21 de ani - nunta opala - felicitari si dorinte

Felicitări pentru ziua a douăzeci și unu de la nuntă

Doisprezece ani în urmă au strigat "Bitter!"
Suntem tineri, naivi și fericiți
Și se pare că ieri, asta e tot,






A fost vorba de gay-toastmaster ...
Și acum la nunta opală
Ești fericit și lasă fericirea să rămână!
Este și pentru voi și pentru copiii voștri
În afacerile familiale este chiar util!


21 ani! Cu o astfel de dată
Grăbiți-vă prietenii să vă felicite.
Suntem cu toții pentru dvs., desigur, bucuroși
Și vă dorim acum:
Zilele Pogodzhih, bune și ușoare.
Și în această sărbătoare voi doi
Dăm buchete de trandafiri strălucitori
Într-un semn de admirație și iubire!

Am văzut cum acest cuplu și-a creat uniunea,
Și, desigur, cum sa născut primul copil,
Deoarece: inima lor a fost păzită în fiecare zi și în fiecare oră.
Felicitările mele în acest moment pentru tine.
Vă doresc căldură, fericire și iubire,
Asta dimineață doar pentru că cântăți un film de noapte.
Ca să vă puteți permite mai des
Blănurile, vasele și mașinile sunt noi.

Vă felicit din răsputeri
Și-mi beau paharul
Pentru loialitate, dragoste, afecțiune,
Pentru familia prietenoasa!
Vă doresc să trăiți fără plictiseală,
În acord, bucurie, iubire.
Îți doresc nepoții tăi
Ați adus multă fericire!

Permiteți timpului să zboare,
Numai tu nu te îmbătrânești,
Trăiți în speranță,
Te rog, îți pare rău unul pentru celălalt,
Păstrați dragostea,
Obțineți necazuri
Și fii fericit
În anul jubiliar!

Ai purtat dragoste de-a lungul anilor,
Ai biruit durerea și tristețea,
Îmi doresc asta mâine și întotdeauna
Erați fericit, ca la început.
Îmi doresc ca lumânarea iubirii să fie mereu
Ars, te încălzește cu tine însuți.
Că ai avut propria ta stea,
Și a fost numită dragoste.

Vă dorim o viață fericită,
Căsătoria ta fără căsătorie ar trebui să fie.
Vă dorim fericirea, plină de bucurie,
Pentru a vă invidia pe toți în jur.
Și ca să nu fiți beți doar cu vin,
Și pentru că vă iubești unul pe celălalt.
Te-ai întâlnit nu numai în soțul tău,
Dar cel mai loial, prieten bun.
Fii bine, trăiești bogat
Și țineți această dată în sufletul tău sfânt.

Totul a fost făcut așa cum ați vrut:
Astăzi, din nou, ca și atunci,
Ai pus inele de fidelitate.
Acele zile au zburat imediat -
Dragostea a rămas pentru totdeauna.
Lăsați împreună mulți ani,
Dar pentru iubire nu există nici o limită.
Și nu vă este frică de ani,
Dragostea este mereu tânără.

Felicitări înflăcărate,
Fie ca fericirea ta să dureze pentru totdeauna.
Dragostea este mai puternică decât oțelul puternic,
Problemele pe care nu le știai.
Opal nunta sarbatoresc cu tine,
Ca să nu te schimbi cu anii.
Dragostea, sănătatea și răbdarea,
Așa că în fericire nu exista nici o îndoială.

La cea de-a 21-a aniversare pe care o felicit,
Vă doresc fericire, bucurie și noroc,
Nu lăsați niciodată rănile copiilor tăi,






Ei bine, tu ai crescut doar de-a lungul anilor.
Pentru soțul dvs., (numele soțului / soției), dragă
Te-a încălzit cu trup și suflet.
Ani sunt zboară și curse ca visele,
Dar merită să trăiască pe trecut?
Un deceniu împreună este doar un moment

Sms SMS felicitări cu nunta opal

Cu douăzeci și unu de ani în urmă, după ce am cedat farmecului tău, mi-am schimbat libertatea pentru o viață liniștită de familie, pentru copii și pentru menaj. Și știi ce? Sunt absolut fericit! Cu aniversarea lui Opalova, dragă!


În ziua nunții tale Opalova, vă doresc să vedeți și să apreciați întotdeauna în soție ceea ce l-ați iubit. Căsătoria voastră este în ceruri!


Unirea ta a durat 21 de ani, ai făcut copii minunați, casa - o ceașcă plină. Deci, ce este această "căsătorie"? Acesta este cel mai înalt grad! Vă doresc să continuați să păstrați marca! Nunta fericita!


Ai fost împreună de 21 de ani. Și această perioadă este considerabilă, este o mulțime! Suntem bucuroși că faceți bine. Suntem fericiți că ați fost împreună de atâta vreme. Felicităm pentru aniversarea nunții. Vrem să o păstrăm în acest fel.


Chiar ai trăit împreună de 21 de ani. Bine, întâlnire rotundă. Și dorim, fericire de mulți ani, ca, în treizeci de ani, să fii din nou acolo.


De mulți ani este bucuroasă să trăiești, este adevărat să iubești și să fii iubit, să fii nefericit și nefericit în viață - asta vreau să-ți doresc. Cu ocazia aniversării de la nunta lui Opalov!


Metalele prețioase și pietrele sunt doar nume frumoase ale iubirii veșnice, fidelității pe termen lung și dorinței constante de a fi acolo. Nici o valoare a lumii nu poate schimba acest lucru. Cu ocazia aniversării nunții de la Opalova!


Singurul meu! Am trăit împreună timp de 21 de ani. Va mai fi încă mulți ani și te voi iubi atât de credincios și de delicat ca și acum.


În fiecare an - un pluton. Fiecare deceniu este o unitate mai mare. Fiecare aniversare - mă uit la motivul. Așa că comandați aceeași paradă cât mai mult posibil și întotdeauna împreună! Cu nunta Opalova!

Texte de sms felicitări pentru a 21-a aniversare a nunții

Noi nu vă spunem - fiți fericiți: puteți să o faceți fără noi. Nu vă spun - fiți sănătoși: ziua de astăzi confirmă acest lucru cel mai bine. Vă spunem pur și simplu: cu aniversarea de la nunta Opal!


Suntem bucuroși că sunteți deja 21 de ani împreună. Ești fericit, pentru că voi doi. Vă dorim că această fericire este aceasta, te-a urmărit până la capăt.


Cât de frumoasă este uniunea noastră! Toată lumea va fi de acord cu mine. Nu mă tem că va fi o dată praf. Cu aniversarea, cu nunta Opalova!


Aniversarea nunții Opal este similară calității cu vinul bun. Cu cât este mai în vârstă, cu atât mai respectuos, mai bogat și mai strălucitor este buchetul. Lăsați gustul nobil al vinului vechi să vă însoțească aniversările!


Vă felicităm pentru aniversarea nunții! Să mai fie multe astfel de aniversări, iar numărul de celebri este în creștere de la an la an. Nepoții și strănepii să vă protejeze, ca și mărul ochiului, cu bucurie și dragoste!


Felicitări cu ocazia aniversării nunții Opal. Fii fericit, sănătos și te iubești unul pe altul până la nuntă Platinum. Permiteți grijii copiilor dvs. să vă dăruiască longevitatea!


Felicitări pentru aniversarea vieții căsătorite a lui Opalova! Trăiți vesel și amabil, aveți în viață tot ce este necesar, păstrați focul iubirii sfinte până la nuntă de platină!


Felicitam cu ocazia aniversării de la nunta Opal, dorim ca familia dvs. să trăiască mereu în dragoste și înțelegere, atunci nu puteți scăpa de fericire! Fiți credincioși și nu uitați primele întâlniri!


Îi felicit pe cei mai iubiți cu ocazia aniversării nunții de la Opalova! Vă doresc să fiți un singur organism pe viață, până la vârsta înaintată. O poți face!


Cu nunta Opalova! Am trăit împreună mulți ani. Totul era în viața de bucurie, de anxietate. Whiskey-ul era deja alb cu îngrijorări, dar ai mers pe calea amicală. Vă dorim să trăiți această nuntă de platină!


Cu ocazia aniversării de la nunta lui Opalov! Lăsați familia prietenoasă să meargă împreună! Lasă-ți casa să nu fie niciodată ofensată și lacrimi, ci doar bucurie și râs sonor!

Felicitări de nuntă amuzante







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: