8 Recenzii de la zoovetnasn la adresa reutov g, kotavskogo st, 9

Aș dori să las o revizuire despre acest doctor! Am aplicat la această clinică după ce am fost diagnosticată greșit la o altă clinică și am primit un tratament greșit. Mi-am adus pisica la Skrylnikova Olesa Olegovna, care literalmente "mi-a pus" pisica pe picioare. Sa dovedit urolitiază, a vindecat-o. Apoi se întoarse spre ea cu o altă pisică, pe care alți doctori erau pe punctul de a-și adormi. După Olesya, pisica mea trăiește până în ziua de azi și totul este bine cu ea. Mulțumesc foarte mult pentru această clinică. Data viitoare ›







Bine ai venit! Numele meu este Angelica. Acum 2 ani am avut un catelus de la York Marousia și, din moment ce clinica Zoovetsnab, cea mai apropiată de casa noastră, i-am aplicat-o din primele zile de a fi în casa câinelui. Primul medic cu care ne-am întâlnit a fost Skrylnikova Olesya Olegovna. Vreau să-i exprim recunoștința față de ea pentru profesionalismul, atenția și atitudinea bună față de animal. Acum un an a avut o operațiune de succes pentru a-mi steriliza câinele. În termen de 2 ani, am pus întotdeauna diagnostice și. Data viitoare ›







Vreau să mulțumesc medicului veterinar pentru abordarea atentă și competentă a tratamentului pisicii mele de companie Richard, corect diagnosticată, tratată și răspunsă la toate întrebările care mă interesează! Foarte mulțumit de prietenia personalului și de disponibilitatea de a ajuta! Vă mulțumim foarte mult pentru salvarea animalelor de companie!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: