36 Un om on-line urmărește elevii în timpul livrării lui pe Sahalin

Centrul Situational al Examinarii de Stat Unificate pentru al doilea an consecutiv lucreaza in regiunea Sahalin. Pe 31 mai, studenții de la colegii și institutele Yuzhno-Sakhalinsk au fost vizionați online pentru modul în care elevii au trecut nivelul de bază al matematicii. Am inspectat situația din organizație și dacă au existat probleme în timpul examinării, ministrul Educației al regiunii insulare Natalia Murașova.







36 Persoana on-line urmărește elevii în timpul livrării egei pe Sahalin







- 94% din publicul din acest an lucrează online, deci există o oportunitate de a le urmări. Am atestat 36 de studenți de la Universitatea de Stat Sakhalin (astăzi 30 de persoane au lucrat în centru). De asemenea, am posibilitatea de a urmări examenul în orice public, precum și primul ministru adjunct al învățământului, - spune Natalia Murashova.

Anul trecut, observatorii on-line nu au înregistrat nicio încălcare pe site-urile USE. Periodic etichete speciale ajung în regiunea insula colegii federale, care au, de asemenea, dreptul de a vedea interesul publicului în fiecare municipiu al țării. Adevărat, nici unul dintre ele nu a fost confirmat.

- Etichetele erau complet nesemnificative. De exemplu, al treilea publicul în locul 2B elev se comporta fără încetare, de multe ori pivotează sau ceva a scăzut. Trebuie să vedem dacă a înlăturat foaia de înșelăciune de pe podea. Uneori vine la absurd - rapoarte de exemple de etichete, care a pus regiunea insulară, ministrul Educației Regiunii Natalia Murashova.







Trimiteți-le prietenilor: