată, nu știu cum va fi convenabil, despre farfuria pe care ar trebui să o încercați. Wow. 130 mi se pare prea mult, pielea nu este atât de groasă. Mulțumesc.

    # 10 Leonid 64

  • Membrii
  • 0 posturi

    1022 celule. cum să vă adaptați pielea

    Probabil că veți avea o grosime mare a stratului opus. Am coborât, de obicei, ac chiar sub .Dacă pentru ac normală de cusut este plasat pe jumătate mica fereastra care apare atunci când tija acului este coborâtă în acest caz, poate fi omisă în cazul în care Homat afânare pentru a coborî acul în sine este în croitorie severă se desprinde în centrul atenției fotografiei prin mâine, așa că pot doar să în afara casei.

    # 12 Tina17

    • nou venit
    • 0 posturi
    • Oraș: Киев

    1022 celule. cum să vă adaptați pielea

    poate acest 22, care a cusut și grebla a fost blunt cu timpul dintilor. Îi poți forța să se îndoaie ușor sau să coboare șina
    inferior sau chiar altul, cu un dinte mai mic

    Da, acea mașină veche era posibilă. plictisitor poate că nu pot să o fac, dosar este? înfricoșător

    Maeștrii, bineînțeles ar fi frumos să suni, dar este necesar ca cineva care să știe și să nu înșele sau să înceapă o înlocuire "vparivat" nu este necesar
    în înlocuirea pieselor.

    rotește, deci nu chem imediat, eu studiez întrebarea în prealabil

    # 13 Leonid 64

  • Membrii
  • 0 posturi
    • Oraș: Teritoriul Altai.
    • Prenume: Леонид

    1022 celule. cum să vă adaptați pielea

    Ei bine, atunci nu, mai ales dosarul. Mai întâi, reduceți presiunea piciorului, așa cum scria el: un șurub negru mare deasupra, cu o crestătură pe cap.
    Deșurubați - presiunea este mai mică, răsuciți - mai mult.

    # 14 PRADOVEZ

  • Membrii
  • 0 posturi
    • Oraș: Москва
    • Prenume:

    1022 celule. cum să vă adaptați pielea

    despre dinți undeva citește că pentru piele ai nevoie de un anumit tip, poate că mă înșel. Probabil trebuie să-l sun pe stăpân

    nu aveți un oraș.
    De exemplu, am văzut trei tipuri de rafturi sertizate și două feluri de plăci de ac, două plăci pe dinți mici și medii, altul pe plăci mari.
    Se pare că și străinii ar trebui să fie abordați, mai este încă indicat numărul acului - pentru că este o gaură mai mare / mai mică.

    # 15 Yuriy79







    Trimiteți-le prietenilor: