1 martie

AICI CU VACANTA!

În ei, frumusețea și harul,
Realizarea păcii.
Să vă oferim
Mângâie și iubesc.

Și ușor tors,
Ei vor da un răspuns.
Și casa noastră de familie
Va salva din necazuri!







1 martie

Pisica "Novorussky" a luat o baie într-un jacuzzi de aur, a mâncat un șoarece în ciocolată, sa așezat pe o pernă de mătase. Dintr-o data pe strada pisica a inceput sa planga. Cat - sari in ventilator pe canalul de scurgere, se descompune, cade intr-o balta. Se ridică, se scutură: "Ugh, cum a făcut această dulăpiune!"

1 martie

Pisica numită Vasili se comportă ciudat: se repezi spre curțile din jur, urcă pe acoperiș de-a lungul scăpării de foc și scruge pivnițele.
Proprietarului i sa cerut: "E nebun?"
- Da, că tu! Totul este mult mai simplu. A fost castrat și el grăbește să-și anuleze toate vizitele.

1 martie

- În pisica mea nu-mi place faptul că este un laș teribil. De îndată ce începe o furtună, se urcă imediat sub pat și există prea puțin spațiu pentru amândoi.

1 martie

Au trăit trei surori de pisici. Cel mai tânăr - în fermă, iar ceilalți doi - gulen. Odată ce fată cea mai tânără a decis, de asemenea, să ia o piză, a venit dimineața și ia spus surorile:

- Ascultă, am întâlnit o pisică frumoasă, cu o blană pufoasă! El ma presat de seară și toată noaptea, toată noaptea. a spus cum a fost castrat acum cinci ani.

1 martie

1 martie

O pisica cu o pisica se joaca ascunsa si cauta. Pisica spune:
- Dacă mă găsești, atunci eu sunt a ta, nu mă vei găsi în dulap!
1 martie

Pisica se lauda cu prietena:

- El a promis să se căsătorească cu mine!

1 martie

A fost o pisică a bunicii. Toate bune. Dar, de îndată ce vine primăvara, pisica dispare timp de trei săptămâni. Returnează toți cei șubred, sfâșiat, otoschavshy. Babka a suferit un an, altul, o treime, și la dus în final la veterinar. A venit vara, pisica a plecat din nou. Trei săptămâni mai târziu, toate curățate se întorc din nou. Bunica la întrebat:

- De ce ai nevoie?

- Cum este pentru asta? Am lucrat ca metodolog de pisică.

1 martie

Există o apărare a tezei pe tema: "Care instinct este mai puternic?" Lucrările rapoartelor privind experimentele efectuate:

- În camera întunecată era o pisică. Apoi au fost plasate mâncare și o pisică în aceeași cameră. La început pisica sa repezit la pisică, apoi la mâncare, apoi sa culcat în pat. După o vreme, pisica sa grăbit să meargă, apoi la pisică, apoi sa culcat. Mai târziu pisica s-au grabit la mâncare și apoi s-au dus la culcare.







- Cât de des sa schimbat mâncarea?

1 martie

Pisicile, ca și femeile, ca urechile. În caz contrar, pisicile nu ar fi strigat în primăvară.
1 martie

Bătrâna vine la veterinar și se plânge:

- Doctore, am o pisică acasă, atât de minunată, nu merge deloc, stau acasă tot timpul, dar la fiecare șase luni încă mai dau naștere pisoiilor.

- Da, un caz ciudat, să mergem acasă, vom vedea.

Au venit acasă la bătrâna. Veterinarul a văzut această pisică, iar pe dulap stătând un kotyaru grav.

- Cum poți, doctorul - e fratele ei.

1 martie

Locuință mică. Bătrâna stă tristă, într-un scaun de peeling, pisica îi dă pe genunchi. Dintr-o dată apare o vrăjitoare:

- Îți pot îndeplini cele trei dorințe!

Bătrîna nu a crezut și a spus:

- Apoi lăsați acest scaun să fie din aur curat!

Și sa întâmplat. Apoi bătrâna sa gândit și a decis:

- Vreau să fiu din nou o tânără! Și că pisica mea iubită este un tânăr!

Și sa împlinit. Vrăjitorul a dispărut. Și în loc de o pisică - un tânăr slab, vine la fata și spune cu tristețe:

- Îți pare rău acum că l-am dus la medicul veterinar cu un an în urmă?

1 martie

Stăpânul stă la masă și ia masa. Pisica sub masă mie la mormăi.
Imposibil de rezistat, proprietarul aruncă o bucată de carne sub masă.
Pisica, care se descurcă repede cu carnea, țipă chiar mai tare.
Proprietarul explodează:
- Du-te, stai jos în locul meu și mă târăsc sub masă și țip,
poate că atunci voi obține ceva!
1 martie

1 martie

1 martie

1 martie

1 martie

1 martie

1 martie

1 martie

1 martie

1 martie

- Îți plac pisicile?

- Nu, dar procesul în sine ...

1 martie

1 martie

1 martie

Conversație serioasă între o pisică și o pisică.

Cat ai promis sa te casatoresti cu mine!

Cat: - Ei bine, draga, nu stiu ce ti-am promis ...

1 martie

1 martie

Pisica a dispărut. Nici o zi, a doua, a treia. În cea de-a patra zi, ea se întoarce acasă, cu toate alcoolul murdar, șubred, flămând și vărsat de pe ea.

Doamnă: - Unde ai fost, păsărica mea?

Cat: - Păsărica ta a cumpărat whiskey.

1 martie

Există două pisici, armeni și evrei:
- Miau, nu?
- Încă miau!

CU O ZI DE CATS, PRIETENI!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: