375 Comentarii reale - hostel smile hostel

"Nu renunț, desigur, dar niciodată"

Locație bună în raport cu scopul vizitei mele, multe cafenele de lângă pensiune. Paturi confortabile, iluminat bun, camere confortabile.







Anna, ne pare rău că această situație sa dovedit, însă Buking însuși nu putea explica cu adevărat ce au avut pentru inovație ... Mai mult # x25BE;

"Un loc minunat pentru a veni în weekend și a fi în centrul orașului Nizhny Novgorod"

Bine gândit interior, locația este frumos, confortabil, curățenia este menținută în mod constant.

Zgomotos, din cauza grupurilor de elevi. Când vă scoateți încălțămintea la intrare, nu o găsiți întotdeauna în același loc. Solicitarea unui loc separat pentru fiecare număr probabil.

"Design excelent al camerelor, paturi puternice confortabile, confortabile. "

Designul excelent al camerelor, paturi puternice confortabile, fotolii confortabile-saci, există un depozit de bagaje-50r. Există perdele pe paturi, ceea ce sporește intimitatea. Prizele de lângă capul patului.

Dușuri foarte mici, împreună cu o toaletă. Doar câteva la rând, ceea ce reduce confortul personal. Puține cești libere în bucătărie. Personalul merge la culcare la miezul nopții și nu se poate interfera cu ea - este o regulă sau un capriciu?

Olga, bună după-amiază! Vă mulțumim pentru feedbackul dvs.! Despre cupele de bucătărie pe care le-ai auzit, în viitorul apropiat o vom cumpăra! Despre personal ... Mai mult # x25BE;

Cameră elegantă confortabilă, frumos să fie. Paturi confortabile, camera avea o oglindă mare pe toată lungimea. Locație excelentă. În general, totul este bine, mi-a plăcut :)

Un pic de ghinion cu apa fierbinte, pe mine sa incheiat. Camera era înfundată și, din anumite motive, patul meu nu avea o perdea.

"Informațiile despre parcare sunt false."

Am ales hostelul pentru criteriile de 2 m: apropierea de centru și disponibilitatea parcării. La sosirea la pensiune, sa dovedit că parcarea nu este disponibilă. A trebuit să parc spontan, în urma căruia trebuia să fug de două ori pe timp de noapte, astfel încât camionul de remorcare să nu scoată mașina (deși era parcat în locul permis). Nižni Novgorod a fost un punct intermediar pentru a merge mai departe, dar noaptea nu a putut fi odihnă ca rezultat. Nu au fost făcute încercări de a cere scuze și de a compensa informațiile inexacte privind parcarea din partea casei.

Ruslan, mulțumesc pentru sfat! Este păcat că nu a fost posibil să utilizați parcarea noastră! Avem în curte ... Mai mult # x25BE;

"Pozitiv, confortabil, bun interior și locație."

Excelent Locul de amplasare: apropierea de malul mării, Dramaturgiei Kremlin, Tatra, un „Arbat“ locale, piață, cafenele și magazine dreapta sub Arcul napravo.Esli plimbați-vă la nord la monumentul Ku Gorki, veți găsi magazin SPARC pe partea dreaptă, este deschisă 24 de ore pe zi (acolo nu numai produse, ci, de asemenea, supe, salate și un al doilea ia-departe, nu e scump.) la fel ca și cealaltă parte a cablului doroga.Na traversat pe feribot înapoi la karate.Rekomenduyu plimbare prin strada de Crăciun și Kanavinsky pod pe timp de noapte, precum și râu călătorii dintr- Volga de la locul 12 ( Alev din Chkalov scări) pe de cealaltă parte a lacului, pe drumul spre telecabina, puteți face plajă și înot), în general, pentru a aduce offline -navigator și înapoi.







Aș dori să oblige oaspeții să fie liniștită, după 23 de ore și până la 8 utra.A că m-am a trebuit să continue discuțiile cu vecinii despre care trăiesc în cămine))) Și a fost înfundat, astfel încât a deschis fereastra, din care a venit tot farmecul unui Arbat plin de viață .În general, luați prize de ureche)

"Pensiune bună, personal de ajutor."

Pensiune bună, personal de ajutor. Îți voi sfătui prietenii.

Doar să nu agraveze condițiile și să nu supraîncărcați prețurile!

Personal prietenos, locație perfectă, interior excelent, totul este super!

Locația este chiar centrul, cafenelele, magazinele, teatrele, taxiurile, dintr-o dată.

Fereastra camerei se uita pe strada aglomerată - strigătele și zgomotul au murit numai dimineața.

Locație foarte convenabilă a pensiunii. La principalele atracții ale orașului de la 5 la 15 minute. pe jos. Pensiunea în sine este făcută într-un interior modern. Camerele sunt dotate cu paturi confortabile, cu noptiere și lămpi individuale. Băile sunt curate.

Bucătăria nu are un cuțit acut)

Shumno.Hrapyaschy vecin. Ocupația pe timp de noapte interferează.

"Pensiune excelentă pe strada principală!"

Pensiune excelentă pe strada principală! doar o comoară pentru banii tăi! a luat o cameră separată pentru doi care au rămas doar o noapte în tranzit, o familie cu un copil de 5 ani. Curățați zonele comune, confortabile.

trepte destul de abrupte la intrarea în pensiune.

"O noapte confortabilă într-un oraș prietenos".

Mi-a plăcut designul, a fost confortabil și cu o răsucire. Confortabil, nimic nu distrage atenția și nu este enervant. Ne-am odihnit de la drum cu doi copii și o pisică, și ei au fost încântați) Locația pensiunii a fost de asemenea impresionată, bulevardul uimitor, strada aglomerată cu plimbări de seară și terase acoperite cu cafenele. Orașul în ansamblu a impresionat nu mai puțin, arhitectura, verdeața și dig, am putea trăi în ea!

Întrebarea cu bariera pentru turiști pe propria mașină - ar fi convenabil ca bariera să fie deschisă de la distanță, administrată direct de la hotel. Dar un plus mare pentru propria dvs. parcare este de neprețuit pentru călătorii cu copii care au nevoie de mii de seturi de haine pe zi.)

Pensiune excelentă, confortabilă, o fată prietenă la retsepshene, foarte mult, încă mai revin

Pătratele separate au trebuit să fie transferate într-una, cu un spațiu format, nu este foarte confortabil să dormi împreună.

"Locație excelentă, personal plăcut, camere foarte confortabile."

Locație excelentă, personal plăcut, camere foarte confortabile.

Nu este suficient săpun sau gel de șampon în duș. Și ar fi frumos să văd în cameră între perete și pat

"Noaptea în inima inferioară!"

Am luat dublul Parisului. Am ajuns cu mașina, aici avem parcarea proprie. Pensiune designer, cameră. Totul este curat, curat. În inima orașului Nižni Novgorod!

"Locație excelentă, interior frumos, cost redus".

Locație excelentă, un interior plăcut, un cost scăzut.

"Locație convenabilă și hostel elegant, modern)"

Locație convenabilă și pensiune modernă, modernă)

Cameră "Cuba" este prea întunecată și întunecată și de aici pare chiar mai puțin.

"Locație excelentă a pensiunii!"

Locație excelentă a pensiunii! Pur și simplu super. Camera este confortabilă și confortabilă, un interior modern, a fost foarte frumos să vă opriți la acest hostel. Există tot ce este necesar pentru a trăi

Camera este foarte înfundată pe timp de noapte, ar fi frumos dacă ați instalat un aparat de aer condiționat. Aerisirea este incomodă, deoarece noaptea este destul de zgomotos din cauza unităților învecinate.

"Un loc confortabil la distanță de mers pe jos de Kremlin"

Locație excelentă, curățenie, dușuri separat (rareori) de sex feminin și masculin, design foarte abrupt al pensiunii în sine, destul de liniștit (dar nu uitați că este pe strada principală). În general, vă recomand! PS. nu foarte convenabil schema de întoarcere a depozitului pe card, a trebuit să aștepte 4 zile și să apeleze independent hostelul la întoarcere.

"Este situat în centrul orașului."

Acesta este situat în centrul orașului. Pe jos, puteți merge în orice loc.

Pereții sunt foarte subțiri, iar podeaua este probabil aceeași. Când minți, cine merge în hol, patul începe să vibreze)

Comentariile clienți reflectă opinia personală a clienților Booking.com care au răspuns la chestionar după șederea lor la hotel. Aceste opinii pot să nu coincidă cu opinia companiei Booking.com.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: