7 Lucruri pe care un bărbat vrea să le minți, Creu

7 Lucruri pe care un bărbat vrea să le minți, Creu

De fapt, onestitatea nu este întotdeauna cea mai bună politică într-o relație. Nu te grăbi să condamni: nu înseamnă că poți să spui minciuni, dar nu trebuie să spui totdeauna adevărul. Am adunat opiniile câtorva bărbați care au împărtășit că nu vor să știe despre femeile lor, care ar fi mai bine să fie mințiți sau să tacă ...







Cât de mult ai avut în fața mea?

"Nu trebuie să știu numărul de persoane cu care a dormit înaintea mea. Acesta este unul dintre lucrurile care nu mă ajută deloc într-o manieră bună, pentru că voi începe să-mi imaginez pe acești tipi înaintea mea și cât de mult mai bine sau mai rău decât ei. Sau voi compara experiența ei sexuală cu a mea. Tot ce vreau să știu este că a fost recent testată de un ginecolog și că sunt în siguranță.

"Uneori e greu să te mulțumești cu o femeie pe care încă nu o cunoști destul de bine. Și dacă dau tot ce e mai bun și ceva nu funcționează, nu-i justific așteptările, aș vrea să aud de la ea ce i-a plăcut. La începutul unei relații sau la o primă întâlnire, faceți critici foarte greu. În timp, studiați o persoană și veți înțelege tot ce este rău, mai târziu va spune și vom râde împreună. Dar, la început, puteți minți puțin, bineînțeles, dacă totul nu este prea rău ".







Dar când m-am întâlnit cu ...

"Cred că femeile de vârsta mea (32 de ani) au avut deja o relație serioasă. Și au avut momente plăcute cu fostul, dar de ce ar trebui să știu asta? Nu vreau să o fi mințit despre asta, dar nu este nevoie să spun, pentru că întotdeauna simt presiune și încerc să compar comparațiile din trecut și din prezent ".

"Prefer ca fata să fi mințit sau cel puțin să tacă despre cum se întâmplă lucrurile în baia ei. Da, înțeleg că totul este natural: toaleta, zile critice ... Dar nu văd nevoia de a vorbi despre asta. Nu o să-i spun fetei mele ce morman imens. În schimb, pur și simplu vopsesc odorizantul mai mult. "

Cum poți să fii prieten cu el?

"O urăsc când o fată îmi spune că o urăște pe unul dintre prietenii mei, mai ales când îl vede pentru prima dată. În timp, acest lucru poate fi explicabil, dar nu la prima întâlnire. Nu ar trebui să judece instantaneu, mai ales când vine vorba de cineva pe care îl cunosc mult mai mult decât ea. Lasă-l să mintă mai bine și să spună că nu e rău.

"Când vin acasă de la serviciu și încep să mă plâng de ceva, vreau doar să simpatizeze cu mine și să mă regrete. Nu este necesar să discutăm și să spunem că eu înșel greșit. Trebuie doar să te culci lângă mine și să fi alături de mine. Deci eu sunt mai bine. "

Nu uita să-i spui prietenilor tăi







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: