10 Citat din cartea natalya veridic - vei fi fericit, voi ajuta! Esoterice și autocunoaștere

10 Citat din cartea natalya veridic - vei fi fericit, voi ajuta! Esoterice și autocunoaștere

Natalia Pravdina a scris această carte pentru toate femeile și a spus că, după ce a petrecut doar cinci minute pe zi, se poate găsi o adevărată fericire și totuși nu sacrifica dragostea de dragul unei cariere sau de sănătate, de dragul banilor. Am colectat pentru dvs. 10 citate din această carte interesantă:







1) Amintiți-vă: la orice vârstă, pentru a rămâne frumos și de dorit, nu trebuie să fie evacuat ca un pom de Crăciun, este suficient să aveți un sentiment dezvoltat de auto-valoare, încredere de sine neclintită.

2) Totul bun pentru mine este doar începutul.

3) Permiteți-vă să vă bucurați de fericirea pe care o puteți obține și de a ajunge aici și acum. Viitorul însuși va avea grijă de el însuși. Dacă relația voastră duce armonios la o căsătorie - așa să fie. Dacă nu, e în regulă. Trăiți prezentul, trăiți singur, trăiți prin iubire.







4) Rețineți că bărbații simt certitudinea femeii cu un al cincilea sens: "Dacă este atât de încrezătoare în sine și se comportă, probabil că există toate motivele pentru a face acest lucru". Bărbații doresc imediat să înțeleagă de ce această femeie este atât de încrezătoare în sine încât secretele sunt ascunse în spatele acestui zâmbet dulce, plin de demnitate interioară - și acum este înclinat în interesul său.

5) Eliberez suferința și durerea. Sunt liber. Am dreptul să fiu cine sunt.

6) Cel mai interesant lucru este că bărbații cu un al șaselea simț incomensibil încep să simtă schimbarea invizibilă care apare în mintea ta, iar relația se schimbă instantaneu!

7) Cu cât simți mai ușor și mai calm cu privire la dragoste, cu atât te simte mai ușor, este testat!

8) Trebuie să-ți iubești și să nu te distrugi, să nu-ți pierzi stima de sine.

9) Mă iubesc foarte mult, mă respect și mă apreciez, de aceea te eliberez acum cu recunoștință. Suntem amândoi liberi.

10) De îndată ce un om se întoarce de la un obiect de pradă și de vânătoare într-un obiect de plăcere, el devine interesat și vesel cu tine. Pentru că nu o "încarci" cu obligații și nu cereți de la ea jurăminte în dragoste veșnică și devotament. Trăiți, iubiți și bucurați-vă!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: