10 Consiliile pentru femei care corespund cu bărbații străini

10 SFATURI PENTRU FEMEI,
LEADING CORRESPONDENCE CU BĂRBAȚI

10 Consiliile pentru femei care corespund cu bărbații străini

Elena Wyeth cu fiul soțului ei,

Recent, am obține de multe ori e-mail-uri despre același conținut: „Sunt disperat Corespondența nimic apar oameni de plumb, iar apoi dispar fără un motiv bun.“. Am vrut ca o axă să ofere sfaturi femeilor cu turnul lor clopotnică.







Deci, 10 sfaturi pentru femeile care conduc CORESPONDENȚA pentru bărbați:

1. Răspundeți imediat la scrisori, cu atât mai repede, cu atât mai bine. Deci, puteți menține un interes stabil al unui om pentru tine. Dacă vă gândiți la răspunsul de 2-3 zile, atunci interesul unui om poate trece la un alt obiect. Acest lucru este deosebit de important în primele etape ale corespondenței, adică încercați să păstrați "căldura pasiunii", bărbații îi plac.

2. Nu împărtășiți imediat toate informațiile despre dvs.! Mai bine în porțiuni, cu un indiciu la sfârșit, spun ei, continuarea urmează. Cine va fi interesat să comunice cu tine dacă "dai" totul despre tine de la prima scrisoare.

3. Nu fi simplu, găsiți cuvinte și expresii interesante pentru a bate situația, uneori chiar permite amuzant traducerea anumitor fraze. Soțul meu, de exemplu, își mai amintește cum am scris în loc de "picioarele reci" picioarele răcoroase (slang american). Există multe astfel de exemple.






4. Nu încărcați omul cu problemele dvs. Mai aveți timp să faceți acest lucru, iar acum se poate speriat și poate fugi. Bărbații trebuie să "îmblânziească" treptat, să-și amintească filmul "Îngroparea răului"?

5. Nu cere bani, asistență materială etc. Dar dacă o oferă, acceptați-o cu condescendență, ce poate fi acolo!

6. Nu arătați că la acest bărbat "lumina albă a venit împreună cu o pană". Dă un pic (doar un pic!) Pentru a înțelege, se spune că l-ați ales dintr-un număr mare de solicitanți pentru conversație, deoarece el are astfel de calități extraordinare, arată uimitor și intelect puternic. Ei bine, ca și bărbații, când sunt lăudați!

7. Afișați interesul în viața sa și folosiți cu pricepere informația primită în scrisorile voastre. Oamenii îi plac atunci când sunt interesați de ei și de viața lor. Mai ales pentru hobby-urile lor - motociclete, pescuit, vânătoare (da cât de multe din acest "prostii oamenilor"!)

8. Nu fi serios gravă, bărbații sunt înspăimântați de foarte gravă și cu o mentalitate enciclopedică a femeilor. La întrebarea dacă vă place să înoate, puteți, de exemplu, pentru a răspunde la bazinul goale, - „Nu, îmi place să înoate în haina!“ Este mai bine decât să luați serios această problemă.

Dragi femei! Verificat de experiența proprie! Nu pentru un prieten a scris scrisori. Și, după cum am scris, omul a murit de dragoste și dornici să vină la întâlnirea de îndată ce prietenele „Rapid“, difuzat - a dispărut. Ce le-a scris? La urma urmei, bărbații sunt în esență simpli. Sunt mult mai ușor de aranjat decât femeile.
Noroc și fericire tuturor!

Pe fotografie: Sunt cu "fiul" soțului meu. Câinii noștri dorm cu noi, mănâncă cu noi, călătoresc cu noi. În general, aceasta este o poveste separată. Nu am vazut niciodata asemenea catelusi rasfatiti in viata mea!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: